Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.428
Cevap
734
Favori
1.086.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
54. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resimde gorunmuyor ama Fallout New Vegas da 17 Ekim'de ekleniyor sisteme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wither

Resimde gorunmuyor ama Fallout New Vegas da 17 Ekim'de ekleniyor sisteme.
    360 versiyonu dimi .
    normal fallout3 ekli idi ve 4k destekli yüksek fps ile oynanıyordu.
    hadi bayam hayırlısı new vegas ıda bitirizi artık tekrardan :D

bu arada the outer worlds da 25 inde çıkıyor direk game pass gelecek oda.
    bu ay baya bi dolu içerik oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scott Storch

Evet ben de aynı durumdayım, bilen var mı arkadaşlar?

Alıntıları Göster
    Sonradan code ile Ultimate e süre eklenemiyor mu? Onu bir yerden toptan 2 yıllık ucuza almak mümkün mü ki?

Sürekli yeni oyun ekleniyor bu arada. Gayet güzel oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HSeldon

Sonradan code ile Ultimate e süre eklenemiyor mu? Onu bir yerden toptan 2 yıllık ucuza almak mümkün mü ki?

Sürekli yeni oyun ekleniyor bu arada. Gayet güzel oyunlar.

Alıntıları Göster
    https://forum.donanimhaber.com/xbox-live-gold-1-yillik-179-00-tl-olacak-15-09-2019-tarihinde--139582220-3

burdaki konuda nasıl uzatıla bilecegi yazıyor ama hiç alınmamış hesap gold satın alınarak oluyor.
    önceden 2aylık denemeyi yaptıysa o hesaptan olmaz. yeni sıfır hesap açman lazım.
  • ms, çıkış günü gamepass a eklenen oyunların olduğu dönemlerde diğer oyunlarının kalitesini düşürüyordu çok fazlaca. hatta en son gears 5 e kadar ki yaz ayları vasattı. bu durumun aşıldığı görülüyor son eklenecek oyunlara bakıldığında.
  • DeadShot467 kullanıcısına yanıt
    Herkesin zevki ve beklentisi farkli elbet ama vasat dediginiz yaz aylarindan sadece Haziran'da 33 oyun ekledi bu sistem

Beni su oyun fiyatlarinin oldugu nesilde , ayda 15 tl ye her ay 7-8 oyunla oyunsuz birakmadi ya microsoft , oyuncu milleti bu jesti unutmaz.

• Arkadaşlar merhaba Bir sorum olacak ben şimdi bir hesabımdan ultimate aldım 2 aylık. Şimdi 1 yıllık game pass almak istiyorum ama sistemde sadece aylık 29 lira görünüyor yıllık 179 lira olan game pass görünmüyor. Ne yapmalıyım acaba

• beyler benim 22 ay gold üyeligim vardi üstüne ,ucuzlamis diyerek 2 aylik 11 tl ye gamepass aldim lakin 2 ay sonra 44 tl cekeriz hesaptan diyor oysa ben 1 senelik gamepass verir bu paraya diye düsünmüstüm acaba yanlis mi anlamisim ?

EDIT : simdi kontrol ettim daha önceki 22 aylik gold üyeligim iptal olmus ve 22 aylik gamepass ultimativ üyeligi vermisler ,22 ay sonrada 44 tl üyelik parasi cekilecektir diyor , ozamana kim öle kim kala icabinda yine imkan olursa uzatilir ultimative

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 1 Ekim 2019; 21:11:50 >
  • şeyhmusus kullanıcısına yanıt
    merhaba, siz 12 aylık Live alıp üstüne 2 ay Ultimate ile beraber 14 aylık mı yapacaktınız? eğer böyleyse malesef yanlış yapmışsınız. çünkü Ultimate'e geçtikten sonra normal gamepass yada normal live olmaz. olması için Ultimate sürenizin bitmesi gerekiyor.

• malesef evet yanlış olmuş, düz gamepass değil Ultimate olanı satın almanız gerekiyor. örneğin ;

12 aylık Live + 2 aylık gamepass = 12 aylık Live + 2 aylık gamepass

12 aylık Live + 2 aylık Ultimate = 14 aylık Ultimate

sizin 22 aylık Live + 2 aylık Ultimate alsaydınız toplam 24 aylık Ultimate'e sahip olacaktınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kreuger

beyler benim 22 ay gold üyeligim vardi üstüne ,ucuzlamis diyerek 2 aylik 11 tl ye gamepass aldim lakin 2 ay sonra 44 tl cekeriz hesaptan diyor oysa ben 1 senelik gamepass verir bu paraya diye düsünmüstüm acaba yanlis mi anlamisim ?

EDIT : simdi kontrol ettim daha önceki 22 aylik gold üyeligim iptal olmus ve 22 aylik gamepass ultimativ üyeligi vermisler ,22 ay sonrada 44 tl üyelik parasi cekilecektir diyor , ozamana kim öle kim kala icabinda yine imkan olursa uzatilir ultimative
    xbox ayarların aboneliklere kontrol etinmi tarihlerini.
  • hasgok kullanıcısına yanıt
    dogru 24 ay ultimativ vermis az önce kontrol ettim

zartzurt : kontrol ettim 24 ay vermisler ultimativ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 1 Ekim 2019; 21:15:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: şeyhmusus

Arkadaşlar merhaba Bir sorum olacak ben şimdi bir hesabımdan ultimate aldım 2 aylık. Şimdi 1 yıllık game pass almak istiyorum ama sistemde sadece aylık 29 lira görünüyor yıllık 179 lira olan game pass görünmüyor. Ne yapmalıyım acaba
    Yanlış yapmıssın tam tersini yapman gerekiyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Yanlış yapmıssın tam tersini yapman gerekiyordu.

Alıntıları Göster
    Anladım. Peki 2 aylık süre bitince o şekilde yapabilir miyim yoksa başka bir hesap açıp mı yapmam gerekiyor.

• quote:

Anladım. Peki 2 aylık süre bitince o şekilde yapabilir miyim yoksa başka bir hesap açıp mı yapmam gerekiyor.

Alıntıları Göster
    başka bir hesap açman lazım
  • zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Evet elden geçirilmiş hali 360'daki oyunun.

Bu arada Ekim ayında sistemden çıkacak ilk oyunlar belli olmuş.

Resident Evil 5
    SINNER: Sacrifice for Redemption
    Dead Island: Riptide Definitive Edition
    Observer
  • wither kullanıcısına yanıt
    çıktığı günden beri gamepass kullanıyorum ve hale hazırda 2021 e kadar ultimate üyeliğim var. yakından takip ediyorum yani. sayı olarak çok oyun eklenmiş olabilir haziranda doğru. ki benim de savım oyun eklenmediği şeklinde değildi zaten. değerlendirmem niceliğin yanında nitelik te yönündeydi aynı zamanda. ve sadece haziran değil genel bir yaz değerlendirmesiydi. çünkü geçen yıl haziranda yine fallout 4 , division, elder scrolls gibi oyunlar eklenmişti yanılmıyorsam. o yüzden haziranlar zaten hararetli geçiyor gamepass adına. bu bağlamda zevk ve beklentiler bir nokta bir nüans olabilir ama ''tek'' başına zevk ve beklentiyle pek açıklanabileceğini sanmıyorum.

sadece rakamsal bakarsak gold a da her ay oyun veriliyor 3-4 tane ama kaliteden hiç bahsetmeye gerek yok. bu arada eklenenler oyunlar gold gibiydi demiyorum yanlış anlaşılmasın. demek istediğim sadece son 20 günde eklenenler ve ekleneceklere bakıldığında daha iyi anlaşılacaktır.

hülasa çıkış günü büyük oyun eklenecekse önceki aylarda vanaların kısıldığını net biçimde tecrübe ettim birden çok defa.
  • game pass gidişatı şöyle görüyorum ben belki ileri dogru ultimate gibi game pass ultra diye bişeylerde çıka bilir yüksek aylık ücret ile xbox yeni çıkan ve hali hazırda olan oyunların oynandıgı bir sistem aylık 30€-40€ gibi bir fiyata olsa bile makul gözü ile bakılır öyle bir sistem gelirse çünkü oyuncu acısından alt yapı hazır millet çok pahalı filanda demez. game pass ile oyuncular abonelik ile oyun oynama işine alıştı ve sıcak bakıyor artık :D
  • quote:

Alıntıları Göster
    Yaparsın ama 180₺ gold parası + 45₺ game pass parası ister ultimate için.

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.