Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (277. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.428
Cevap
734
Favori
1.086.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiçbir bilgi yazmamışsınız, hesap p1 mi, p2 mi, çift hak mı, hangi tarihe kadar game pass süresi var? Fiyat bile yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nisan'da bitiyordu gamepass'ım. 2022 Ocak ayına kadar uzatmışlar. İki tane ea play almıştım.

• Artizt kullanıcısına yanıt
    Dijital kardeşlik konusuna yazdığım için gerek duymamıştım hocam.
    Gamepass ultimate
    2023 Mart ayına kadar 1 yıl ea acces alındı 2023 temmuz ayına kadar uzayacak 10 kasımda.
    Çift hak 450 lira
    Ayrıca içinde apex için 4000 coin ve bloodhoud ve lifeline paketi var.

• Arkadaslar selamlar.. the medium diye bir oyun geliyormuş xbox series x ve gamepass e ... ancak one x e gelmiyormuş diye gördüm. Cok saçma geldi, one x oldukça gelişmiş bir makine ve elbette series x kadar iyi olmasa da bu oyunu oynatmayacak kadar kotu degil. Simdi yeni oyunları oynamak için yeni makine mi almamız gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfur

Arkadaslar selamlar.. the medium diye bir oyun geliyormuş xbox series x ve gamepass e ... ancak one x e gelmiyormuş diye gördüm. Cok saçma geldi, one x oldukça gelişmiş bir makine ve elbette series x kadar iyi olmasa da bu oyunu oynatmayacak kadar kotu degil. Simdi yeni oyunları oynamak için yeni makine mi almamız gerekiyor.

One x oynatamaz o oyunu çünkü 2 dünyayı aynı anda yükleyebilmek için ssd gerekiyor. Diğer soruna gelirsek evet yeni oyunlar yeni makinelere çıkacak. 1 sene sonra one x e çıkacak oyun görmeyeceğiz

• Anladim tesekkurler... yapacak birsey yok makineleri satip yeni makine alacağız demekki 3 5 ay oynayalım da ...

• Dün 2 kere geri aranma bildirimi bıraktım dönüş yapmadılar :/ pazartesi tekrar deniycem şu yıllık gamepass hala 180 tl mi acaba ?

• srvngrc S kullanıcısına yanıt

Oluyormuş. arkadaş yanıtlamış sağolsun.

• wolfur W kullanıcısına yanıt
    One x'e çikacak oyunlar yeni nesil gelince aniden kesilmeyecek, bence en az 1 sene daha gideri var. One x'in kendisi güçlü (ayni şey ps4 pro için de geçerli) fakat ps4/xbox one (ve one s) artık yeni nesil AAA oyunları kaldırmayacak seviyeye geldi örneğin cyberpunk2077, watch dogs legion.

• EA play gamepass'e gelince henüz oynamadıysanız Battlefront 2'yi mutlaka deneyin. Bana göre bu neslin en başarılı oyunu. Bu kadar iyi grafikleri fat One'da bile 60fpsde nasıl verdiniz, o animasyonları ve çeşit çeşit oynanış dinamiklerini nasıl bu kadar güzel sundunuz inanılır gibi değil. Lightsaber ve blaster herolarda ustalaşıp katliam yaptıkça witcher, gow, uncharted vb aramıyorsunuz. Bir oyunda aradığım standartları baya' yükseltti Battlefront2, kolay kolay oyun beğenmem artık. Halodan sonra bu kadar eğlenceli bir yapım gelmemişti benim için.

Özellikle multiplayer odaklı bir oyunda bunu görmek ayrı bir mucize heryerde paint terk br oyunları varken. Dice bir çok AAA oyuna yetecek malzemeyi tek bir oyunda birleştirmiş, en büyük yaratıcılığını bu oyunda göstermiş. Her türlü abartıyı hakeden bir oyun. Keşke içerik desteği daha uzun sürseydi.

Buda oyundan bir klibim. Retributon yeteneğini kullanırken aldığım hazzı hiçbir oyun veremedi daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funder -- 7 Kasım 2020; 19:46:31 >
  • Şuan eaplay alsak dönüşüm devam ediyormu

• 19 ay gameepass olarak dönüşmüş

üzerine ilave eaplay alabilirmiyiz 3 yıl daha alsam ilave ederlermi

• Benim ea play hâlâ dönüşmedi ea play acaba niye

• xbox game X kullanıcısına yanıt

Benimde dönüşmedi 10 kasımı bekliyorum

• Bu Microsoft Store'den aldığımız EA Play aslında Xbox için olan mıdır? 10 Kasım'da GPU'ya eklenince PC'de de mi kullanmaya başlayacağız, bu şekilde olacak sanıyorum değil mi?

Çünkü GPU için aldığım yeni mail ile PC'den EA Play'e girmeye çalışıyorum olmuyor tabi haliyle. Birleşimi bekleyeceğiz anlaşılan.

• Ormanci kullanıcısına yanıt
    EA play 10 kasımds konsola geliyor fakat Game Pass for PC'ye aralık gibi yeni yıldan önce eklenicek dediler.

• Funder kullanıcısına yanıt
    Oyunu geçen hafta indirdim ve merakla bekliyorum ve cidden xbox one/one s'de 60 fps mi çalışıyor? Oha.

• Funder kullanıcısına yanıt

Bu oyun lootbox falan muhabbetleri yüzünden çok kötü bir başlangıç yaptı ama inanılmaz topladı. İlmek ilmek işledi adamlar. Harika bir oyun şu an. Muazzam içerik var, SP hikayesi var, Star Wars'un üç döneminden de hem kara hem kara savaşları online oynanabiliyor ayrıca online sevmeyen insanlar için de bir o kadar offline mod ve botlar var. Üstelik Xbox One X'de doğal 4K ile 1800p arası 60fps çalışıyordu, yeni nesilde sabit 4K/60 verir.

Star Wars seven adam zaten yıllarca oynar da, onun dışında fps/tps seven herkes bir baksın kesinlikle.

• Yemin ediyorum bu microsoft kadar ilginç bir firma görmedim. Iki gündür 3 yıllık hesap almaya çalışıyorum. İlk iki yılı satın aldı fakat üçüncü yılı bir türlü satın alamıyorum. Kaç kişiyle yazistim hiç biri problemin ne olduğunu bilmiyor. Birde en son islemden sonra güvenlik sebebiyle kredi kartimla hesabimi 48 saatliğine kapattılar. Alacagimiz bir üyelik sanırsın microsofta hissedar oluyoruz.

• elkun kullanıcısına yanıt
    Hesabı yeni açıp hemen işlem mi yaptınız? Sebebi bu olabilir. Mesela bir başkasinin kredi karti bilgisini ele geçirip yeni bir hesapla yüksek meblada birisi alışveriş yapabilir, muhtemelen bu tür bir önlemdir.

• 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.