Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (281. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: blackh4wk , tasarımlamaca
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
16.422
Cevap
735
Favori
1.085.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 yillik uyelik aldim su an. Bunu ultimate cevirmek icin ne yapiyorum arkadaslar? Musteri hizmetlerindeki arkadas 5.90 a 3 ay veriyorum, online alirsaniz 1 ay olur vs dedi kapatrim ben de buraya sormak icin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victoriou_S

Bir daha sıraya girdim bekliyorum. Aslında dün gece bir bayan geldi onunla anlamıştım ama sistem çöktü gibi bir şey dedi kaldı.

Ne sırası telefonla arayın chatriten fslan uğraşmayın. 2 yıl gold 179x2 + ultimate 5.90x2 28 ay aldım 2 dkda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chat kısmına yüklenenler kim yarım saattir sırada bekliyorum Game Pass [ANA KONU] 

• Bugün Star Wars Jedi Fallen Order Ea Play’e dahil olacaktı ? Kontrol edebilen var mı

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    2 yıllık fiyat vermediler ben de 1 yıllık xbox live gold aldım chat üzerinden. Konuşma bittikten sonra da ultimate 5.90'lıktan aldım. Şimdi kaç aylık gamepass'im oldu?

Bide ekstra ea play alırsam gamepass sürem uzar mı? 1 yıllık mı almalıyım eğer öyleyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Victoriou_S -- 10 Kasım 2020; 16:18:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    Game Pass [ANA KONU]

Sitedeki şu fiyattan bahsediyor galiba. Bizde diğer alımlar %47 indirimli görünüyor Microsoft'un sitesinde. O yüzden dünyanın geri kalanından ucuza alıyoruz. İndirim bir tek 24 aylık alımda yok.

• quote:

2 yıllık fiyat vermediler ben de 1 yıllık xbox live gold aldım chat üzerinden. Konuşma bittikten sonra da ultimate 5.90'lıktan aldım. Şimdi kaç aylık gamepass'im oldu?

Bide ekstra ea play alırsam gamepass sürem uzar mı? 1 yıllık mı almalıyım eğer öyleyse

12 ya da 13 aylık olmuş olması gerekiyor. Hesabınızdan aboneliklerim’e girip kontrol edebilirsiniz

• GGGA kullanıcısına yanıt
    Peki 1 yıllık ea play alırsam bu daha da uzar mı

• Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    Artık uzamaz 2 yıllık düşünüyorsanız neden ultimate üyeliğe dönüştürdünüz. 2 yıllık gold alıp 1 aylık ultimate almanız lazımdı.

• wNchstR W kullanıcısına yanıt

3 aylık da alabilirsiniz 1 aylık da fark etmez 3 yıldan uzun süreli üyelik satılmıyor xboxta onun için hangisini alsanız da 3 yıllık üyelik gözükmesi lazım

• Bağlanmıyor canlı desteğe hiç bir şekilde..

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Oradaki yetkili bana ayrı ayrı şekilde almam gerektiğini demedi, 2 yıllık paket de yok deyince..

Konuda adam akıllı anlayamadım. Keşke konu sahibi ilk yoruma düzgünce yazsa

• ea play geldi mi Xbox a suan

• Ea play geldi şu an Gamepass e dahil. Star wars bekliyorum bakalım kaçta gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: tigerman82

ea play geldi mi Xbox a suan
    Ea play yeni mi çıktı ea access vardı uzun süredir Xbox dan uzağım neler değişti

Gamepass ultimate ile normal konsol arasında ne fark var ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kapattırdıydanız üzerine bişey alamazsınız fakst bilen arkadaşlar yardımcı olur eaplay alarakda uzuyodu sanırım.

Peki 1 yıl sonra üyelik bitince, 2 yıllık alıp 1 aylık da gamepass ultimate alınca yine bu şekilde olur mu?

• quote:

Peki 1 yıl sonra üyelik bitince, 2 yıllık alıp 1 aylık da gamepass ultimate alınca yine bu şekilde olur mu?

Fiyat 1 sene sonra ne olur bilinmez kampanya dahilinde değişim olurmu birşey demek zor

Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: GGGA

Bugün Star Wars Jedi Fallen Order Ea Play’e dahil olacaktı ? Kontrol edebilen var mı

Dün Xbox uygulamasından yüklediğim halde oyunu açmıyor, Store’a yönlendiriyor. Store da ise ücretli gözüküyor hâlâ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 10 Kasım 2020; 18:15:56 >
  • 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.