Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.420
Cevap
736
Favori
1.084.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
28. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vampyr oyununu oynamayı çok istiyordum. Ingilizcem iyi olmadığı için para verip almaya da kıyamıyordum. Bu şekilde gelmesi iyi oldu. Edit finch te yine oynamak isteyip oynayamadığım oyunlardandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Vampyr'in dili çok ağır hocam. Bunu göz önünde bulundurularak indirin. Edith Finchi ise hiç düşünmeden indirin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BloodHounder

Bu ay gamepass'den çıkacak oyunlar belli oldu mu ?
    Kingdom: New Lands
    Late Shift
    Sacred Citadel
    Portal Knights
  • Hiç bana hitap eden bir oyun yok listede.. Bu ayı boş geçiyorum :(

• Headlander güzel oyunmuş dün bitirdim.Zaten arkasında da meşhur Double Fine firması varmış.
  • Mankind Divided ı daha önce oynamamış olanlara imreniyorum. Hakkı yenen bir oyun. Stealth RPG türü benzer oyunlar çok az.

• W kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle. Ayrıca 25 küsür yıllık oyun hayatımda gördüğüm en karizmatik karakter Adam Jensen dır.

Game Pass [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 21 Mart 2019; 13:31:32 >
  • bu arada Deus Ex tam olarak önceki oyunun devamı olduğu için ana konu ve dünya hakkında tam bir fikriniz yoksa abuk gelebilir... önce Xbox 360'daki deus ex'i oynayıp(xbox one uyumlu) onun üzerine bunu oynayın derim... çok güzel seridir yani...
  • Call of Duty gibi sıka sıka giderek oynayabileceğiniz bir oyun değiş Deus Ex, kıymetini bilmek için ne olup bittiğini anlamak lazım.

Ne yazık ki PS4 Pro için 4K yaması alan ama Xbox One X desteği olmayan oyunlardan biri aynı zamanda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Vampyr'in dili çok ağır hocam. Bunu göz önünde bulundurularak indirin. Edith Finchi ise hiç düşünmeden indirin.
    çok fazla dialog olan bir oyun türü mü?oynamsı zor mu?
    hiç bilmiyorum bu oyunu ama çok duydum gördüm.
    indirmeyi düşünüyordum ama teraddütte kaldım.
  • sarpcore kullanıcısına yanıt
    Oynaması basit lakin dili ağırdır. Diyaloglar çok önemli. Çünkü karşılaştığın insanların açıklarını bu diyaloglar aracığıyla çözüyorsun. İngilizcesi iyi olmayan hiç indirmesin. Çünkü senaryoya hakim olamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Oynaması basit lakin dili ağırdır. Diyaloglar çok önemli. Çünkü karşılaştığın insanların açıklarını bu diyaloglar aracığıyla çözüyorsun. İngilizcesi iyi olmayan hiç indirmesin. Çünkü senaryoya hakim olamaz.
    o zaman hiç indirmiyim.teşekkürler.
  • sarpcore kullanıcısına yanıt
    Hikâye yi az buçuk anlarsınız aslında. Game play olarak da biraz eski tarz. Şans verin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vampyr efsane oldu. Shadow of Tr'de çok iyiydi. Adamlar veriyor.
  • Gamepass'i pc için almayı istiyorum. Yıllık falan uygun fiyata nasıl edinebilirim? Xbox'ta iken birkaç kez ucuzken aldım, denemesini de bitirdim.
  • Sercan Ç. kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar için en uygun yöntem, yıllık indirimle almak ve P1 hakkını forumda satmaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Kesinlikle. Ayrıca 25 küsür yıllık oyun hayatımda gördüğüm en karizmatik karakter Adam Jensen dır.

Torbacı mı bu?

• Şu ana kadar gamepasse verilen ve çıkmış bütün oyunları görebileceğimiz bir yer bulunuyor mu?

• Urahara0 kullanıcısına yanıt
    https://www.eurogamer.net/articles/2019-03-08-xbox-game-pass-games-list-price-6010 Bu işine yarar sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BloodHounder

https://www.eurogamer.net/articles/2019-03-08-xbox-game-pass-games-list-price-6010 Bu işine yarar sanırım.
    Teşekkürler ederim. Çikmis derken kaldirilmis demek istedim ama bu listeden de şu anda gamepasste olmayanlari görerek fikir sahibi oldum

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.