Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: tasarımlamaca
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.422
Cevap
735
Favori
1.085.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bleeding Edge de sağlam bir oyun olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Usta Splinter kullanıcısına yanıt
    Blair Witch var ama korku oyunu mu bilmiyorum
  • Usta Splinter kullanıcısına yanıt
    Blair witch var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xbox game pass pc:

-Bad North Jotunn Edition
    -DiRT Rally 2.0
    -Cities: Skylines Windows edition
    -Saint’s Row IV: Re-Elected

indirilebilir:
    -bloodstained:ritual of the night(achievements yok pc'de)
    -shadow warrior 2
    -enter the gungeon
  • game pass'den indirilen oyunlara yama kurma özgürlüğünün gelmesi için yapabileceğimiz bir şey olsa keşke
  • Bu Game Pass ne pis bir şeymiş arkadaş :) Oyun alma zevkimiz vardı, kalmadı :( Steam hesabım oynamadığım oyunlarla dolu. Ha keza PS4'ümü de satmadan önce içinde bir sürü oyun, kardeşlik hesabı falan vardı.

Bakıyorum XBox kardeşlik sayfasına alacak bir şey yok. Bakıyorum Xbox Store'a "GamePass ile dahil yazıyor" :) Kim ne derse desin, sırf GamePass yüzünden bile GamePass daha iyi.
  • benim xbox'ım yok ama pc için game pass almayı düşünüyorum, sizce 15 tlye değer mi?(gerçi 15 tl dediğimiz hiç bişey, netflix 30 tl de neyse :D )

2.si psdeki kardeşlik olayı bunda da var mı?

3.sü oyunlar genel olarak ne kadar platformda kalıyor? netflix gibi hemen gidiyor mu?

4. türkçe yamalar oyuna eklenebiliyor mu?

5. şuan ultimate alsak 2 ay sonra iptal edebilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murattekno -- 25 Eylül 2019; 22:9:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

benim xbox'ım yok ama pc için game pass almayı düşünüyorum, sizce 15 tlye değer mi?(gerçi 15 tl dediğimiz hiç bişey, netflix 30 tl de neyse :D )

2.si psdeki kardeşlik olayı bunda da var mı?

3.sü oyunlar genel olarak ne kadar platformda kalıyor? netflix gibi hemen gidiyor mu?

4. türkçe yamalar oyuna eklenebiliyor mu?

5. şuan ultimate alsak 2 ay sonra iptal edebilir miyiz?
    1. 1 paket sigara parası :D
    2. xbox için var ama pc için yok galiba çünkü mail hesap girdigin için aynı hesap 2 pc aynı anda online olamıyor diye biliyorum.
    3.microsoft un oyunlar devamlı kalıyor,diğer oyunlar değişiyor bazıları temewli kalıyor bazıları 6 ay kalıyor bazıları 1 yıl kalıyor. yani
    tutup 1 ay filan kalmıyor en az 6 ay kadar kalıyor.
    4.büyük ihtimal eklenir ama online da sorun çıkarma olasılıgı var PC sonuçta eklenmez diye bişey yok :D
    5.evet istedigin anda iptal edebiliyosun.sanal kradi kartı öneririm limitli kendin belirledigin böylelikle süpris kesim olmaz.
  • zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim, aslında fiyatı sorduğum için kendimi kötü hissettim, dediğiniz gibi, gears 5, metro exodus, horizon4 gibi oyunları indirim de bile 400-500 anca alırız. Ama Türkçe için destek vermemesine çok üzüldüm. İngilizce bilenler için bir nimet bu sistem gerçekten. Altyazı özelliği gelene kadar ben bekleyeceğim sanırım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya birde şunu sorayım, bildiğiniz aaa oyunlar ve bilindik bağımsız oyunlarda( dead Dell, hollow knight) Türkçe altyazı hangileri var? Ben gears 5 Türkçe olduğunu biliyorum sadece?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murattekno -- 25 Eylül 2019; 22:29:1 >
  • horizon4 de Türkçe var.
    listedeki oyunlara bakmak lazım pc için olanlara Türkçe olanlar vardır daha :D
    pc araştırmak lazım mod layarak farklı oyunlara dil ekleniyormu bakmak lazım ama büyük olasılık ile ekleniyordur diye tamin ediyorum.
  • https://forum.donanimhaber.com/dlc-cevirisi-yayinlandi-metro-exodus-100-turkce-yama-ceviri-qnoops--138518886-47

burda metro için ugraşmışlar baya :D TR eklemek için.
    bakam akşam eve gittiğimde bakacağım ona göre o konuya ve burdan sana yazarım.
  • Felix The Reaper (Türkçe) 17 Ekimde Gamepass'a eklenecek.

Büyük ihtimalle Afterparty de aynı şekilde Gamepass'a eklenecek.

• Fh4 indireceğim mouse istemeyen oyun öneriniz var mı?1 oyunluk alan kaldı

• Dead cells in ps4 konusunda oyunda türkçe dil desteği olduğu söyleniyor, game Pass ten indirdim dün oyun ingilizceydi. Menülere dikkat ermedim ama oyuniçi yazılı metinler ingilizceydi eminim. Birşeyler kaçırır mıyım bu şekilde?

Bir de sık ölünen oyunlari pek sevmem ama oyun aşırı sardı. 3-4 saat başından kalkamadım. Sadece bir kez boss savaşına gelebilmeme rağmen inatla deniyorum Önereceğiniz skill ya da silahlar varsa şimdiden teşekkürler

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Xboxda da Türkçe diye biliyorum. Gamepass bölgesi Us da falan mı kaldı acaba :)

Oyun mükemmel gerçekten iki kere bitirdim. Ama inanılmaz zordur, size tavsiyem öncelikli olarak can şişelerini full yapmanız. Ardından öldüğünüz zaman yerden alınan altın miktarını arttırmanız. Ve en önemlisi oyunu bitirebilmeniz için gerekli olan 5 tane Rune var. Onları bulmanız gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 26 Eylül 2019; 14:21:48 >
  • Gamepass Ultimate ile hem PC'den hem de Xbox'tan oyun oynayabiliyor muyuz?
    edit: aynı anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aaatalay -- 26 Eylül 2019; 16:1:45 >
  • Hocam xbox ta bölge değiştirme olayını hiç bilmiyorum. Mesela game pass ten indirdiğim forza ya da manuel samuel i türkçe olarak oynamıştım. Akşam yine bir bakarım ayarlarıma.

Oyunla ilgili olarakta bir sorum daha var. Checkpoint durumu gibi birşey var mı oyunda? Ilk boss da kaldım mesela ben. Bir gemi güvertesiydi sanırım. Bunu geçince yeni bölümler geliyor ve ölünce oradan devam etme gibi bir durum mu oluyor ? Bundan sonra sorularım olursa oyunun ps konusundan alıntılayacağım müsadenle

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun tür olarak Rogue-Like yani tek seferde ölmeden bitirmeniz gereken bir oyundur. Bölüm sonlarında can doldurduğunuz yerler Check-point noktalarıdır. Yani buralara geçtiğiniz sürece oyunu kapatıp ertesi gün devam edebilirsiniz. Oyunla ilgili size vereceğim en önemli ipucu Güçlü el bombalarını kullanmanız. Tabi bunları biraz ilerleyip açmanız gerekiyor. İlk işiniz canı fullemek ve Rune'leri bulmak olsun. Ayrıntılı sorularınız için özel mesaj atabilirsiniz. :)

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.