Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (253. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: cirex , promedyumx
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.428
Cevap
734
Favori
1.086.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xcloud sistemi tr de yok galiba vpn kullanip deneyen var mi keşke bizde de olsaydi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Problem yaşayan arkadaşlar benim 36 aylık üyelik alma yöntemini anlattığım mesajdaki numarayı mı yoksa doğrudan internetten buldukları numarayı mı arıyorlar

Benim paylaştığım numarayı kullanmadıysanız doğrudan o numarayı da arayarak denemenizi tavsiye ederim.

Hocam mesajınızı linkler misiniz? Bulamadım. Şimdi müşteri hizmetlerini arayacağım

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum belki Sony müşteri hizmetleri de böyledir hiç aramadım.

Biz Türkiye'deki malum cep telefonu , tv firmaları , internet firmalarıyla konusurken bile sırtımızı duvara yasladığımızdan , bu tutumu görünce iyi hissediyor insan.

• wither kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen Sony de iyidir hocam, dediğiniz gibi ben de farklı sektörlerden kötü deneyimler yaşadığım için bu kadar ilgiye ve konu hakimiyetine şaşırdım açıkçası

• Arkadaşlar bir sorum olacak konuya çok yabancıyım.

Xbox'ım da ayrı bir hotmail hesabı PC'de ayrı bir hotmail hesabım var.

Şimdi xbox'ım için game pass alırsam diğer PC hesabımda da oyunları oynayabilir miyim yoksa aynı hesaptan mı oturum açmam gerekir?

İkincisi xbox gold live hesabım var şu an. Yukarıdaki kombinasyon oluyorsa xbox gold live hesabımıda xbox ve pc arasında kullanabiliyor muyum? Yoksa game pass alınca xbox gold live almaya gerek kalmıyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secure -- 8 Ekim 2020; 19:47:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • secure S kullanıcısına yanıt
    Pc hesabınıza burada anlatılan yöntemlerle uzun süreli gamepass ultimate satın alın, içerisinde gold live da dahil. Sonra xbox hesabınızdaki oyun ilerlemeleriniz kaybolmasın istiyorsanız gamepass ultimate aldığınız hesapla Xbox cihazınızda oturum açarak ayarlardan "Giriş Xbox'ım" olarak seçim yapın.

Sonra konsolda üyelik aldığınız hesapla oturum bile açmanıza gerek kalmadan ana hesabınızda tüm oyunlarınıza gamepass ultimate üyeliğinden faydalanarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

• quote:

Pc hesabınıza burada anlatılan yöntemlerle uzun süreli gamepass ultimate satın alın, içerisinde gold live da dahil. Sonra xbox hesabınızdaki oyun ilerlemeleriniz kaybolmasın istiyorsanız gamepass ultimate aldığınız hesapla Xbox cihazınızda oturum açarak ayarlardan "Giriş Xbox'ım" olarak seçim yapın.

Sonra konsolda üyelik aldığınız hesapla oturum bile açmanıza gerek kalmadan ana hesabınızda tüm oyunlarınıza gamepass ultimate üyeliğinden faydalanarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

İki PC kullancısı nasıl PC üzerinde oynayabilir ? İki arkadaşım ortaklaşa PC üzerinden Gamepass kullanmak istiyor.

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    Önceden bu mümkün değildi sadece P2 pc üzerinden kullanabiliyordu. Ben iyi bir pc sahibi olmadığım için deneyemedim bile

Bazı arkadaşlar yeni bir güncellemenin geldiğini ve artık bunun mümkün olduğunu belirtiyorlar.

Bu konu hakkında kesin bir bilgim yok, ben onların yalancısıyım. Deneyen arkadaşlar mutlaka bilgilendirirler sizi

• Dusunsene 500-600tlye gamepass ultimate 3 yillik aliyorsun yani bunda online oynamak icin goldun ve ek olarak ea accessin de var, exler day1 gamepasse dusuyor ve kardeslik yapsan bu sadece 250tlye mal oluyor sana, bir oyun 700 tl olmusken ustelik daha da guclu bir konsolda sunuyor sana bu hizmeti resmen bulunmaz bir nimettir şu olay bu ekonomik devirde helal olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 8 Ekim 2020; 20:31:49 >
  • quote:

Önceden bu mümkün değildi sadece P2 pc üzerinden kullanabiliyordu. Ben iyi bir pc sahibi olmadığım için deneyemedim bile

Bazı arkadaşlar yeni bir güncellemenin geldiğini ve artık bunun mümkün olduğunu belirtiyorlar.

Bu konu hakkında kesin bir bilgim yok, ben onların yalancısıyım. Deneyen arkadaşlar mutlaka bilgilendirirler sizi

İlginiz için teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak, Gamepass’te Xbox’a verilen tüm oyunlar aynı şekilde hepsi PC’de de oluyor değil mi ?

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    Hayır olmuyor, Xbox sitesine girerek konsol ve pc gamepass oyunlarına bakabilirsiniz. Sadece Xbox Game Studios oyunları konsol ve pc farketmeksizin ilk günden sisteme ekleniyor. Microsoft oyunları için bu söylediğiniz geçerli yani

• Satıldı

Selam. Toplam 3 yıllık gamepass ultimate+ eaplay alıyorum.

Ben sadece pcde oynayacağım. Çoğunlukla da gelince xcloud ta oynamayı düşünüyorum.

Bu durumda Xbox hakları bir tane mi iki tane mi oluyor.

Yani PC + P1 +p2 şeklinde mi?
    Aynı anda PC artı xboxta kaç kişi oynayabiliyor?

Gamepassin Xbox haklarını 200-250 TL arasına satmayı düşünüyorum. Benim ve Xbox haklarını alan kişinin dikkat etmesi gereken neler var?
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 12 Ekim 2020; 7:0:19 >
  • pphammer kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 kişi kullanabiliyor. 3 kişi hiçbir şekilde olmaz. Xbox sahibi bir arkadaş P1 hakkını 250 lira vererek alsın, giriş yaptıktan sonra ayarlardan "Giriş Xbox'ım" diyecek

Daha sonra bu hesapla tamamen işi bitiyor. Hiç oturum açması bile gerekmiyor. Kendi hesabından gamepass ultimate üyeliğin tüm özelliklerinden faydalanabilecek.

Çok iyi anladım. Sağolun.

• Arkadaşlar ultimate sürüme ea eklendiğinde fifa gibi oyunlar çıkış anında oynanabilir mi olacak?

• Donatn kullanıcısına yanıt
    Ea play içerisine bakın, aynısı olacak. Çıktığı gibi eklenen sürümü ücretsiz vermeleri imkansız. Bu bile çok büyük bir hizmettir.

Ps tarafında yıllığı 169 lira olan üyelikten bahsediyoruz. Xbox tarafında 179 liraya Gold live (online oynama üyeliği) aldığınızda hem gamepass hem de ea play ücretsiz olarak veriliyor şu an kampanya ile daha ne olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Donatn

Arkadaşlar ultimate sürüme ea eklendiğinde fifa gibi oyunlar çıkış anında oynanabilir mi olacak?

fifa 21 için ea pro gerekiyor, bunu da ayrıca satın almanız gerekiyor

araştırdım konsolda ea pro yokmuş. origin'e özelmiş. oyunu almanız gerekiyor malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 8 Ekim 2020; 22:46:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donatn

Arkadaşlar ultimate sürüme ea eklendiğinde fifa gibi oyunlar çıkış anında oynanabilir mi olacak?

Benim bildiğim kadarıyla yeni çıkan oyunları 10 saat ücretsiz olarak oynayabiliyorsun. Sonrasında devam etmek istersen satın almalısın.

Peki hocam şöyle yapsak;

mevcut Ultimate'im 06.04.2021 tarihinde bitiyor. EA Play'im ise 07.03.2021 tarihinde bitiyor. Ben bugün EA Play aboneliğimi 65 TL'ye 12 ay daha uzatsam Ultimate'im 3/1 oranında yani 4 ay daha mı uzamış olacak?

• chronicmaniac kullanıcısına yanıt
    Evet hocam 12 aylık uzattığınız ea play 10 kasım tarihinde gamepass ultimate üyeliğinizi +4 ay uzatacak.

• 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.