Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: MERNEPTAH , MERNEPTAH , eltürco
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
16.423
Cevap
735
Favori
1.085.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaan0101

Sistemde oynanacak oyun max beştir , eski nesilde fazla oyun oynamamış veya konsola yeni başlayanlar için bulunmaz nimet , geçen sea of thives indirdim meraktan 10 dk. zor dayandım ama gelecek vaad ediyor , sürekli güncel tutarlarsa ve yakın zamanda çıkan oyunları verirlerse çok kullanıcı çekerler
    Gerçek oyuncu dediğimiz kitle için Xbox Game Pass bazen dediğiniz gibi yetersiz gelebiliyor ancak maddi durumu olmayan veya oyun dünyasına yeni girenler için bence mükemmel bir sistem. 6 ay 87 ₺ kampanyası mükemmeldi bence. 87 ₺'ye Forza Horizon 4 oynamak bile bulunmaz bir nimet.

Gears 5, Halo Infinite ve Microsoft'un satın aldığı stüdyolar da oyun üretmeye başladıkça iyice değerlenecek bu sistem.
  • GobliN kullanıcısına yanıt
    evet size katılıyorum ve sadece kendine ait oyun ve ip ile olacak işler değil hocam sistemin devamlılığını ve canlılığını koruması için yani kar etmek istiyorsa önemli olan popüler sevilen aaa yapımlar burada çok önemli rol oynuyor bana göre , heleki sistem oturdukça fiyatta artacaktır muhtemelen
  • Çoğu oyunu eski olsa da muhteşem oyunlar da veriyor. Son dönemlerde verdiği The Gardens Between, Ashen,Mutant Year Zero: Road to Eden,SINNER: Sacrifice for Redemption, Warhammer: Vermintide 2 bunlar harika oyunlar. Bu servisi kötülerken 2 kere düşünmek lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuncu profili ile alakalı bir durum bu.
    Kimi oyuncu belli çap ve kalite üzerindeki sayılı oyunları oynar , diğerlerini zaman kaybı olarak görür.
    Benim gibi bazı oyuncular da , vasat üzeri olan tüm oyunları deneyimlemek ister.
    İşte bizim gibiler için game pass bulunmaz nimet.Ben adamların verdiği oyunlara yetişemiyorum, her ay 10 civarı oyun ekliyorlar.Aylardır oyuna para vermiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wither -- 16 Ocak 2019; 17:13:4 >
  • Yukarıda söylenenlere katılıyorum. Ortalama oyun olsun hepsini oynarım diyenler için bulunmaz nimet. Ama ben bir türlü güzel bir oyun bitirdikten sonra kötü bir oyuna geçemiyorum. Güzel oyun bulmak gerçekten çok zor, bulunca da üzülüyorum bitince napcam diye :) Servis; verdiğimiz parayı göz önünde bulundurursak güzel servis. Fakat parayı kenara bırakıp oyunlara bakarsak, %90 kötü oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şov devam ediyor

Game Pass [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Hangi oyunlar çıkacak bilginiz var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • medya7beni M kullanıcısına yanıt
    Ultimate Marvel vs. Capcom 3 (ocak 10)
    We Happy Few (ocak 17) – (Xbox play anywhere)
    The LEGO Movie Videogame (ocak 17)
    Middle-earth: Shadow of Mordor (ocak 24)
    Saints Row: The Third (ocak 24)

https://news.xbox.com/en-us/2019/01/16/xbox-game-pass-update-january-2019/?ocid=XGP_soc_omc_xbo_fb_Photo_lrn_1.16.1
  • medya7beni M kullanıcısına yanıt
    Xbox One
    Dead Rising 3
    Electronic Super Joy
    Letter Quest: Grimm's Journey Remastered
    Riptide GP: Renegade
    Roundabout
    Steredenn
    The Escapists: The Walking Dead
    Tom Clancy's The Division

Xbox 360
    Stacking

Ocak sonu sistemden çıkartılacak oyunlar bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: malitoo

Yukarıda söylenenlere katılıyorum. Ortalama oyun olsun hepsini oynarım diyenler için bulunmaz nimet. Ama ben bir türlü güzel bir oyun bitirdikten sonra kötü bir oyuna geçemiyorum. Güzel oyun bulmak gerçekten çok zor, bulunca da üzülüyorum bitince napcam diye :) Servis; verdiğimiz parayı göz önünde bulundurursak güzel servis. Fakat parayı kenara bırakıp oyunlara bakarsak, %90 kötü oyun.
    190 oyunun 80 tanesi 80 puan ustu meta puanina sahip. Kotu oyun sınırın ne dostum senin? Aaa olmayan oyun kotu mu oluyor?

• Sistemde oynayacak oyun Max beştir dir diyen arkadaşa baya bir güldüm ya :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: malitoo

Yukarıda söylenenlere katılıyorum. Ortalama oyun olsun hepsini oynarım diyenler için bulunmaz nimet. Ama ben bir türlü güzel bir oyun bitirdikten sonra kötü bir oyuna geçemiyorum. Güzel oyun bulmak gerçekten çok zor, bulunca da üzülüyorum bitince napcam diye :) Servis; verdiğimiz parayı göz önünde bulundurursak güzel servis. Fakat parayı kenara bırakıp oyunlara bakarsak, %90 kötü oyun.
    Sizin yorumlarınızı bir süredir görüyorum sanırım Xbox aldığınıza pişman olup Ps4 pro almak istiyorsunuz çünkü takaslık ilanınız var. Playstation 4'ü aldınız bir hücumla Uncharted 4 yaptınız sonra Gow'a geçtiniz sonra Spider Man attınız sonra Horizon Zero Down derken 1-2 ay böyle geçti exc oyunları bitirdiniz diyelim. Playstation 4'de bence 5-6 tane gerçek anlamda kaliteyi hissedeceğiniz exc oyun var bunlar bitirdiniz ne yapacaksınız sonra?

Uncarted 4'ü gördükten sonra Uncharted 1-2-3'ün grafiklerine dayanabilecek misiniz bence dayanamayacaksınız, ayrıca bu oyunların öyle abartıldığı kadar olmadığını da göreceksiniz özellikle Spider Man başı çekiyor bence bu konuda. Sonra multiplatform oyunlara döneceksiniz fahiş fiyattan oyunların satıldığını göreceksiniz, takas falan işleri de uğraştıracak sizi üstelik bazı oyunların takaslarken yine üste para bile vereceksiniz.

Gamepass sistemini övenler çoğu ne diyor aylardır oyunlara o kadar para vermiyorum diyor demi bu platformun en önemli özelliği o zaten. 60 tl vermene de gerek yok bir kampanya denk getirirsin ya da P2 hak alır geçersin. 1 exc oyun parasına hem Xbox'ın exc oyunlarını hem de multiplatform oyunlarının dibine vuruyorsun ama bence de konsolu satıp Playstation 4 alın aklınız orada kalmasın en geç 3-4 ay içinde haklı olduğumu göreceksiniz.
  • Magazadaki tüm oyunlar eklense yine de beğenmeyenler çıkacaktır. Kaale almayın bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Çoğu oyunu eski olsa da muhteşem oyunlar da veriyor. Son dönemlerde verdiği The Gardens Between, Ashen,Mutant Year Zero: Road to Eden,SINNER: Sacrifice for Redemption, Warhammer: Vermintide 2 bunlar harika oyunlar. Bu servisi kötülerken 2 kere düşünmek lazım.
    SINNER: Sacrifice for Redemption'ı tavsiye eder misiniz?
    Sadece boss savaşlarından oluşan , level atlamanın olmadığı souls türevi bir oyundu hatırladığım kadarıyla , 1 saat kadar bakıp , zaman ayırıp ayırmamakta kararsız kalmıştım.
  • wither kullanıcısına yanıt
    Tavsiye ederim hocam. Oyunu alamet-i farikası Boss dövüşleri zaten. Çok zorlayıcı olmuşlar. Tabi bu türü sevmek şart.

• Türü çok severim de level sistemi olmadığından , karakteri geliştiremediğimiz için zorlamıştı biraz.Tekrar bir şans vereyim o zaman saolasın.

Hocam bir de Warhammer: Vermintide 2 'nin single senaryo modu var mı , sadece online mı oynanıyor oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wither -- 16 Ocak 2019; 20:6:37 >
    Bilgilendirme için çok saolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Magazadaki tüm oyunlar eklense yine de beğenmeyenler çıkacaktır. Kaale almayın bence.
    Valla haklisiniz da iste insan dayanamiyor bazen. Adamlar istiyor ki rdr2 ler far cry 5 ler ekli olsun sisteme biz de gidelim 60 liraya bunlari oynayalim.

Senaryo modu var. Ama coop oynamak için tasarlanmış. Arkadaşlarla oynamak lazım. Arkadaş yoksa oyun kendi buluyor zaten.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.