Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (92. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.429
Cevap
733
Favori
1.086.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 AYLIK ULTİMATE ÜYELİK SADECE 5.90 TL. ALIR ALMAZ ABONELİKLERİM KISMINDAN YİNELENEN ÖDEMEYİ KAPATIP KENDİNİZİ GARANTİYE ALABİLİRSİNİZ

EN ÖNEMLİSİ ESKİ ÜYELERDE YARARLANABİLİYOR FIRSATTAN. HÜCUM

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/xbox-game-pass-ultimate/CFQ7TTC0KHS0/
  • Merhaba a101 in internet sitesinden sipariş verdim xone s. Şimdi geldi, akşam açacağım.

14 Günlük Live Gold Üyeliği

1 Aylık Gamepass Üyeliği

Hediye diye yazıyor. Benim nasıl bir sıralamayla live gold ve ultimate almam lazım acaba. Şöyle 1-2 sene kafam rahat olsun istiyorum.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Ben de 45 tl gözüküyor hala aylık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Ben de 45 tl gözüküyor hala aylık
    aylığa bakıyor olmayasanız?

3 aylık olanın 135 tl üzeri çizili 5 tl ye düşmüş durumda.

ben aldım 2 saat evvel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 30 Kasım 2019; 14:8:48 >
    Benim üyelik eylül 2020 de bitiyor hocam. Daha önce live üyeliği bu şekilde ultimate ile uzatmıştım. Şimdi dediginiz linke tıklayınca sadece 1 aylık 44 tl olan seçenek çıkıyor, 3 aylık seçenek çıkmıyor anlamadım ben de.

• Xbox geldi. 14 Günlük live gold ve 1 aylık gamepass hediyesi var. Nasıl bir işlem yapsam düşünüp duruyorum. Önce live goldu aktif etsem, sonra 1 senelik live gold satın alsam, sonra 1 aylık gamepass aktif etsem, en sonda 3 aylık ultimate alsam ne olur sonuçta. Bu microsoftun mh si yok mu ya

• quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Benim üyelik eylül 2020 de bitiyor hocam. Daha önce live üyeliği bu şekilde ultimate ile uzatmıştım. Şimdi dediginiz linke tıklayınca sadece 1 aylık 44 tl olan seçenek çıkıyor, 3 aylık seçenek çıkmıyor anlamadım ben de.
    belkide şuan üyeliği olmayanlar için sadece hocam bu

Benim aktif üyeliğim yoktu

Olabilir hocam. Arada microsoft un store da sapıtıyor bu indirimlerde. Daha önceki dönemlerde 3 aylık üyelik kimine 5.90 , kimine 43 tl gözüküyordu. Bazılarına hiç görünmüyordu. Yine de arada kontrol ederim artık.

• p1 p2 olarak 2 kişi alınca pc gamepass', p2 sahibi mi kullanabiliyor?
  • Dün ben de 3 aylık ultimate üyelik aldım.5.90 tl’ye.Eski üyeyim.Seviyorum xbox’ın bu indirimlerini

• marcus83 kullanıcısına yanıt
    çok bilgim yok ama ilk başta live gold almak gerekiyor diye biliyorum. ben önce live gold, sonra 5,90 Tl'lik gamepass aldım. şu an 2021 mart ayına kadar gamepass ultimate üyeliğim var.
  • Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Hediyeleri iptal etti benim microsoft

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar eskiden kalan Turkiye kaynakli bir XBOX Live adresim var ama ben ABD'de yasiyorum. Su an girdiğimde Turkiye kredi kartıyla Xbox Live satin alabiliyorum eski hesaptan. Amacim, 3 senelik Live Gold üyelik alıp sonra Game Pass Ultimate üyeliğini cüzi bir fiyata 3 seneliğine kapatmak. Bu islem Amerikan hesaplarda hala calisiyor, Turk hesaplarda da calisiyor mu?
  • Mevcut gamepass sahibi olan ve 5,9 TL'den 3 aylık ultimate alabilen var mı şu an , varsa konsoldan mı site üzerinden mi aldılar?
    Bende 44 TL hala , 3 aylık da olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Kalkan oyun bir daha oynanmıyor dimi.

Alıntıları Göster
    Ben de merak ediyorum.

• Semsam S kullanıcısına yanıt
    Oynanmıyor , oyuna girince hata verip açılmıyor.
    Kalkan oyunlardan şu ana kadar sanırım bir tek Fallout 4 geri eklendi 4-5 ay sonra.
    Microsoft'un kendi oyunları hiç bir şekilde kalkmıyor , Forza , Gears gibi.
    Oyunlar da genelde 1 sene sonunda kalkıyor sistemden.2 gün önce kalkacağı açıklanan 4 oyun 2018 Aralık ayında eklenmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wither

Oynanmıyor , oyuna girince hata verip açılmıyor.
    Kalkan oyunlardan şu ana kadar sanırım bir tek Fallout 4 geri eklendi 4-5 ay sonra.
    Microsoft'un kendi oyunları hiç bir şekilde kalkmıyor , Forza , Gears gibi.
    Oyunlar da genelde 1 sene sonunda kalkıyor sistemden.2 gün önce kalkacağı açıklanan 4 oyun 2018 Aralık ayında eklenmişti.
    Cok tesekkur ederim bilgilendirdiginiz icin.Peki oyunu satin alsam kaldigim yerden devam ederim degil mi?

• Semsam S kullanıcısına yanıt
    Tabiki , hiç bir sıkıntı olmaz.
  • wither kullanıcısına yanıt
    Mevcut üyeler faydalanamaz o indirimden. Yeni üyelere tanışma kampanyası o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyulanemeth -- 1 Aralık 2019; 5:26:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Xbox geldi. 14 Günlük live gold ve 1 aylık gamepass hediyesi var. Nasıl bir işlem yapsam düşünüp duruyorum. Önce live goldu aktif etsem, sonra 1 senelik live gold satın alsam, sonra 1 aylık gamepass aktif etsem, en sonda 3 aylık ultimate alsam ne olur sonuçta. Bu microsoftun mh si yok mu ya
    Hocam önce live gold alıp sonra ultimate almanız yeterli dönüşmesi için

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.