Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (396. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.333
Cevap
730
Favori
1.076.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Red Dead Online ne zaman eklenecek bilen var mı? Listede de gözükmüyor.
  • Outriders pc için gelecek mi ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • belli olmaz.eğer kötü xbox'un varsa(2013te çıkan veya xbox one s) ve iyi windows 10 bilgisayarın varsa bekle.

jc4,nier,ff vs. eklendi win10'a.

• Krone K kullanıcısına yanıt

thq nordic çok iyi destek veriyor gamepass'e.

• Silkolet kullanıcısına yanıt

bugün eklenecek de saatini bilmiyorum

• Peaky kullanıcısına yanıt
    Listede de yok beklemeye devam o zaman
  • Konu sahibe arkadaşa teşekkür ederim çok. 110 liraya 5 aylık paketi alabildim. Satın alırken saçma sapan bir sorun oldu ama teknik destekle yazışarak sorunu hallettik.

• Beyler Rdr gamepass'e eklenmiş

• Rdr yi tam paket olarak indirtiyor herhalde içinde single oyunda var ama kapalı. 105 GB online olmaz çünkü..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 104 gb indirtiyor bu kötü oldu

Halbuki indirmek için single , online ayırmış ayrı ayrı ama ikiside104 gb 🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uncle Trevor -- 14 Mayıs 2021; 8:5:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten saçmalık ama. Senaryo kısmını da Game Pass'e ekleseler bari, boşuna indirmemiş olursunuz.

• Herkese merhabalar,

RDR2'yi gamepass üzerinden 105 gb olarak yükledim. Yükleme sırasında online mod ile ilgili herhangi bir şey yazmıyordu. Ama şu anda sadece online moda girebiliyorum, senaryo kısmı için satın alma ekranına yönlendiriyor. Senaryo kısmı ne zaman eklenecek veya açılacak bilen var mı ?

• Porthos_ kullanıcısına yanıt
    Sadece online kısmı Game Pass'e geldi zaten, hikaye modunun gelmesiyle alakalı bir paylaşım yapılmadı.

• Rdr 2'nin online kısmında neler yapılabilir? Hikayesini bitirmiştim, yüklemeye değer mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar acaba mevcutta game pass pc hesabı olanlar, ilk sayfada bulunan planları uygulayarak ultimate'e geçiş yapıp, uzatma yapabiliyor mu? hesapta an itibariyle ultimate yok. bu planı bu adımlarla uygularsak sorunsuz bir şekilde geçiş yapıp, mevcut olana eklenecek şekilde aktif olur mu, bir de sadece bilgisayarda kullanacak birisi için ultimate hesabına sahip olmanın normal game pass for pc hesabından farkı var mıdır? şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lethele -- 15 Mayıs 2021; 22:0:24 >
  • sata90 S kullanıcısına yanıt

Online kısmı apayrı güzel bir dünya hocam. Yapacak çok şey var, özellikle yeni başlayanlar için çok fazla içerik var.

Pvp, pve, günlük görevler, meslekler yani roles, ekipce veya kendi başınıza takılmalar görevler. Onun haricinde açık dünya rastgele etkinlikleri avlanma vs hikaye kısmından aşina olduğunuz ne varsa hemen hepsi onlineda da var. Hatta kendi içerisinde honored & dishonored olmak üzere ayrı senaryo görevleri bile var.

Belli aralıklarla rdo yayınları yapıyorum, aklınıza takılan herşeyi sorabilirsiniz. 2019da betadan çıktığı günden beri oynuyorum.

• Arkadaşlar ultimate üyelik başlatmıştım. Uzun süreli paketler için ilk msj sahibi arkadaşımız mevcutta olmaması gerekiyor demiş. Üyeliği ay sonunda sonlandırsam, sonrasında diğer yöntemler ile uzun süreli üyelik yapabilir miyim? Yani daha önceden gpu almış olmamız etkiler mi 😊

• Buradaki işlemi yapmak için aboneliğimi iptal ettim, hatta iade işlemi de gerçekleşti ancak hesabımda abonelikler bölümünde hala gözüküyor fakat süresi doldu olarak. Acaba bu normal mi? Bu şekilde iken burada yazılan işlemleri yapsam sorun olur mu?

• Akif Karayalçın A kullanıcısına yanıt
    Alan wake. The Medium Man of Medan Gta 5
  • Murat3425 M kullanıcısına yanıt
    Alan Wake yakında kaldırılacaklar listesinde; oynamayı düşünen biran önce başlamalı. Hikayeli oyun olarak ilk akla gelen oyunlardan; 360'da iken oynayamamıştım, One X'de deneyeyim dedim 4K TV'de eski oyunlar çözünürlük olarak göze batıyor doğrusu. Hikayeye odaklanır ve İngilizceniz yeterli ise hemen indirin, kaçırmayın. Zaten eski oyunların boyutlarıda çok yüksek değil...

• 
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.