Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (395. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ReCKLeSS17
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
16.427
Cevap
734
Favori
1.085.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bulkane

Evet yapabilirsiniz. Bu yöntemle ilgili açıklamayı ilk mesajda dikkatle okuyunuz.

Teşekkür ederim. Bir kaç gün daha bekleyelim garanti olsun 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    Üyelik bittiyse mevcut hesabınızla bu şekilde alabilirsiniz. İlk mesajı dikkatlice okursanız çok basit işlemler aslında, yine de takıldığınız yer olursa detaylarıyla konuya yazabilirsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3 defa ea aldım sonra 1 defa gold live aldım bunu işlem yapmadan 1 daha gold live alıp sonra birleştirsem olurmu yoksa birleştirip sıraylamı gideyim. bilemedim.

• cem650 kullanıcısına yanıt
    Game Pass Ultimate almadan önce 4 defaya kadar alabilirsiniz, Ultimate yükseltmeden aldığınız sürece sıkıntı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Game Pass Ultimate almadan önce 4 defaya kadar alabilirsiniz, Ultimate yükseltmeden aldığınız sürece sıkıntı yok

teşekkür ederim.

1. live aldım key gelsin aktif edeyim sonra altın vuruşu yapacağım. 25 ay yeter şimdilik 2 sene sonra kimbilir ne olur.
  • Arkadaşlar daha öncesinde 14 günlü ultimate şifresi kullandım. Yarın kullanım süresi bitecek. İnternet üzerinden tekrar 14 günlük şifre alıp kullanabilir miyim? Bunun herhangi bir sınırı var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Fenix

Arkadaşlar daha öncesinde 14 günlü ultimate şifresi kullandım. Yarın kullanım süresi bitecek. İnternet üzerinden tekrar 14 günlük şifre alıp kullanabilir miyim? Bunun herhangi bir sınırı var mı?

Bildiğim kadarıyla trial kodları hesap başına bir kere kullanabiliyorsunuz.

• Derp kullanıcısına yanıt

Sağolun hocam iyi olmadı bu :/

• https://www.cepteteb.com.tr/dijital-uyelik

Cepteteb'in bazı dijital platformlara %50 indirim kampanyası var.İçinde xbox ve microsoft store da var acaba game pass sistemi de dahil midir.Dahil ise 6 aylık üyelik 90 tl ye geliyor kampanya şartlarını doğru anladıysam eğer.

• slimshadyy kullanıcısına yanıt
    Kampanya şartlarına ne kadar baktın bilmiyorum ama son ekstren minimum 500 lira olacak ve 30 liralık harcamana 15 lira maksimum indirim alabilirsin diyor. Neyi kaçırıyorum

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt

Şuan fark ettim oncesinde 500 tl harcama istiyo katilmak icin bu haliyle cogu insanin işine yaramiyacaktir boşuna heycan yarattik gece gece.

• Arkadaşlar merhaba, Pc ye ucuz gamepas alabilmek için ne yapmamız gerekiyor ? Xbox gamepass kullanıcısı ile kardeşlik yapılabilir mi ?

• cingene C kullanıcısına yanıt
    Evet, P1 Xbox kullanıcısı ve P2 Pc kullanıcısı olarak kardeşlik yapılabiliyor. İlk mesajı okuyarak uygun fiyata alınabilir.

• Merhaba. Sadece EA play almak mümkün mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: mkkadi

Merhaba. Sadece EA play almak mümkün mü?

evet. aylık 12 tl, yıllık 65 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ellie_Williams

evet. aylık 12 tl, yıllık 65 tl.

Alıntıları Göster

Bu da çok iyi. Yani konsolu yeni alıyorum. Yaşım nedeniyle uzun suredir çok oyun oynamadım. Uzun süre oyun oynamayacağım. İlk başta sadece EA alıp bazı oyunları oynayıp game pass yapabilirim.

• Merhabalar live gold ile gamepass birleştirip 13 aylık ultimate yaptım bugün bir arkadaşıma hediye olarak gelmiş 3 aylık ultimate bunu ekleyebilir miyim üstüne

• Arkadaşlar en az 13 aylik gpu almak istiyorum. Su an nasıl alabilirim anlayamadım bir türlü.
    Ms musteri hizmetkeri çalışmıyor su an

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    İlk mesajı dikkatlice okuyun hocam

• Destroy All Humans. Deneyin arkadaşlar güzel oyun. Çok farklı bir kafada yapmışlar  

• 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.