Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (238. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.428
Cevap
734
Favori
1.086.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Forumdaşımızın dediği şekilde yaptım 2x12=24 ay live gold üstüne 1 ay pc gamepass 3 aylık da gamepass ultimate aldım, müşteri hizmetleri gamepass ultimate almışsınız (beta sürümünde almıştım) daha önce 5.9 olmaz dedi sonra gene de kontrol edeyim dedi, alabiliyorsunuz garip bir şekilde diye şaşırdı sonra satın alma sırasıyla gerçekleşti, 3 yıllık live gold alamıyoruz diye belirtti yoksa 3 yıl olsa daha iyi olacaktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • allah bu kendini zengin sanan insanlara AKIL FİKİR versin ben diyorum asgari ücret 2 bin tl oyun 800 tl o diyor ki bana amerika şirket zarar etmesin al oyunu diyoır :D rakı içsem böyle kafa yapmaz insanda :D düşünün arkadaşlar 12 saat köle gibi çalişip 2,300 tl maaş alıyorsun 300 tlsi yola gidiyor faturaları da katarsak 500tl gidiyoır kaldı 1500 tl yemek içki sigara elbise derken para kalıyor mı hayır peki biz 800 tlye 500 tlye oyun alırken nasıl geçineceksiniz özelikle bir aileniz varsa !

60 birim olsa eyvallah derim korsanlık olmamalı ama 800 birime oyun almak net salaklıktır net enayiliktir tabi bir futbolcunun aldığı maaş ile geçinen evlat varsa o hariçtir bilmem anlatabildim mi siz bu edebiyatçılara bakmayın gidip bir oyuna 800 tl vermeyin sevdiğiniz bir oyun game passta varsa gidin game pass alın aylık 30 tl yoksa torrent kullanın kimse kusura bakmasın amerikalı şirket türklerden alacağı 60 dolarla kar elde etmez para bile kazanmaz şuanki durum için diyorum zaten 10 milyon 5 milyon adet satıyorlar dünya genelinde oyunlar şunuda soralim o edebaiytçılara kardeşlik yapmak oyun firmasına zarar yazmıyor mu aldığı kutulu oyunu ikinci elde satıp oyun firmasına zarar ettirmiyor mu ama sony ve microsoft buna izin vermiş buda korsancılık sayılır bir bakıma sonuçta oyun firmasına para gitmiyor !
  • Beckonn B kullanıcısına yanıt
    bu arada böyle bir yöntem varsa yıllık almak gibi bunu detaylı bir şekilde yeni konu açarak yazın insanlar görür gider yıllık alırlar aylığa takılırlarsa zamdan kaçamazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: isyancı2

allah bu kendini zengin sanan insanlara AKIL FİKİR versin ben diyorum asgari ücret 2 bin tl oyun 800 tl o diyor ki bana amerika şirket zarar etmesin al oyunu diyoır :D rakı içsem böyle kafa yapmaz insanda :D düşünün arkadaşlar 12 saat köle gibi çalişip 2,300 tl maaş alıyorsun 300 tlsi yola gidiyor faturaları da katarsak 500tl gidiyoır kaldı 1500 tl yemek içki sigara elbise derken para kalıyor mı hayır peki biz 800 tlye 500 tlye oyun alırken nasıl geçineceksiniz özelikle bir aileniz varsa !

60 birim olsa eyvallah derim korsanlık olmamalı ama 800 birime oyun almak net salaklıktır net enayiliktir tabi bir futbolcunun aldığı maaş ile geçinen evlat varsa o hariçtir bilmem anlatabildim mi siz bu edebiyatçılara bakmayın gidip bir oyuna 800 tl vermeyin sevdiğiniz bir oyun game passta varsa gidin game pass alın aylık 30 tl yoksa torrent kullanın kimse kusura bakmasın amerikalı şirket türklerden alacağı 60 dolarla kar elde etmez para bile kazanmaz şuanki durum için diyorum zaten 10 milyon 5 milyon adet satıyorlar dünya genelinde oyunlar şunuda soralim o edebaiytçılara kardeşlik yapmak oyun firmasına zarar yazmıyor mu aldığı kutulu oyunu ikinci elde satıp oyun firmasına zarar ettirmiyor mu ama sony ve microsoft buna izin vermiş buda korsancılık sayılır bir bakıma sonuçta oyun firmasına para gitmiyor !
    Çok girmek istemediğim bir konu. Tek diyeceğim eski film kiralama yerleri gibi oyun kiralama yerleri açılsa keşke. Üçe beşe neyse insanlar gidip kiralayıp oynayabilse. Burada dijital yapan arkadaşlar var, onların da sayısı artar umarım.

Şöyle bir gerçek de var adamlar bizim ülkeye özel (imkansız ama) bir oyunu 60 lira yapsa bile yine gidip korsan oynayacak bir kitle var. Bu kitleye diye düşünüyorum arkadaşın tepkisini ve onu çok iyi anlıyorum. Aynı şekilde sizi de anlıyorum.
  • isyancı2 İ kullanıcısına yanıt
    Ayrı konuya gerek yok bence, ilk mesaja eklenebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11'den kod aldım acaba kargo mu mail mi? geliyor
  • uğur37 kullanıcısına yanıt
    cyper punk 60 100 tl olsa bile para biriktirim alırım buna lafım yok ama 800 tl olduğunda gidip oyuna para verilmez kimse zengin değil bazıları kendini zengin zannediyor o saçmalık işte o kendini zengin sanıp 800 tl verince dünyayı kurtardığını sanıyor bizi kim kurtaracak akplilerin yüzünden ben gidip 800 tl bayılmam şirketlerin ne suçu var diyor ben şirketleri suçlamıyorum cehennemde bir gıdım soğuk kalmış elimde onuda dökmem diyorum valla kira işide zor artık bir firma 800 tlye oyun aldığında onu kiralamaya verirken atıyorum 3 günlüğüne 100 tl diyebiliriz nede olsa oyun fiyatları artacak :S kiralama işinde de çok çakallık olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isyancı2 -- 30 Eylül 2020; 12:29:21 >
  • Beckonn B kullanıcısına yanıt
    konuyu kim açtıysa eklesin bence
  • Fiyatlandırma nasıl oluyor yani ben şimdi alırsam 1 şimdi abone olduğum için belli bir süre aynı fiyattan yararlanacak mıyım yoksa 2 ay sonra zamlanırsa direk zamlı fiyattan mı almam gerekecek?

Cyberpunk'a girişeceğim çalışıyorum bitirmem 3 ayımı alacak şimdi alırsam Şubat'a kadar boşa para vermiş olacağım o yüzden soruyorum bilen varsa aydınlatırsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

n11'den kod aldım acaba kargo mu mail mi? geliyor
    mailine bak bana 15 dk sonra gelmişti mail.
  • n11 700 tane kupon reklamı vermiş maille olduğundan arada kaynamış
    QPXHT-97F74-6D46Q-XCPKG-3J9VZ bişey atmışlar herhalde budur
  • 1 yıllık ea play almıştım, 2 yıllık daha alsam toplam 3 yıllık ea play 10 Kasım'dan sonra 1 yıllık ultimate olur mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok saçma bir yaklaşım. Fikri mülkiyet bir üründür, bir eserdir. İyi bir oyunun, yazılımın üretimi için yıllar gerekiyor, yüzlerce yetenekli adam binlerce saat emek veriyor. Korsan kopya kullanmak o ürüne emek veren insanların emeğini çalmak demektir. Bir ilüstratörün çalışmasını izinsiz kullanmakta, korsan yazılım kullanmak ta hırsızlıktır, insanların emeğini gasp etmektir.

Sen şahsen ister kullan ister kullanma umurumda değil, ben yargıç da değilim ahlak bekçisi de ama korsan yazılım kullanma işini "cici" göstermene izin veremem.
  • Ea play bizedeki gamepass e gelmeyecekmiş, sadece 12 ülkeye gelecekmiş, türkiye buna dahil değilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ziromen -- 30 Eylül 2020; 15:35:9 >
  • Kaynak belirtirsen güzel olur aslında , başka bir şey ile (xcloud) karıştırmış olabilir misin?
  • isyancı2 İ kullanıcısına yanıt
    Tam bir rebellion 47 örneği, hatta tam anlamı ile esinlenilen kişi olabilir... Malum takma adı da "isyankar2", 45 numara küçüğü
    Cem Yılmaz'ı seviyorum, adam bu işi biliyor. Tam seni tarif etmiş genç, izle bak kafan açılır.

• cerrjahn kullanıcısına yanıt
    Facebook gruplarında konuşuluyor, biri müşteri hizmetlerine sormuş cevap olarak türkiye 2020 yılı içinde dahil değil denmiş, 2021 belki gelebilirmiş.
  • Game Pass [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ziromen

Cevabın için teşekkür ederim , yalnız halen mantıklı gelmiyor bana böyle bir hamle.
    Nedeni de yaptıkları (ve diğer firmalarında nerdeyse tüm açıklamaları) detaylı olur ve çekinip saklamazlar bu gibi durumları.Hatta xcloud için açık açık "kusura bakmayın şimdilik sonra getircez diğer ülkelere de söz" dediler.

Eğer bu şekilde gerçekleşirse üzücü , ki pazarlama açısından olumsuz ( her ne kadar olumlu bir hamle gözüksede ne olursa olsun eksik bilgi vermek haneye eksi yazar). Ben hala ortada bir yanlış anlama olabileceğini ve müşteri hizmetlerinde ki çalışında bir insan olduğunu hatırlayarak yanlış yönlendirme yaptığını düşünmeyi seçiyorum.
  • Umarım girdikten sonra buraya yazmışsındır
  • 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.