Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (343. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ykk07
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
16.428
Cevap
734
Favori
1.086.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
54. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eski Xbox 360/arcade marketplace deki geriye uyumlu oyunları yeni xbox one store geçişte bazı sorunlar oluşmuştu.

Toy story 3'de alındığı halde store da görünmüyordu. Şuan bir problem yok gibi duruyor.

Zaten bölge kilidi kalktı örneğin Enslaved'i gold ile verseler kolayca Usa'dan alınabilir.

• okan10tr O kullanıcısına yanıt

Ben gelen 3 aylık kodu bilgisayardan şuradan; redeem.microsoft.com tanımladım direk +1 ay verdi otomatik yenilemeyi açınca. Sonra otomatik yenilemeyi kapadım. 4 ay sonra kampanya devam ederse 2-3 yıllık olayını yaparım.

• alper5398 kullanıcısına yanıt

Anladım hocam teşekkürler, haftasonu 1 yıllık vs paket satın almak mümkün olmuyormuş zaten, ben de sizin dediğiniz gibi yapayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • legendwarior3 L kullanıcısına yanıt

Bölge değiştirmede bir limit var mıydı , yılda 5 kez gibi bir şeyler vardı sanki.Bir oyunu Usa bölgesinden ekleyelim diye o bölgede kalmayalım sonra.

• Xbox series s aldım bende çıkmadı bedava 3 aylık niye acaba bilgisi olan var mı arkadaşlar. Canım sıkıldı.

• bigbooss kullanıcısına yanıt

Her satılan konsolda o kampanya yok benim bildiğim.Sizin ki düz versiyonmuş sanırım.Zaten 3 aylık gamepass 50 TL'ye denk geliyor çok can sıkmaya değmez.

• wither kullanıcısına yanıt
    3 aylık almak istiyorum nasıl yaparım telefon uygulama filan indirdim alım girdiimde 3 aylık diye birşey çıkmıyor internet sitesinden mi alman lazım. 3 aylık benim için daha mantıklı. Sadece game pass almak istiyorum konsol için
  • herkese selamlar, pc için Xbox Game Pass alırsam 29 tl olan, içindeki bütün oyunları oynayabilirmiyim?

• Dostlar 50 lira bütçem var. Forumdan biriyle almak istiyorum oda 50 lira ekliyor 100 lira. bu fiyata gamepass ultimate 3 aylık alma şansımız var mı? veya burdan değerli bir hocam , hakkına benimle paylaşabilir mi ücreti karşılığında?

• wither kullanıcısına yanıt

Benim profil bölgem TR Xbox One-X-Series için söylüyorum.

Lost planet 2 bedava olduğunda hiç bölge değiştirmeden USA storedan aldım gold ile.

Tabi sonradan Tr store'a eklendi.

yeni:https://www.microsoft.com/tr-tr/p/metal-slug-3/bzhs2xcvv5t3?activetab=pivot:overviewtab

eski:https://marketplace.xbox.com/tr-tr/Product/Metal-Slug-3/66acd000-77fe-1000-9115-d802584108cf

yeni linkten bölge değiştirmeden almıştım.aynı 8./9.nesil gibi işliyor sistem.

• Xbox app'ta Game pass sekmesindeki bütün oyunlar oynanır.

almak mantıklımı peki hocam sence? çok fazla oyun oynayan birisi değilim, sadece denemek istiyorum.

• Game pass pc 30tl:

forza horizon 4 tek başına son zamanların en iyi yarış oyunu.

forza motorsport (simulasyon-pist)

ori and the will of wisp

doom eternal

the outer worlds (fallout rpg diyalog gibi)

a plague tale (singleplayer-story)

alien isolation

ms flight simulator

control

code vein(dark souls gibi)

gears 5,ultimate edition(siper shooter tps)

injustice 2 (mortal kombat gibi fakat süper kahramanlar)

motogp 20

middle earth:shadow of war(tp action adventure)

rage 2(fps doom+mad max )

the surge 2(dark souls gibi ama teknolojik)

world war z(zombie tps)

dishonored 2 (gizlilik)

...

bence 30 tl az bile çünkü sadece forza horizon 4 (469tl).microsoft'un kendi oyunları devamlı üyelikte+bethesda gelebilir satın aldılar.

bu gamepass sayesinde windows store baya iyi konum geldi.

Eyvallah hocam teşekkürler. 1 aylık alıp kullanayım.
  • Arkadaşlar bi sorunum var, konsolu kurarken abonelik kısmında kod istedi, kodu girdim sonra ödeme yöntemi ekle kısmına geldi sanal kartımı ekledim bakiye yoktu içinde, doğrulaya basınca ödeme yöntwmi doğrulanamadı dedi tekrar kod ekranına döndü, kodu tekrar girdim bu sefer de kod zaten kullanılmış dedi, bakıyorum herhangi bir aboneliği olduğuna dair ibare göremedim oyum indireyim dedim abonelik sayfasına yönlendiriyor anlamadım nerde hata var yardımcı olabilir misiniz

• okan10tr O kullanıcısına yanıt
    Kod kullanildi diyorsa, bence, kodu hesabiniz ile ilişkilendirmişler ama sanal kartin icinde hiç para olmadiği için kod aktive olmamiş. içine 2-3 lira atin sanal kartin ya da bir kredi karti vs ekleyin bence dogrulama yapinca hesabinizda aktive edecek. Sorun çözülmezse müşteri hizmetleri ilgilenir artık.
  • Artizt kullanıcısına yanıt

Otomatik yenileme açık olursa 1 ay hediye dedi, ben deçinde bakiye olmayan sanal kartı girdim, öyle olunca doğrulanamadı dedi sanırım bakiyeyi göremeyince, sonra da kod kullanıldı diyo iyi de nerde hani :) napcağımı bilemedim

• Artizt kullanıcısına yanıt

Acaba 1 aylık üyelik satın alsam o kod da otomatik aktif olur mu, müşteri hizmetlerini aramak lazım galiba dediğiniz gibi, şimdilik sadece ücretsiz oyunlara bakayım o zaman

• Microsoft Bayağıdır game pass kampanyası yapmıyor gözleri açıldı herhalde

• Arkadaşlar 3 aylık alamıyor muyuz game pass? Ödeme kısmında gelince 29 TL çıkıyor yani bir aylık.
  • 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.