Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (319. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: McGrady01 , Hassas Kantar
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.415
Cevap
736
Favori
1.084.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ay ortası oldu adamlardan hala ses yok, PC EA Play için. Çüş diyorum ya, neyi bekliyorlar çok merak ediyorum, hayır yani anlaşılamayan, sorun olan nedir? Zaten sistemine eklemişsin. Tam çıkış gününde iptal edip bu kadar bekletmek... 1 ay oldu ya...

• quote:

Orijinalden alıntı: Inferioress

A Plague Tale: Innocence

Darksiders Genesis

Doom Eternal

Hellblade: Senua's Sacrifice

Ori and the Will of the Wisps

RESIDENT EVIL 7 biohazard

Ryse: Son of Rome

STAR WARS Jedi: Fallen Order™

Titanfall™ 2 ( Hikaye Kısmı )

Control

Bunları ilk etapta tavsiye ederim hocam 👍

Teşekkürler üstadım, hellblade fazla bulmacalı ve ağır geldiği için silmiştim. Diğerlerini verdiğiniz sıraya göre oynayacağım.

• star wars squadrons Gamepass e eklendi sanırım

Game Pass [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 14 Ocak 2021; 18:24:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Aynen yükle dedim ben de, muhtelemen Rocket Arena gibi ilgi görmediği için Ea Play eklediler hemen deneyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypnosis. -- 14 Ocak 2021; 18:27:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Aynen yükle dedim ben de, muhtelemen Rocket Arena gibi ilgi görmediği için Ea Play eklediler hemen deneyelim
    Umarım okadar kötü değildir ya hikaye modu falan var sanırım

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Bu arada ücretsiz deneme sürmünü yüklüyor da olabiliriz. Neden gaza geldik bu kadar yanılıyoruz sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Bu arada ücretsiz deneme sürmünü yüklüyor da olabiliriz. Neden gaza geldik bu kadar yanılıyoruz sanki
    Hayır deneme sürümü seçeneği ayrıca vardı bende bide gold ile birlikte gelir seçeneği vardı

• SW Squadrons'in deneme sürümüdür o.

Edit: Free Play Days kapsamında oyun tam sürüm olarak bu haftasonu ücretsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artizt -- 14 Ocak 2021; 21:19:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Dertleri konsol satmak olsa exc oyundan vazgeçmezlerdi

Başka bir sıkıntı vardır

• selamlar, ilk kez xbox kullanacağım, series S modeli aldım. gamepass için aşağıdaki gibi bir yöntem gördüm geçmiş mesajlarda. En ucuz böyle mi yapıyoruz yoksa bilmediğim daha ucuz bir yolu var mı?

---------

Microsoft müşteri hizmetlerni arıyorsun. Aramadan önce Microsoft hesabı açıp hesabına kredi kartı ekliyorsun. Yani ödeme için herhangi bir banka kartı da olur. Müşter hizmetlerine 1 yıllık live gold almak istediğini söylüyorsun. 180 tl bir ücreti var. O sana tanımlıyor ve kartından işlemi sağlıyor. Telefonu kapattıktan sonra Microsoft game pass sitesine girip aynı live gold aldıgın hesaptan game pass ultimate alıyorsun. Sonra yinelenen ödemeyi kapatmayı unutmuyorsun. Otomatk bir ay gamepass alınca 1 yıl gold üyeliğin gamepass ultimate e yükselmiş oluyor. 225 tl gibi bir rakama geliyor.

--------

• Pc için yıllık game pass halen 179tl devam ediyor mu?

• Nerminator N kullanıcısına yanıt
    Benim mesajımdan alıntı. En ucuz bu şekilde. Diğer kullanıcı hakkını forumda satarak yarı fiyatına da getirebilirsin.
  • skyline334 kullanıcısına yanıt
    Gamepass Ultimate aboneliği şu demek oluyor

Gamepass pc + gamepass konsol + ea play konsol + gold live konsol + ea play pc ( tarih belirsiz) = Gamepass Ultimate

Yani evet devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Dertleri konsol satmak olsa exc oyundan vazgeçmezlerdi

Başka bir sıkıntı vardır

Alıntıları Göster

İki tarafa da şerbet yapmaya çalışıyorlar ama Gamepass oyun havuzunda xbox/pc farkı var ve xbox tarafının havuzu çok daha iyi. PC resmen üvey evlat bu konuda. Aynı şeyi şimdi EA konusunda yapıyorlar. Bunu bilinçli yapmalarından başka cevap göremiyorum ben. Bunu yeni nesil konsol savaşlarında Xbox popülerliğini arttırmak için MS'in taktiği olarak görüyorum ben net olarak. 15 Aralık EA Pro PC çıkış gününde gelip erteledik diye haber yapmak saçmalıktır. 15'inde mi aklınıza geldi haber vermek yani. Yeni tarihi de söylemiyor adamlar kaçtı gitti resmen bakkal Fehmi amca mısın sen Microsoft musun nasıl iş bu. Qandırdım XD yazsalardı sonuna tam olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 15 Ocak 2021; 2:38:38 >
  • Nerminator N kullanıcısına yanıt

Bu hafta ben de Series S aldım ve Xbox'ın sitesinden kendim aylık 45 TL'ye GamePass Ultimate aboneliği aldım.Az önce müşteri hizmetlerini aradım, benim almış olduğum Gamepass ultimate aboneliğini iptal etti, 24 Aylık Live Gold + 1 aylık Gamepass Ultimate üyeliği tanımladı. Toplamda 180+180 (24 aylık Live Gold) + 45 TL (1 aylık gamepass ultimate) üyeliği sattı. Böylelikle bütün üyeliğim gamepass ultimate 'a dönmüş oldu.

Bu kampanya şuanda Türkiye özelindeymiş (belki başka ülkelerde de olabilir) gerçekten biz kullanıcılar için çok iyi, bu arada müşteri hizmetlerindeki hanımefendi de çok yardımcıydı, gerçekten olumlu bir müşteri deneyimi oldu.

• 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.