Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (249. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.427
Cevap
734
Favori
1.085.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün bende 3 yıllık ea play üyeliği ile mevcut olan gamepass ultimate üyeliğimi 1 yil daha uzattım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Şimdi tosla kart 20 TL iade yapıyor. Hesaba 3 tane tosla kart ekleyip alacağım mh'den. 486 ya gelecek 3 yıllık gamepass ultimate. O yüzden eklenme filan olmuyorsa uğraşmayayım boşuna dedim.

Arkadaşım bu kadar abartmayın 3 tosla kart ile almak nedir

yani yok forum dh de çok ölücü var derlerdi de bu kadarı pes yani :D mh deki çalışanı bu kadar uğraştırdığına değmez ha 40 TL fazla ha eksik olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 5 Ekim 2020; 14:46:23 >
  • brigand35 kullanıcısına yanıt

Uzattım derken hemen mi uzadı süre yoksa şuan 10 kasım tarihini mi bekliyorsunuz uzaması için?

• IRQN kullanıcısına yanıt
    10 kasımda uzayacak hocam, şu an alınan üyelik 40 günden önce geçeceği için eklenme konusunda eksiklik yaşanmıyor. 50 gün ve üzeri 1 ay olarak ekleniyor. Yani 11 ayı kalan ea play üyeliği 10 kasımda tam ay olarak yuvarlanıp 4 ay olarak ekleniyor.

• Skylined kullanıcısına yanıt
    60 TL daha ucuz hocam

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt

Arkadaş uzattım deyince hemen süre uzuyor zannettim. Ben de 10 kasımda uzayacak diye biliyorum. Şimdi 3 yıllık alsak 35 gün var ya günü gelene kadar 11 aydan da düşecek. Tam yuvarlanması için 1 kasımda mı almak lazım? Bir de 3 yıldan fazla alamıyoruz değil mi EA Play'i ?

• IRQN kullanıcısına yanıt
    Hocam örnek veriyorum 12 aylık aldın diyelim. 10 ay 25 günlük süre kalacak 10 kasımda, 9 aylık ea play 3 ay olarak ekleniyor. Kalan 55 günlük süre de 50 günün üzerinde olduğu için 1 aya yuvarlanarak ekleniyor. Yani uzatmak isteyenlerin bugün almasıyla 1 ay sonra alması arasında eklenen süre bakımından bir fark yok, Steam gibi ani bir zam olursa erkenden alanlar etkilenmemiş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypnosis. -- 5 Ekim 2020; 15:19:6 >

hayırlı olsun hocam :) sizin satış ilanını görmüştüm bugün.. xbox one x'im ve ultimate üyeliğim olmasa anında atlar alırdım.. çok uyguna satıyordunuz ki ben üyeliğimi satmaya kıyamazdım muhtemelen 1 sene daha gamepass ultimate alabilmek için :) ama siz hesabını kitabını yapmışsınızdır muhtemelen Game Pass [ANA KONU] 

• İstan34bul kullanıcısına yanıt

Üstad müşteri hizmetlerini aradım en fazla 6 aylık veriyoruz dedi live gold u. Bilgin varmo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguz olabilir kullanıcısına yanıt
    Hocam tekrar arayın, bazıları yok diyebiliyor. Bu yüzden n11 den 220 liraya kod alabiliyorduk. Denk gelirse işi bilen temsilci ne yapmak istediğinizi anlayıp yardımcı oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Gamepass ultimate olunca hem xbox hem pc dahil oluyor.

hocam aynı ultimate tanımlı hesaba aynı anda hem konsoldan ve hem de pcden girebiliyoruz değil mi ?

• uzaylioglan U kullanıcısına yanıt
    Evet p1 konsoldan p2 pc üzerinden aynı anda oyun oynayabiliyor.

• Arkadaşlar müşteri hizmetleri bazen 12 aylık kod satmıyormuş bu yüzden n11 den 220 liraya kod alarak gamepass ultimate satın alıyorduk. Ama şu numarayı birkaç kere arayıp sabrederseniz ben bugün anlattığım şekilde yeni üyelik satın alabildim.

502 liraya 36 aylık gamepass ultimate alma yöntemini anlatıyorum. Bu işlemleri yapmadan önce Xbox profiline sahip bir Microsoft mail hesabı açıp ödeme yöntemi için kredi kartınızı tanımlamanız gerekiyor.

Önce 02123755065 numaralı Microsoft Türkiye mağazasını arıyoruz. Ardından yönlendirmeyi dinleyerek 1 ve 1 tuşlarına basıyoruz.

Daha sonra sizi karşılayan temsilciye 180 liradan 2 adet 12 aylık gold live satın almak istediğimizi söylüyoruz. Sonrasında da 6 liraya 1 aylık gamepass pc ve yine 6 liraya 3 aylık gamepass ultimate tanımlaması yapmak istediğimizi belirtiyoruz. Yani toplamda 28 aylık gamepass ultimate üyeliği 372 liraya alıyoruz.

Sonra hesabımızla bilgisayar ya da telefon üzerinden Xbox mağazasına girerek 65 liraya 12 aylık ea play satın alıyoruz. Hizmet ve abonelikler kısmından yinelenen ödemeyi kapattıktan sonra tekrar ea play satın aldığımız yerden uzat diyerek 12 aylık 65 liraya bir üyelik daha alıyoruz.

28 aylık gamepass ultimate üyeliğimizin üzerine satın aldığımız 24 aylık ea play 10 kasım tarihinde 23 ayı kalarak tam 8 ay gamepass ultimate üyeliğe dönüşerek ekleniyor. Toplamda 36 aylık gamepass ultimate üyeliğini bu şekilde 502 liraya satın almış oluyoruz. Kardeşlikle 250 liraya diğer hakkını satarak maliyetimizi yarıya kadar indirebiliyoruz.

Çok güzel anlattınız teşekkür ederim, herhalde şu an en ucuz dediğiniz yöntem ile oluyor. Yazmışsınız ama pekiştirmek amaçlı ben de söyleyeyim: en önemli kısmı bu hesabınız yeni olmalı, yani kullanacağınız hesaptan daha önce gamepass ultimate aldıysanız bu şekilde ucuza getiremezsiniz.

• arkadaşlar d&r den 12 aylık gold kodu aldım, ve ekledim. Şimdi gamepass ultimate almak istediğimde aşağıdaki hatayı alıyorum. Ne yapmam lazım acaba yardımcı olabilir misiniz ? müşteri temsilcisi vs. bir türlü bağlanamadım .

Game Pass [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalım -- 5 Ekim 2020; 17:6:3 >
  • Sonunda hallettim, 34 Ay üyelik aylık 14-15 Liraya geldi. Tek eksik konsolu almak :)

Game Pass [ANA KONU]
  • kartalım kullanıcısına yanıt

Bende de aynı sorun olmuştu, ama tam hatırlamıyorum nasıl düzelttiğimi, bölge ayarını Flight Sim 2020'yi erken indirmek için Kirribati'yi seçmiştim onu Türkiye olarak düzeltince veya farklı bir kredi kartı girince çözülmüştü.

Merhaba hocam kredi kartını nereden tanımlıyoruz acaba Xbox uygulamasını indirdim ama bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Savadacok kullanıcısına yanıt

işin ilginci müşteri desteğini aradım ve denyonun birisi baana 50 liralık bakiye kodu alın öyle alabilirsiniz dedi, dedim ben her seferinde böyle mi alışveriş yapacağım daha 2 hafta öncen normal oyun aldım şimdi alamıyorum hiç birşey dedim, birşey alacağın zaman söyle yine hata alırsan bakarız dedi :D ben cümlemi bitirmeden başka bir şey yoksa konuşmayı sonlandırıyorum dedi kapattı eleman.

Denyonun dediği gibi kodu aldım, kodu hesabıma ekleyemiyorum şimdi bir de boştan yere kod almış oldu iyi mi , çıldırtacaklar beni :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalım -- 5 Ekim 2020; 17:51:5 >
  • cemehsim C kullanıcısına yanıt
    Hocam pc ya da telefon varsa internet tarayıcısını açarak yeni bir Xbox hesabı oluşturun. Sonra bu hesaba giriş yaparak

Ödeme ve faturalandırma

Ödeme seçenekleri

Ödeme yöntemleri

+ Yeni bir ödeme yöntemi ekleyin

Kısmından kredi kartı bilgilerinizi tanımlayın.

• 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.