Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (245. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.417
Cevap
736
Favori
1.084.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Önceki mesajlara bakın arkadaşlarımız tüm detaylarıyla anlattı şimdi onların mesajlarını kopyala yapıştır yapmayayım

Tamam hocam teşekkür ederim, ben eski sayfalara bakayım.

• Game Pass [ANA KONU] Game Pass [ANA KONU] Game Pass [ANA KONU]

Şimdi en fazla kaç aylık kombo yapılabiliyor? Bunlardan hangisini uygulayayım? Sanki ikisinde de eksik birşeyler var gibi? Bir de series s/x ön sipariş verenlere gamepass ultimate 3 aylık kodu %40 indirimliymiş. Onu da üstüne ekleyebilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 4 Ekim 2020; 0:56:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lithium kullanıcısına yanıt

ilk 2 mesaj yazılırken müşteri hizmetlerinden 180 tlye alınabildiği bilinmiyordu ondan dolayı n11den alıyordu herkes siz kendinize göre ayarlayın ama müşteri hizmetleri en karlı olan gibi duruyor yine siz bilirsiniz

O %40 7indirim olayı amazonda geçerli olacak bildiğim kadarıyla ondan dolayı bir anlam ifade etmiyor

Xbox Series X veya Xbox Series S için ön sipariş verin ve Xbox Game Pass Ultimate (3 aylık üyelik) indirimi%40 kazanın (38,99€ yerine 23,99€)

Alıntı

metni:
    22 Eylül 2020 (http://www.amazon.de) tarihi itibariyle Amazon tarafından satılan ve sevk edilen Xbox Series X veya Xbox Series S ön sipariş veren ön siparişlerde Xbox Game Pass Ultimate 3 Aylık Üyeliği (http://www.amazon.de/dp/B07SDH99R1) üzerinden indirim uygulanır. Konsolunuzu aldıktan sonra indirim kodunu (e-posta ile gönderilecektir) kullanmanız yeterlidir. İndirim kodunu Xbox konsolunuzu aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde kullanmanız gerekir. Bu teklif müşteri başına bir kez geçerlidir ve 31 Aralık 2020'de 23:59 'da sona erer.

BU TEKLİF YALNIZCA AŞAĞIDAKİ XBOX ÜYELİĞİ İÇİN GEÇERLİDİR:

Alıntı

metni:
    Xbox Game Pass Ultimate 3 Aylık Üyeliği (http://www.amazon.de/dp/B07SDH99R1)

Yani 3 aylık üyelik 23 euroya falan satılacak biz 20 euroya 1 yıllık üyelik alıyoruz

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Telefonla aradığımızda +1 ayları da alabiliyor muyuz yoksa 12 ay olarak mı tanımlıyor? Bir de 12+12 den sonra niye 6 ay olarak aldık bir 12 ay daha alamıyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 4 Ekim 2020; 1:14:46 >
  • Çok karışık geliyor bana, bu durum bize özel mi onu merak ettim, herhalde yurtdışındaki insanlar bununla uğraşmıyordur.

Hesabınızda maksimum 36 ay gamepass olabilir onun için

12 yanında 1 ay verdiği için 6 ay alınıyor bir 12 daha alsanız 36 yı geçiyor ama müşteri hizmetlerini arayınca +1 ay hediyesi olmadığı için 3 tane alınıyor dedi arkadaşlar müşteri hizmetleri olayını ben denemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: ardadsl

Merhaba, 3 tane 12 aylık Gold kod alırsanız sonrasında 5,99 TL ekleyerek ultimate yapabilirsiniz. Ancak her kod yüklendikten sonra otomatik ödemenin açık kalması şartıyla size verilen +1 ay hediyeyi kabul etmezseniz yapabilirsiniz. Arkadaşın durumunda ilave hediye ayları alınca toplam süresi 26 ay oluyor ve bu sefer sistem ilave 12 ay daha eklemiyor. Buna dikkate edin demek istemiş arkadaş.

Ayrıca bende n11 sitesinden kod alarak 34 ay kadar süreli gamepass ultimate yaptım ancak maliyet olarak (2 x 220) + 120 + 5,99 + 5,99 = 572 TL tuttu ama daha sonra geçmiş mesajlarda göreceğiniz şekilde Müşteri Hizmetlerini arayarak yıllık 180 TL Xbox Live satın alanlar oldu. Bu şekilde farklı bir arkadaşıma 3 yıl Xbox Live aldık ve üzerine 5,99 TL ile gamepass ultimate yaptık. Toplamda 546 TL ye 36 ay satın aldı. Müşteri hizmetlerinden alınca zaten hediye 1 ay yok. Yani 3 yıl olarak alınabiliyor.

Uzun süreli almak isteyen arkadaşlar kendi hesaplarına almayacaklar ise yeni bir hesap açıp hesap ödeme bilgisine kart ekleyip daha sonra müşteri hizmetlerini arayarak yıllık 180 TL bedel ile xbox live alabilirler. Ayrıca 36 ay çok ise farklı alternatiflerde yapılabilir. 2 yıl + 6 ay + 3 aylık Gamepass Ultimate (5,99 TL) (Müşteri hizmetleri kampanya fiyatı) ile 486 TL ye 33 ay şeklinde mesela. Ondan sonrada gerekli kardeşlik paylaşımı ile maliyet düşer.

@Lithium Önceki mesajda bahsetmiştim ilk sorunuzun cevabını.

2. sorunuzda ise n11 üzerinden kod ile işlem yapıldığında ilave olarak 6 ayı microsoft store üzerinden 120 TL'ye alıyorduk. Bunun gibi eski mesajlarda n11 ile alınan dijital kod önerilerinde @Hypnosis. inde bahsettiği gibi müşteri hizmetlerinden uyguna alındığı bilinmiyor ve hazır kodlar ile yapılabilecek en uygun kombinasyonlar ile maliyet düşürülmeye çalışıyordu.

Yani işin özü 3 yıl süreli almak istiyorsanız müşteri hizmetleri ile önce 1'er yıllık live gold sonrasında 5,99 TL'ye gamepass ultimate eki ile alabilirsiniz gibi görünüyor. Maksimum süre 36 ay olduğu için hediye ay eklerinden faydalanmamış olursunuz ama en uzun süreli alımı yaparsınız.

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Peki ea play de üstüne eklenecek diyorlar 3 sene sınırına takılmıyor mu? 3 senelik ea play alsak 1 sene daha geliyor öyle onu da üstüne ekleyebilir miyiz? Millet 3 senelik kod alın filan diyordu sanki onlar +1 aydan vaz mı geçiyorlar o zaman?

Hocam 36 aydan fazla hak gamepass ultimate üyeliğine eklenmiyor. Hakkınız varsa da yanıyor.

• ardadsl A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam gözden kaçırmışım. O zaman 33 ay ile 36 ay arasında 60 TL lik Fiyat farkı var. 36 ay almak daha makul gibi. Normal 3 aylık gamepass ne kadara geliyor şuan?

• Bu müşteri hizmetlerinden aldığımız üyelikler direkt hesabımıza aktive oluyor mu yoksa biz istediğimiz zaman başlatabiliyor muyuz? Konsol gelene kadar boşa gitmesin üyelik :(

Ulan ülkenin ekonomisine bak, elin Hans'ı, George'u neye, biz nelere kafa yoruyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    O zaman ea play almaya gerek yok 36 ayın üstüne eklenmeyecek yani?

Ben bu bilgilendirmeden onu anlıyorum. Yoruma açık mı bilemedim

Game Pass [ANA KONU]

• Müşteri hizmetleri arandığında üyelik için size kod verilmiyor. Sizin belirttiğiniz mail adresine onlar üyeliği direk tanımlıyorlar. Yani daha sonra başlatacaksanız ya online platformlardan daha yüksek bedele kod alıp beklersiniz ya da daha sonra başlatmak istediğinizde ararsınız. Ancak hem fiyatın hem de dönüşümün ne kadar süreli olarak bu halde olacağı belirsiz.

Burada genelde herkesin çekindiği nokta ön tanımlı kodların 5,99 TL ile gamepass ultimate dönüşümünün ne zaman sonlanacağının bilinmemesi. Microsoft vazgeçtim dediğinde dijital olarak daha sonra kullanmak üzere aldığınız kodları kullanmamış ve dönüşüm yapmazsanız ne olacağı. Belirsizlik sebebiyle konsol olmadan alıp bekleyenler var. Belki de bu süreç devam eder yıl sonu değişir kimse net olarak bilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardadsl -- 4 Ekim 2020; 1:58:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardadsl

Müşteri hizmetleri arandığında üyelik için size kod verilmiyor. Sizin belirttiğiniz mail adresine onlar üyeliği direk tanımlıyorlar. Yani daha sonra başlatacaksanız ya online platformlardan daha yüksek bedele kod alıp beklersiniz ya da daha sonra başlatmak istediğinizde ararsınız. Ancak hem fiyatın hem de dönüşümün ne kadar süreli olarak bu halde olacağı belirsiz.

Burada genelde herkesin çekindiği nokta ön tanımlı kodların 5,99 TL ile gamepass ultimate dönüşümünün ne zaman sonlanacağının bilinmemesi. Microsoft vazgeçtim dediğinde dijital olarak daha sonra kullanmak üzere aldığınız kodları kullanmamış ve dönüşüm yapmazsanız ne olacağı. Belirsizlik sebebiyle konsol olmadan alıp bekleyenler var. Belki de bu süreç devam eder yıl sonu değişir kimse net olarak bilmiyor.

Haklısınız, şimdiden almak en mantıklısı. Ama işin kötüsü, Amazon İngiliterenin konsolu gönderip göndermeyeceği bile garanti değil. Oldu da göndermezlerse el mecbur TR'den almak zorunda kalacağım game pass yanmasın diye.

• Dostlar belki çok saçma olacak ama acaba bu ea play aldığımızda hem xbox da hem playstation da kullanabiliyormuyuz? playstation da çok daha pahalı zira ea play o yüzden sorayım dedim.

• Di Renovatio kullanıcısına yanıt

Hayır sadece Xbox ve PC'de kullanabiliyorsunuz.

• Di Renovatio kullanıcısına yanıt

Belki bu gün yada yarın değil ama gelecekte kullanacaksın çünkü microsoft çok saldırgan bu konuda nintendo ile anlaşmaya çabaladılar olmadı ama bir gün bu Game pass sistemini heryere getirecekler rakip kabul ederse tabi ama sony herşeye ekstra para koyup keyfine bakıyor zor duruyor

• Arkadaşlar eski mesajlara göz gezdirdim ve karışıklığı anladım sanırım.

İnsanlar daha az ne kadar ödeyebilirim diye birtakım kombinasyonlar denemişler, o yüzden iş karışık görünüyor ilk okuyanlar için.

Fakat anladığım kadarıyla şunu yapmamız yeterli olacak:

Müşteri hizmetlerini arayıp 3 yıllık gold pass alacaksınız üstüne 1 aylık ultimate ekleteceksiniz. Bu kadar.

Fiyat: 180 TL x3 + 45 TL ultimate (ilk defa alanlara 5 lira)

Toplam 590TL , 590 TL / 36 = Aylık 16 TL.

Fiyat daha az olsun diye kombinasyon yapmaya gerek yok.

Toplam fiyatı 36'ya böleceğiniz için ay başına çok az bir fark elde etmiş olursunuz sadece.

Diyelim en ucuz yöntem ile 550 liraya aldınız, bölün 36'ya 15lira ediyor.

Yani aylık 1 lira daha az ödemek için kafa karışıklığına gerek yok bence.

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt

Bende üç yıla yakın gamepass ultimate var. Dün EA play'ı de üç yıl yaptım. Risk aldım, bu durumda ücret iadesi yapacakları sanmıyorum. Bu durumdakilere bir istisna yapıp 3 yılı geçerler diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.