Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (88. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: EmreKart2515 , EmreKart2515
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
16.422
Cevap
735
Favori
1.085.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Multiplayer da bahsetmiş gamepass e eklenenlerden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sormam gereken yer bu konu sanırım arkadaşlar;halkbank paraf (debit) kartımı sony microsoft netflix hicbir yerde kullanamıyorum hep hata veriyor. Netflix için aradığımda 3d siz çekmeye çalışıyorlar ondan gibi bişey dedi. Bir yerde de bu halkbank davasından kaynaklı diye okudum problem nedir acaba?
    Sormamın sebebi şu arkadaşa aldıracağım gamepassi sen pc de kullan ben konsolda dedim yalana çıkmayayım, aynı anda pc ve konsol kullanabiliriz değil mi?
  • Yeni gamenpass oyunları ne zaman duyuruluyor. Birde pc gamepass ile ayınmı oyunlar

• Belli bir tarihi yok kafalarına göre duyuruyorlar. Pc ve Konsol için gamepass oyunları aynı değil. İkisinde de olanlar oluyor ama hep öyle olacak diye bir kural yok.
  • Rage 2 tam kafa dagitmalik oyunmus.Bu ara bu tarz bir oyun ariyordum iyi gitti.Kapali.mekanlarda ara ara bana Quake havasi yasatti.Keske Quake 5 gelse... Id hakkaten shooter nasil yapilir cok iyi biliyor.Silah kullanim toklugu,dusmanlarin havada pompali yedikten sonra 5 metre ucusu ,bumarangin kelleyi koparip bize geri donmesi cok tatminkar.

• mustang_88 kullanıcısına yanıt
    Bende de vakıfbank kart vardı ikide bir kısıtlama koyuyorlardı 3dsiz alışveriş yaptığım için gittim ininal aldım zırt pırt kısıtlama nedir ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xbox one + ultimate + ea access sahibiyim. Arkadasima da PC icin ultimate aldik. Coop gears 5 oynuyoruz, bitince

- game pass hem konsol hem pc kutuphanesinde bulunan
    - crossplay destekli
    - co op

oyun tavsiyeniz var mi?
  • dilenji kullanıcısına yanıt
    Sunset Overdrive güzel oyundur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dilenji kullanıcısına yanıt
    State of Decay 2 oynuyoruz biz o şekilde, eğlenceli oluyor epey. Tavsiye ederim.

• Arkadaşlar merhaba 1 aylık gamepass aldım. Mutlaka oyna dediğiniz bir gamepass oyun tavsiye edebilir misiniz

• shadow3804 S kullanıcısına yanıt
    Herkesin oyun zevki farklıdır ama benim için öne çıkan isimleri paylaşıyorum; Forza Horizon 4, Gears 5, The Outer Worlds, Shadow of the Tomb Raider, Wolfenstein II ve Metro Exodus

• shadow3804 S kullanıcısına yanıt
    Ori And Blind Forest , Sunset Overdrive bunlar oynanmalı.

• Ben uzun zamandır guncelleyenemistim gamepass metacritic listesini ama sürekli guncelleneni varmış sanırım artık
    https://www.xboxcult.com/xbox-game-pass-games-list-for-xbox-consoles/
    Sitede oyunların meta puanları, exc olma durumları ve pc de açarsanız ayrıca oyun türleri yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Evet ultimate üyeliğe çevirmediğiniz sürece üzerine eklenir, sonrasında gamepass değil de live gold alıp en son gamepass ultimate 3 aylık 5,90 tl ye alıp tamamını gamepass ultimate olarak kullanmanızı tavsiye ederim.
    Hocam kolay gelsin bu indirimlerde xbox almayı düşünüyorum gamepass için, normalde ps ve switch var ama oyun fiyatları malum. Şimdi ben 2 yıl gold alsam 360 liraya üzerine bu dediğiniz 3 aylık ultimate i alsam, 27 aylık ultimate mi olmuş oluyor elimde? Bu şekilde kardeşlik de yapabilirim değil mi?

Bir diğer sorum da yeni çıkacak xbox konsolunu da alırsam bu ultimate yeni konsolda da çalışır mı?

• TheCustomizer kullanıcısına yanıt
    Evet dediğiniz gibi 27 aylık gamepass ultimate üyeliği ve kardeşlik hakkınız bulunuyor, yeni konsolla alakalı durum şu an belirsiz olsa da benim düşüncem destekleyeceği yönünde

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• Vambrace: Cold Soul
    Life is Strange 2 - 4. Bölüm
    Darksiders III
    Adlı oyunlar eklendi
  • Witcher 3 ne zaman eklenecek bilginiz varmı.
  • guguk kullanıcısına yanıt
    Etkinlikte 2019 oyunları içindeydi.Aralık ayında eklenir büyük ihtimalle.
  • wither kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.