Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (269. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Rolentooo , Toni-1903
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.428
Cevap
734
Favori
1.086.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
76. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gamepass ultimate = gold live + gamepass pc + gamepass konsol + ea play pc + ea play konsol + xcloud

Oyunları da istediğiniz bölgeden alabilirsiniz, bölge kilidi yok. Farklı hesaplara aldığınız oyunları da ana hesabınız üzerinden oynayabiliyorsunuz. Kısıtlama yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Gamepass ultimate = gold live + gamepass pc + gamepass konsol + ea play pc + ea play konsol + xcloud

Oyunları da istediğiniz bölgeden alabilirsiniz, bölge kilidi yok. Farklı hesaplara aldığınız oyunları da ana hesabınız üzerinden oynayabiliyorsunuz. Kısıtlama yok

Hocam cevaplar için teker teker teşekkür ederim. Yukarda arkadaş yazmış 3 yıllık gold + 3 aylık ultimate üyelik 576 tl diye, 3 ay dolunda ultimate için tekrarmı ödeme yapacağız? Malum gamepass için alıyorum makineyi 3 senelik golddan ziyade ultimate 3 ay az geldi bana 576 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Yok hocam 3 yıllık gold üzerine sadece bir kere 6 liraya 1 aylık gamepass ultimate alınca tamamı kampanya ile gamepass ultimate üyeliğe dönüşüyor. Yani 3 yıl boyunca tüm üyeliklere 546 lira vererek peşinen sahip olunabiliyor. 546 lira dışında 3 yıl boyunca ekstra hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Hocam cevaplar için teker teker teşekkür ederim. Yukarda arkadaş yazmış 3 yıllık gold + 3 aylık ultimate üyelik 576 tl diye, 3 ay dolunda ultimate için tekrarmı ödeme yapacağız? Malum gamepass için alıyorum makineyi 3 senelik golddan ziyade ultimate 3 ay az geldi bana 576 tl

Alıntıları Göster

(180 x 3) + 6 = 546 TL yapıyor şu an telefonla arayıp almak istediğinizde.

Normalde 3 yıllıktan fazla abonelik alınamıyor Microsoft'ta. 3 aylık Game Pass Ultimate alınmasının sebebi, 36 aylık Xbox Live Gold'un, Game Pass Ultimate'a dönüştürülmesi için. Niye 3 dersen, Microsoft'un sunduğu deneme kampanyası o şekilde.

Yani toplamda 546 TL'ye 3 yıllık Game Pass Ultimate almış oluyorsun. Ekstra verdiğin 6 TL, Live Gold'un Game Pass'e dönüştürülmesi için gibi düşün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 31 Ekim 2020; 2:10:1 >
  • Dun n11 den 2 tane 2 yillik gold aldim 440 lira odedim 6 liraya da ultimate hesap aldim 1 aylik.Yenilemeyi actigim icin 3 ayda oyle geldi totalde 27 ay icin 445 lira odemis oldum.Aylik 16.5 liraya geldi.540 liraya 3 senelik almis olsaydim aylik 15 liraya gelecekti.Musteri temsilcisi ile ugrasmak istemedigim icin boyle yaptim.Simdi konsolu bekliyoruz bakalim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FletneR_

Dun n11 den 2 tane 2 yillik gold aldim 440 lira odedim 6 liraya da ultimate hesap aldim 1 aylik.Yenilemeyi actigim icin 3 ayda oyle geldi totalde 27 ay icin 445 lira odemis oldum.Aylik 16.5 liraya geldi.540 liraya 3 senelik almis olsaydim aylik 15 liraya gelecekti.Musteri temsilcisi ile ugrasmak istemedigim icin boyle yaptim.Simdi konsolu bekliyoruz bakalim.

ea play aldınız mı?

• 3 yıllık üyeliğin pc hakkına ortak olabilirim, düşünen varsa pm

• pphammer kullanıcısına yanıt
    Hayir ea play almadim

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

(180 x 3) + 6 = 546 TL yapıyor şu an telefonla arayıp almak istediğinizde.

Normalde 3 yıllıktan fazla abonelik alınamıyor Microsoft'ta. 3 aylık Game Pass Ultimate alınmasının sebebi, 36 aylık Xbox Live Gold'un, Game Pass Ultimate'a dönüştürülmesi için. Niye 3 dersen, Microsoft'un sunduğu deneme kampanyası o şekilde.

Yani toplamda 546 TL'ye 3 yıllık Game Pass Ultimate almış oluyorsun. Ekstra verdiğin 6 TL, Live Gold'un Game Pass'e dönüştürülmesi için gibi düşün.

Alıntıları Göster

İlk iş 6 tl lik gamepass deneme almak o zaman sınra üzerine ekleteceğiz doğru mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastwarriors -- 31 Ekim 2020; 10:20:58 >

tam tersi ilk live gold alıyosunuz sonra 6tl lik deneme sürümü

• quote:

Orijinalden alıntı: FahrettinAbi

tam tersi ilk live gold alıyosunuz sonra 6tl lik deneme sürümü

Anlaşıldı gold almak için arıycaz sonra ultimate deneme teşekkürler uyarı için

• Arkadaşlar 3 yıllık game pass düşünüyorum. Pcde kullanacağım. Var mı guvenilir bir ortak?

Bugun halledelim.

Rica ederim

• arkadaşlar merhaba

sadece pc de kullandığım 1.5 yıllık süresi kalan gamepass ultimate hesabım var

buna 1 yıl veya 1.5 yıl olarak üstüne nasıl üyelik ekleyebilirim ?

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt

3 tane 1 yıllık ea play alman lazım oda 10 kasımda 1 yıllık game pass ultimate dönüşüyor 195tl ye. Toplamda 2,5 yıl game pass ultimate olmuş olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FahrettinAbi -- 31 Ekim 2020; 11:29:9 >
  • FahrettinAbi F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Arkadaşlar öncelikle merhaba ben pc için yıllık gamepass almak istiyorum. Hala alınabiliyor mu ve alınıyorsa eğer nasıl oluyor anlatabilecek,yardımcı olabilecek var mı?

• Ea play game passe ne zaman eklenecek ?

• 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.