Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (344. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Tafo88
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.416
Cevap
736
Favori
1.084.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fallout 4 yok sanırım. Forumda türkçe oyunlar başlığında var diye yazıyordu.
  • Arkadaşlar selam herkese. 1 sene önce game pass ultimate yapmıstım 179 tlye olan mevzudan bu ay bitiyor. Yine aynısından yapabiliyormuyuz yoksa kalktımı o avantaj? bulamadımda yardımcı olursanız sevinirim.
  • Umit258 kullanıcısına yanıt

müşteri hizmetlerini arayınız kampanya devam ediyor diye biliyorum, telefon üzerinden aynı şekilde 3 seneye kadar yaptırabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kara_06 K kullanıcısına yanıt
    Telefondan baktım live goldta uzatma gözükmğyor ancak gamepasste 5.90 a yinelenen ödemeyi açabiliyorum onu açsam yeterli galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umit258 -- 7 Mart 2021; 16:29:30 >
  • Umit258 kullanıcısına yanıt
    45 tl keser aylık. Bitsin sonra live + ultimate al
  • Sanki biraz değişik şeyler olacak gibi az oyun duyurdular zaten EA play'e geliyorlar.

4 mart(nba,fm21,madden),18 mart(star wars squadrons) belki

(Supraland-Windows 10) 25 mart.

-Gamesbeat editörü bethesda event i olacak dedi martın ortasında.

-Deals with golds indiriminde bu hafta sadece Bethesda oyunu olarak The Evil Within 1-2 indirimde.

-Watch dogs:legions online modu PC de ertelendi.

-game-passes legion

-PC-XBOX screenshots

Game Pass [ANA KONU]
  • legendwarior3 L kullanıcısına yanıt
    Martta etkinlik olmayacak dendi geçen hafta?
  • Artizt kullanıcısına yanıt

Gamepass ile ilgi olacak galiba.

• Arkadaşlar hediye kod sorunumla ilgili bugün müşteri hizmetleri ile görüştüm, kod girişi yapılmış doğru bir şekilde fakat sonrasında sebebini tam anlayamadıkları bir şekilde işlem askıda kalmış, fatura ve kodu içeren kağıdı istediler, az önce gönderdim, düzeltecekler inşallah

Valla etkinliği bilmem de, nisan (ya da mayıs?) ayında game pass'e gelecek oyunları görsele sığdıramayacaklar, o anı.merakla bekliyorum. :D
  • okan10tr O kullanıcısına yanıt
    Kartta para olmadiği için doğrulama yapamayinca askıda kalmıştır kesin.
  • Artizt kullanıcısına yanıt

Ben de öyle düşündüm de anlam veremedi temsilci, inceleyelim dönelim dedi, bikaç saat sonra dönüş yaptılar, bi link verdi oraya foto yükledim, ama linki her açtığımda boş geliyor, sanırım normaldir onlar görürler galiba

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan10tr -- 8 Mart 2021; 20:39:4 >
  • Bethesda oyunları pse gelecek mi ve gamepasse hangi oyunlar gelecek. Beklenen konular bu. Tes 6 xbox exclusive açıklamasını bekliyorum.

Lost Planet 2 Tr mağazada da vardı oradan eklemiştim.Ben konsol üzerinden oyunları eklediğim için bölge değiştirmek zorunda kalıyorum , web üzerinden değiştirmeden olduğunu bilmiyordum.

• wither kullanıcısına yanıt

Son anda eklediler TR'ye başta Darksiders (xbox360) ücretsizdi.

Şu linkten kontrol edebilirsiniz.https://marketplace.xbox.com/tr-tr/Games/GamesOnDemand?SortBy=ReleaseDate

En son eklenen Xbox 360 oyunu:Lost Planet 2

En son eklenen Xbox live arcade oyunları:Metal slug 3,Samurai Showdown 2 ve GAROU-Mark Of The Wolves

• pc için olan game pass'i daha hesaplı bir rakama almanın bir yolu yok mu ? 30 lirayı biraz fazla buluyorum sadece msfs için diğerlerini oynamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 9 Mart 2021; 17:56:21 >
  • Arkadaşlar merhaba, xbox series s ile kervana katıldım, gamepass'in online olanından almak istiyorum, nasıl alınıyor nasıl ediliyor yardımcı olacak var mıdır?

1999'da ps1 den sonra ikinci konsolum da, heyecanlıyım Game Pass [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.