Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (272. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Inferioress , Inferioress
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.422
Cevap
735
Favori
1.085.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gamepass ultimate hesabiniz ile pre-install/ön yükleme yapabiliyiruz artık EA Play oyunlarını. BF V ve Battlefront 2 indirdim bakalım. :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • başka bi xbox hesabıyla bu yeni açıp gamepass ultimate alacağımız hesap ile bölge kilidi olmadan sorunsuz çalışıyor mu ? bilgisi olan varmıdır?

diyelim almanyada yaşıyorum,trden bunu aldım sorun yaşarmıyım? kendi ana hesabımla oynamak istiyorum.herhangi bir sınırı var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 3 Kasım 2020; 20:58:19 >
  • arkadaşlar 1 yıllık EA play aldıktan sonra ikincisini nasıl alıyoruz?

• bado6100 kullanıcısına yanıt

abonelikler kısmından yinelenen ödemeyi kapat sonra tekrar alabilrsin

• Arkadaşlar, konu çok büyük. PS4ten Xbox Series X'e geçiyorum. En ucuza gamepass ve ea play nasıl sahip olabiliyoruz bunun hakkında bir mesaj varsa paylaşabilirseniz veya detayları bilen biri yazarsa çok memnun olurum.

Tam olarak yeni hesap açacak biri için ne yapmam gerektiğini tam anlamadım. Cihazın gelmesi mi gerekiyor işlemleri yapabilmem için ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucuk -- 4 Kasım 2020; 20:18:12 >
  • Bethesda tarafından geliştirilen the elder scrolls yeni oyunu day 1 olacak şekilde gamepass de yerini alacağını aktardılar.

Microsoft şahane işler yapmaya devam ediyor.

• Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    Skyrimi de şimdiden getirseler bari

• Pc için ea play gelicek mi ? önyükleme filan görünmüyor henüz

• quote:

Orijinalden alıntı: Tacsizkral05

Ea play onumuzdeki hafta geliyor.
    Acaba ea play ile hangi oyunlari oynayabilecegiz bir arkadas listelese faydali olur

Sitenin alt kısmında oyunlar görünüyor hocam.

https://www.xbox.com/tr-TR/games/ea-play

• quote:

Orijinalden alıntı: Charlie Chaplin

Sitenin alt kısmında oyunlar görünüyor hocam.

https://www.xbox.com/tr-TR/games/ea-play

Alıntıları Göster
    Sagolasin dostum. Daha yeni series s aliyoruz xbox sitesine 2. Girisim. Yardimin icin sagol. kardeslik oyun alma hakkinda bilgi sahibi iseniz bir soru sormak isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 4 Kasım 2020; 20:36:45 >
  • kucuk kullanıcısına yanıt

Yeni hesap açıp o hesaba kredi kartınızı kaydedin sonra müşteri hizmetlerini arayın onlar yardımcı oluyor eğer bilmeyen birine denk gelirseniz yada yıllık gamepass için 500 tl gibi fiyatlar söylerseler kapatıp tekrar arayın müşteri temsilcilerinin büyük çoğunluğu yardımcı oluyor cihaza ihtiyacınız yok almak için

• Tacsizkral05 kullanıcısına yanıt

Hocam ben de One S ile konsol oyunculuğa adım atalı 1 ay oluyor daha. Kardeşlik vs işlerini de az çok öğrendim, istediğiniz soruyu sorabilirsiniz özelden.  

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Hocam n11den aldığım kodları kullandım ardından 6 aylık kodu kullandım sonra ultimate aldım. Ama sipariş kısmına bakınca tekrar yenilenme 6 ay sonrası gözüküyor. Ayrıca geçmiş kısmında 12 aylık kodlar gözükmüyor, kodları tekrar kullanmaya çalışınca "kod kullanıldı" diyor.

• 3 yıllık golf aldım şimdi 1 aylık ultimate nereden alicam. Hep 2.ay 45tl çıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marksman84 M kullanıcısına yanıt
    Yeni hesap açıp yapmanız lazımdı.

• Eski nickimin olduğu maille 2 senelik gold alsam sonra 45tl ye 1 ay gamepass alsam, otomatik 25 ay olmuyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesap ayarlarında EA Play, Ultimate'e dönüştürüldü yazıyor ama Ultimate süresi de artmamış gibi. Var mı kontrol eden?

• gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumu farkettim. Bakalım ne zaman düzelecek.

• 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.