Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (66. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.414
Cevap
736
Favori
1.084.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Mesajında Escape modundan bahsettiğinide belirtmemişsin ama (:

Edit: O mod da 3 kişi imiş bilgine...

Alıntıları Göster
    Single'dan da bahsetmedim ama. Ve escape modu için yazdım onu dostum benim mesajımı bana mı öğreteceksin :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım aylık 28.99 lira tanıtım fiyatı diyor. 2 ay 12 lira sonra 29 lira.

https://www.xbox.com/tr-TR/xbox-game-pass/pc-games

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirim geldi ona, bu ayın 15’inden sonra 15 lira olacak.

• gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    Öyleyse fiyatı uygun. Ben ucuzlayınca kalıcı olarak oyun almayı seven biriyim ama bu fiyatlar kalıcı olacaksa abone olmak çok mantıklı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 3 Eylül 2019; 18:44:42 >
  • Ultimateyi 2 aylık 11.80 TL'den aldıktan sonra peşine 5.90 TL'ye 1 aylıkta alıp toplam 3 aylık olarak kullanabilir miyim? Bilgisi olan var mı bu konuda?
  • 2 aylık aldıktan sonra tek seçenek uzat sekmesi ve aylık 84.99 tl olarak görünüyor.

• Reddit te söylenene göre, 3 aylık PC aldıktan sonra 2 aylık Ultimate alırsan 5 aylık ultimate oluyormuş 40 TL civarına.

Bunu deneyen oldu mu? Eğer böyle birşey varsa almayı düşünüyorum.
  • Cryphoenix C kullanıcısına yanıt
    Ben denedim oldu dostum

Forza çok deli oyunmuş bu arada. Şimdiye kadar neden oynamamışım diyorum. Gears 5 de geliyor. Umarım iyi çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cryphoenix

Reddit te söylenene göre, 3 aylık PC aldıktan sonra 2 aylık Ultimate alırsan 5 aylık ultimate oluyormuş 40 TL civarına.

Bunu deneyen oldu mu? Eğer böyle birşey varsa almayı düşünüyorum.
    2 aylık aldım. GEARS 5 oynayalım yeterli :)

Bu indirimlerin son tarihi var mı biliyor musunuz?
  • Gamepass ekleyince toptan Ultimate'e çevirme olayı ilk deneme için olabilir yalnız. Onu bir araştırın derim. Geçenlerde nerde gördüm hatırlamıyorum ama 12 aylık live üyeliği 6 aylık Gamepass Ultimate'e çevrilebilir gibi bir şey gördüm.

Şuan g2a'da 93 lira falan 3 aylık Gamepass Ultimate. Eylül'de ne olacak bakalım fiyatlar. Live ücretinin düşmesine sevindim, gereksiz pahalıydı.

Ben geçen hafta 3 aylık üyeliği 103 tl küsüre aldım. 10 lira düşmüş 1 haftada. 3 ay civarı vardı süresinin bitmesine ama şimdiden uzatayım dedim 3 ay. Eğer fiyatlar çok uygun olursa direk alacağım 12 aylık daha. Yine zam gelir falan, kurun ne olacağı belli olmaz.
  • Soru biraz saçma olabilir ancak yinede sorayım. Xbox game pass PC oyunlarını oynayabilmek için windows'un orjinal olması ve windows 10 olması mı gerekiyor? Bu konu hakkında pek bir bilgi bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryphoenix -- 4 Eylül 2019; 2:35:28 >
  • quote:

Soru biraz saçma olabilir ancak yinede sorayım. Xbox game pass PC oyunlarını oynayabilmek için windows'un orjinal olması ve windows 10 olması mı gerekiyor? Bu konu hakkında pek bir bilgi bulamadım.
    Windows 10 olmak zorunda evet, diğer konu hakkında bilgim yok ama deneme sürümü windows da bazı özellikler kısıtlanıyor. Gamepass'e de bi kısıtlama olabilir.

• quote:

Soru biraz saçma olabilir ancak yinede sorayım. Xbox game pass PC oyunlarını oynayabilmek için windows'un orjinal olması ve windows 10 olması mı gerekiyor? Bu konu hakkında pek bir bilgi bulamadım.
    Orjinal yada kürekli farketmez kanımca. Küreğin amacı zaten orjinalmiş gibi göstermek. gamepass'ı mail adresine alıyorsun bir sorun olacağını sanmıyorum kürekli olsada. Eğer sorun çıkarsa pttavm.com da 7-8 tl'ye satılıyor, windows 10 pro alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: perhanpayidar

Ben denedim oldu dostum

Forza çok deli oyunmuş bu arada. Şimdiye kadar neden oynamamışım diyorum. Gears 5 de geliyor. Umarım iyi çıkar.
    3 aylik pc alip 2 ayda ultimate alinca xbox one da 5 aylik kullanilan bir uyelikmi oluyor

• Gamepass pc oyunlari icin windows 10 un son guncel olani yuklu olmasi gerekiyor.

• Ben de an itibariyle 2 aylık ultimate aldım 11 küsür liraya sırf gow 5 oynamak için .. Yalnız o üstüne eklemeyi bulamadım ben de 84.90 gösteriyor...
  • gow5 açılmadı mı arkadaşlar ?
  • 5 eylül:
    Dead Cells x1-pc
    Metal Gear Solid HD Edition: 2 & 3 -x1
    6 eylül:
    Creature in the Well x1-pc
    Gears 5 Ultimate Edition x1-pc
    12 eylül:
    Enter the Gungeon x1-pc
    Gonner Blüeberry Edition x1-pc
    Gamepass pc:
    Bad North: Jotuun Edition -pc
    Shadow Warrior 2 -pc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendwarior3 -- 4 Eylül 2019; 17:1:16 >
  • Game Pass [ANA KONU]

• Enter The Gungeon sevindirdi.

Creature in the Well ilginç duruyor. Merakla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 4 Eylül 2019; 17:2:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.