Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (315. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.428
Cevap
734
Favori
1.086.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rdr2
  • Güzel oyunlar da Rdr2 bekliyorduk yahu.
    Game Pass [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Stalker Batman

arkadaşlar hani yeni hesap açınca 5 tl oluyordu? bende 44 tl gözüküyor ?

Blok.

• Xbox da fifa 20 pro club oynayan varsa klubume katılabilirler. Arada oynarız
    Xbox Tr
    Ayyıldız formayı giymeye bekliyoruz.

• RyDeR kullanıcısına yanıt
    Sabır. Gelebilir de hemen değil. 2021 daha yeni başlıyor.
  • RyDeR kullanıcısına yanıt
    Boş yazılar yazarak mesaj sayısı kasmaya çalışma.
  • Night Stalker Batman kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaşın yaptığı ayrı da. Tamam güzel ayda 5 tlye kullanmak ama. Herkes böyle yaparsa bırakın ayda 5 tlyi bir fiyatlandırma değişikliği ile daha da pahalıya gelebilir. Bu servis yurtdışında 15 dolardan satılıyor aylık. Ülkemizde 110 küsür lira olması gerekirken yerel fiyatlandırma yapmışlar. Bari bunun durumunu kollamayalım. Bakın yılbaşı kampanyası bütün dünyada nerdeyse 1 dolara 3 ay gamepass dağıtıldı. Türkiyede dağıtılmadı. Bunları da düşünmek gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DePiedra0

Hocam arkadaşın yaptığı ayrı da. Tamam güzel ayda 5 tlye kullanmak ama. Herkes böyle yaparsa bırakın ayda 5 tlyi bir fiyatlandırma değişikliği ile daha da pahalıya gelebilir. Bu servis yurtdışında 15 dolardan satılıyor aylık. Ülkemizde 110 küsür lira olması gerekirken yerel fiyatlandırma yapmışlar. Bari bunun durumunu kollamayalım. Bakın yılbaşı kampanyası bütün dünyada nerdeyse 1 dolara 3 ay gamepass dağıtıldı. Türkiyede dağıtılmadı. Bunları da düşünmek gerekiyor.

Ben orada sadece yeni hesap açtım 5 lira değil yazdım? Belki Xbox a yeni katılan birisiyim neye göre böyle saçma sapan yorum yapıyor ?

• Night Stalker Batman kullanıcısına yanıt
    Konuda fazla olduğu için sizi de öyle sanmış olabilir. Ne olursa olsun ılımlı olmakta fayda var.
  • Merhaba
    Satin aldigim 179 tl lik gamepass ucreti kredi kartima 185tl olarak yansimis, 3 yillik almistim 15 tl toplamda fazla yansitilan bir tutar olmus. Ustelik provizyonda 179 tl olarak goruluyordu.
    Forumda bir kac kisininde basina geldigini okumustum nerede hangi konuda yazdiklarini bulamadim.

Bu durum basina gelen ve bankasini arayan oldu mu?
    Yarin bankayi arayip soracam.
    (Ziraat bankasi)

• audioslave kullanıcısına yanıt
    180 1 yıllık live 6 lirada gamepass içindir fiyat normal benden 24 ay live 360 lira 1 adet pc için gamepass 6 lira 1 adette konsol için gamepass 6 liradan toplam 372 tuttu
  • mgundog kullanıcısına yanıt

Hocam mail e gelen fatura 179.99TL. Ekstradan 6 liralik bir ibare yok ayrica provizyonda 179.99tl olarak yansimisti. Ayni zamanda ultimate icinde 46.50 cekilmis. Yani hep bir fark var anlamadim yarin arayip bilgi alacam.

• audioslave kullanıcısına yanıt
    Konuşuldu bu olay. Microsoft alışverişlerinde ve daha birçok marka alışverişinde bankalar belli oranda komisyom kesiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RyDeR

Güzel oyunlar da Rdr2 bekliyorduk yahu.

Genelde iyi oyunlar ayin 2. yarisinda geliyor. Bahsettikleri tekrardan gelecek oyun ayin 2. yarisinda gelecek buyuk ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 7 Ocak 2021; 0:46:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UcanHollandali

Genelde iyi oyunlar ayin 2. yarisinda geliyor. Bahsettikleri tekrardan gelecek oyun ayin 2. yarisinda gelecek buyuk ihtimal.

Alıntıları Göster

Öyle mi , bilmiyordum hocam. Verecekleri oyuna göre storeye atılıcam isim bekliyordum hocam ya Game Pass [ANA KONU] 

• injustice 2 kullanıma sunuldu mu ? store da görüyor musunuz?

• ShinQda kullanıcısına yanıt
    Evet
  • Selamlar herkese , gamepass usa store da 1 dolar, vpn ile alsam olurmu oyunları indirebilir iyim türkçe ffifa pes vb..
  • 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.