Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (223. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: necropotance , emirbaran01
2 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
16.427
Cevap
734
Favori
1.085.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ilk çıkışta başlayacaktır o beta denemesi gibi bakın resmi Türkiye sitesi:

Game Pass [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstan34bul kullanıcısına yanıt
    Zaten Ea play sisteme entegre olacak yani bedava olacak ultimate sahipleri için , 12 ay Ea hizmeti verse saçma oluyor boşa gitmiş oluyor eldeki Eaplay.

Neyse bence müşteri hizmetleri de tam hakim olmayabilir , şu 65 TL yıllık fiyat artmadan netleşse de uzatsak ultimate'i 1 yıl daha.
  • Arkadaslar bir arkadasimla ortak gamepass kullanıyoruz. P1 bende. Xbox gold ile verilen ucretsiz oyunlari nasil indirebilirim ?

• buraxx06 B kullanıcısına yanıt
    Arkadasiniza haber vermek sartiyla ortak kullanilan hesapta oturum actiktan sonra oyunu kutuphaneye ekleyebilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Batuhan Apatay kullanıcısına yanıt
    Pc game pass'den mi bahsediyorsunuz? Zamlanacağı bir kaç hafta önce dile getirilmişti. O fiyatin promosyon fiyatı olduğunu ilk günden beri söylüyorlardı.

• Artizt kullanıcısına yanıt
    Evet.

30₺ abest bir rakam. Çevremde 1 tane bile alacak insan tanımıyorum. Umarım benim refundları kabul ederler.
  • pharm4vita kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• Batuhan Apatay kullanıcısına yanıt
    Günde bir liraya tekabül ediyor. 12 liraya cs go alıp 2000 saat oynayan tayfadansanız fiyat fahiş gelebilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

Günde bir liraya tekabül ediyor. 12 liraya cs go alıp 2000 saat oynayan tayfadansanız fiyat fahiş gelebilir...
    Haftada bi saat forza bir kaç saat msfs. Gerisi ilgilendirmiyor. 15 TL çarçur edebilirdim bu durumda ama 30 abartı. Oyun oynama iştahım pek yok :/

• Hocalar Xbox game pass ultimate alıp Sea of Thieves oynamayan var mı ?

Bende gamepass for pc var,sea of thives oynuyorum. Ultimate fırsatlarındaki kostüm ''nightshine parrot bundle'' kodunu hayrına vercek babayiğit var mıdır ?
  • Game Pass [ANA KONU]
  • Beyler ben çok merak ettim yıllıkettiğim bir soruyu soracağım Xbox in Türkiye'deki toplam satış miktarı ne kadar dir Xbox one lar toplamı yani tahmini bide tr deki oyuncu topluluğun yüzde kaçını oluşturuyordur
    Lütfen soruyu da cevaplar mısınız

• yeni nesilde xbox series x dijital versiyon + gamepass alacağım sanırım

en hesaplısı bu gibi.

microsoft umarım series x dijital versiyon çıkartır
  • Gamepass Ultimate üyeliğim ana hesabım dışında kullandığım bir hesapta var. Nisan 2021'de bitecek. Onun üstüne Gold+Gamepass yöntemiyle Ultimate alamıyorum tabii. Sizce yeni bir hesap açarak şimdiden 24 ay veya 36 ay gold alıp üstüne Gamepass almak mantıklı mı? Sonuçta diğer hesaptaki üyeliğin bitmesine 7 ay var. Fakat zam da gelecek, ne yapsam bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream Machine -- 18 Eylül 2020; 2:4:47 >
  • Konuya yeniyim ve yeni nesilde series s düşünüyorum ama biraz okudum gamepass, gold, ultimate vb kaç tane abonelik istiyor kafam karıştı? Playstationda 1 tane plus var karışıklık yaşanmıyor bunu tarif edebilecek biri varsa memnun olurum aranıza katılmak istiyorum..

• Ike kullanıcısına yanıt
    Gold: ps plus

Gamepass:netflix gibi dusunun

Ultimate:gold+gamepass konsol + pc

• Gamepass her ay 30₺
    Ultimate her ay 45₺
    Siz nasıl bedava oyun oynuyorsunuz arkadaşlar?
    Bende Xbox Türkiyeye özel indirim sunuyor felan diye okuyup bi araştırayım dedim. Ayda 75₺ senede 900₺ Playstation daha avantajlı olmuyormu arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ike -- 18 Eylül 2020; 3:7:11 >
  • Ike kullanıcısına yanıt
    Yanlış araştırmışsınız, gamepass ultimate tüm üyelik paketlerinin içerisinde olduğu ana pakete deniyor. Yani sadece aylık 45 liraya gamepass ultimate içerisinde aşağıdaki üyeliklerin tamamı yer alıyor

Gamepass konsol
    Gamepass pc
    Gold live
    Ea play konsol (yıl sonu)
    Ea play pc (yıl sonu)
    Xcloud ( Türkiye için resmi başlangıç yapılmadı)

Ayrıca hala devam eden kampanya ile 540 liraya 3 yıllık gold live üyeliği alıp sonrasında tamamını 6 lira daha vererek gamepass ultimate üyeliğine çevirdik, toplam 546 liraya 3 yıl için bu üyeliklerin tamamını satın almış olduk

Şu an 220 liraya 12 aylık kod bulunabiliyor ve kampanya devam ediyor. Yani 3 yıllık gamepass ultimate üyeliği 666 lira, aylık 18 lira diyebiliriz yani

Hala pahalı geliyorsa kardeşlikle 2 kişi kullanıp aylığını 9 liraya alabilirsiniz. Hem de 3 yıl boyunca fiyat garantili yani aylık 1 euro

Şimdi insanların neden gamepasste bedava oyun oynuyoruz dediklerini anlamışsınızdır. Çünkü bu fiyatlar şaka gibi ve bence de bedava diyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypnosis. -- 18 Eylül 2020; 3:17:46 >
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Haklısın bedava gerçekten.
    Ben yanlış araştırmışım. Bu nesil xbox tarafına geçicem ve çok yeniyim şimdi yıllık paket nerden alınabiliyor bunuda yazarsan sevinirim xbox sayfasında aylık görünüyor. Ayrıca bilgilendirmen için teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.