Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (81. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
16.428
Cevap
734
Favori
1.085.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
92. Sırada  bugün en iyi #25
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Modeminle alakalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Felix The Reaper (Türkçe) Pass'a eklendi. Bir şans verin, baya eğlenceli bir yapım olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Felix The Reaper (Türkçe) Pass'a eklendi. Bir şans verin, baya eğlenceli bir yapım olmuş.
    Özgün bir yapım olduğu belli, ben de onu bekliyordum teşekkürler tavsiye için
  • Funder kullanıcısına yanıt
    İnternetiniz Superonline ise malesef Xbox ile Superonline arasında bir anlaşamamazlık var. Superonline da bağlantı sürekli kopuyor. Bazı günler hiç kopmuyor ama bazı günler çileden çıkarıyor.
  • kapattım.

• https://news.xbox.com/en-us/2019/10/19/crusader-kings-iii-is-coming-to-xbox-game-pass-for-pc-in-2020/

Doğruysa vay anasını diyorum. Keşke konsola da gelse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyulanemeth -- 20 Ekim 2019; 0:55:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyulanemeth

https://news.xbox.com/en-us/2019/10/19/crusader-kings-iii-is-coming-to-xbox-game-pass-for-pc-in-2020/

Doğruysa vay anasını diyorum. Keşke konsola da gelse.
    o kadar klavye fare desteği getirdiler gelse ya böyle oyunlarda :D
    şaka maka şöyle microsoft gider ayak xbox one a windows10 port çıkarsa
    otherOS hesabu çok çok güzel yapacak.
  • Xbox Gamepass For PC Alıcam Resimde Göründüğü Gibi 5.90 TL Yazıyor Ama Üzerine Tıkladığımda 14.99 TL Satın Al Diyor Neden Anlıyamadım , Birde Bu Ultimate Nasıl Oluyor Hiç Bir Şey Almadan Direk Onu Alsam Nasıl Olur Aynı İşlevi Görüyormu Yoksa Normalin Üstüne Bir Eklentimi Acaba Xbox Olmadığından Dolayı Gereksiz Geldi Onu Almak Kampanya Bitmeden Yardımcı Olursanız Sevinirim :)
    Game Pass [ANA KONU]
  • Talo16 kullanıcısına yanıt
    1 aylık ultimate alıp otomatik ödemeyi kapatın sonrasında gamepass for pc alarak devam edersiniz. Ultimate içerisinde hem pc hem konsol var ama size bir zararı yok :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

1 aylık ultimate alıp otomatik ödemeyi kapatın sonrasında gamepass for pc alarak devam edersiniz. Ultimate içerisinde hem pc hem konsol var ama size bir zararı yok :)
    Bende şu anda hiç bir gamepass üyeliği yok ultimate alınca direk geliyor değilmi sonra iade ile uğraşmayayım hocam :D
    Evet direk 1 aylık ultimate üyeliği ile bilgisayarda 1 ay boyunca tüm gamepass haklarına sahip oluyorsunuz

Bilgisayar için alacaksan Ultimate'e gerek yok. Ultimate içinde konsol için Gold da var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyulanemeth

Bilgisayar için alacaksan Ultimate'e gerek yok. Ultimate içinde konsol için Gold da var.
    Yalnız Hocam Ultimate 5.90 TL Normal Gamepass 14.99 TL Yani Daha Kârlı Oluyor.
  • Game Pass [ANA KONU]
    Görüntü neden ekleyemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypnosis. -- 22 Ekim 2019; 22:38:51 >
  • the outer worlds için sabredemiyom ön sipariş verenler hemen oynuya biliyormuş :D brklicez artık 2 gün daha ama çok iyi duruyor fallout serisini seven biri bu oyuna bayılır büyük ihtimal.
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Aynı ay içerisinde Outer Worlds+ Subnautica(Türkçe) ve AfterParty (ilk duyurulduğundan beri bekliyorum) vermek müthiş hareket. Bunlardan hariç gelecekler de vardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen öyle, birde bu ay içerisinde verilmiş olan oyunları da katınca gerçekten bu sistem bizler için muhteşem bir hale geliyor, aman nazar değmesin böyle devam

• @Hypnosis.'in eklediği görsele ek olarak bir de Lego Star Wars III var.

• merhaba arkadaşlar ben pc için aldımda bu xbox live goldu almasam forza horizon 4ü online oynayamazmıyım sadece pc versiyonunu alsam online oynarmıyımm ?
  • burakeger B kullanıcısına yanıt
    Gold live sadece konsolda online oyun oynayabilmek için gereklidir bilginize

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.