Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16.428
Cevap
734
Favori
1.086.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kafama takılan sorular var arkadaşlar.yardım eden olursa sevinirim.
    2.el xbox one s aldım.içinde live gold ve gamepass mevcut.08.04.2019 da bitiyor ikiside.satan eleman mail hesabınıda verdi.eski maili silip kendi mailimi girmek istiyorum.
    1-süre dolumadan kendi mail hesabımo xboxa kırarsam gamepass oyunları gidermi?live gold oyunları gidermi?
    2-süre dolduktan sonra kendi mail hesabımı kurarsam.o mail üzeirnen game pass alırsam 5tl ye 1 ay ilk gamepass alırmıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • corner35 C kullanıcısına yanıt
    1. Gitmez. Ama eski hesabı silmemen lazım tabi.
    2. O sıralarda ilk ay 5 tl kampanyası olursa yeni açtığın hesapla alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyulanemeth -- 24 Mart 2019; 13:35:28 >
  • Biraz geç oldu ama mutant year zero ya başladım. Bu türe hiç alışkın olmamama rağmen oyun basit mekanikleriyle baya hoşuma gitti. Acaba game pass te önerebileceğiniz bu tarz başka oyunlarda var mı ?

Genel anlamda xcom 2 önerilmiş ama şu an için game pass dahilinde bir oyun oynama niyetindeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Şimdi gelirler Pass almaya değmez, Çöp oyunları veriyorlar diyen kitle. :D

Çıkış tarihleri

Deus Ex: Mankind Divided (March 21st)
    What Remains of Edith Finch (March 21st)
    The Walking Dead: Michonne (March 28th)
    Vampyr (March 28th)
    Operencia: The Stolen Sun (March 29th)
    Marvel vs. Capcom: Infinite (April 1st)
    Bu oyunlar Nisan ayı oyunu olarak mı verildi, yoksa daha önce olduğu gibi Mart ayı için ekstra mı konuldu acaba böyle bir bilgi var mı?Eğer Nisan’da da ekstra eklenecekse ona göre 1-2 oyun almayıp bekleyeceğim de.

• Sportsx90 kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlarında Mart yazıyor. :) Mart için verilen bunlar. Nisan için henüz bir duyuru yok. Minecraft sayılmazsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Operencia nefis olmuş , özlemişim bu türü.

Bu arada 2019 yılı içinde Xbox için özel olacak 30 indie oyun çıkacak , sanırım çıktıkları gün gamepass e eklenecekler , içlerinde iyi oyunlar var.

Gamepass twitter hesabı da dün anket yapıp aşağıdakileri oylamasını istedi oyuncuların.

minutemen
    railroad
    institute
    brotherhood

en çok oyu brotherhood aldı.Ezio collection ya da Fallout la ilgili bir şeyler gelebilir yazanlar var.

Bugün de gün bitmeden yeni bir oyun duyuracaklar gibi son twitlerine göre.
  • Homefront: The Revolution
    OlliOlli2: XL Edition
    Outlast
    Sheltered
    Sonic & Knuckles
    Unmechanical: Extended

Nisan ayı sonunda sistemden kaldırılacak oyunlar belli oldu.
  • Gelecekler de yakın zamanda belli olsa güzel olur. Bu ay iyi oyunlar vermeliler. Bahar güzelliği falan belki.

• Halihazırda bir senelik Pass üyeliğim var kampanya çıkmıştı. Seneliği 120₺ arkadaşla alınca 60₺ a geldi. 1 senelik satın almıştım. Bu sefer de ana hesabıma 3 Ay 29.50 olarak çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 7 Nisan 2019; 3:34:14 >
  • Nasıl geliyor bu hocam? Yenilemek isteyince mi? Bana bir türlü gelmedi.
  • Sercan Ç. kullanıcısına yanıt
    Hocam iki hesaba da daha önce deneme Pass almıştım. O yüzden olabilir. Ben cihazı Geçen sene mayıs'ta aldım. O zamanlar sürekli 1 lira oluyordu. Bir çok kere aldım. Sanırım otomatik ödemeyi kapatınca çıkıyor. Siz 5.90 olduğunda bir tane deneme alın. Otomatik ödemeyi kapatın çıkabilir. Şans işi tamamen.

• Bende konsolu Haziran'da almıştım.Olayın acemisi olduğum için 3 aylık 29 TL kampanya çıkınca sadece 3 aylık almıştım , 3 sene uzatılabildiğini bilmiyordum.Sonra gelen 6 aylık 87 TL den uzattım.Oyun fiyatları bu haldeyken , kardeşlikte varken uzatın bence 2 yıl daha , aylığı 5 TL ye gelecek.

Şöyle bir store lara baktım geçen gün , Wampyr , Just Cause , Tomb Raider'ın son oyunu 150 - 200 TL bandında.Biz 2 TL ye oynuyoruz her birini verdikleri oyunlara bölünce fiyatı.Son kale gamepass o da olmasa konsolu sattıracaklar bize adamlar bu fiyat politikalarıyla.
  • wither kullanıcısına yanıt
    Hocam benim 1 sene daha var. ;) Pass mükemmel bir hizmet. Xbox'u alma sebebimdi. Sadece Mart ayında verdikleri oyunlar bile 100₺ den fazla. Ayrica 2019 yılında çıkacak 25 den fazla indie çıkar çıkmaz Pass sistemine eklenecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 7 Nisan 2019; 13:58:44 >
  • Nisan ayı gamepass oyunları ne zaman belli olur ?

• Eskiden ayın ilk günleri tamamı açıklanıyordu.Son zamanlarda gamepass twitter hesabı şakalar , süprizler yapacağız diye tüm aya yayıp ipuçları vererek gizem yaratma peşindeler.Yani ay sonuna kadar her hangi bir gün olabilir.Açıklansa da genelde tamamı değil de 1-2 si açıklanıyor sırayla.
  • her hesaba bir kereye mahsus olarak gamepass 3 aylık 6 TL den satılacak

• hasgok kullanıcısına yanıt
    Hocam nerede gördünüz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 8 Nisan 2019; 19:29:55 >
  • https://www.xboxdynasty.de/news/xbox-game-pass/3-monate-fuer-1-euro-aktion-in-kuerze-moeglich/

ben burada gördüm, bir arkadaşta 6 TL diye xbox Türkiye discord ta paylaştı

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Hocam nerede gördünüz ?
    Kanada ve Rusya da başladı şuan kampanya.

https://amp.trueachievements.com/n37169/upcoming-xbox-game-pass-deal-three-months-for-1

• Güzel kampanya Pass'ı olmayanlar için. Arkadaşlara söylüyüm. Yakında bize de gelir.

Teşekkürler hasgok

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.