Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: oulnexone
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
16.428
Cevap
734
Favori
1.086.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Oyun her ne kadar kötü olsa da Gamepass muhteşem bir hizmet. Gecen ay Shadow Of Tomb Raider bu ay JC4 ile muhteşem işlere imza attı atıyorlar. İyi ki kampanya çıktığında 1 senelik almışım. Ben oynamam fakat kardeşim için süper oldu. O bu seride çok eğleniyor.
    1 senelik kaça aldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redunay kullanıcısına yanıt
    Bana kampanya çıktı. Yıllığı 120 ye geldi. Ortağım da olunca adam başı 60₺ yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bakıp bakıp duruyorum, Ekim'de bitecek, hala bişey çıkmadı, konsoldan bakıyorum, uygulamadan bakıyorum, bilgisayardan bakıyorum, yok
  • Şu klavye mouse oyunları ne zaman genişleyecek fikri olan var mı ?

• arkadaşlar pc de bu sisteme dahil olmak istiyorumda.şu an bir aylık 5 tl promosyon var.bu 1 ay süre boyunca belırtılen oyunları ücretsiz oynayabiliyor muyum?

kampanyalı fiyatlar neye göre cıkıyor.zamanında görmüştüm ama şimdi alabilme durumum oldu.beklesek yıllık kampanya vs çıkar mı
  • lyldz kullanıcısına yanıt
    Xbox yoksa değmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Xbox yoksa değmez.
    ps4 vardı sattım pc aldım hocam.xbox yok su an
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

ps4 vardı sattım pc aldım hocam.xbox yok su an

Alıntıları Göster
    Yanılma alırken çünkü pc'de sadece Xbox play anywhere etiketi olan oyunları açabilirsin. Bu yazmiyorsa o oyun sadece Xbox one'da açılıyor demektir. Şu anda çoğu oyun Game passteki pc'de oynanmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: W

Yanılma alırken çünkü pc'de sadece Xbox play anywhere etiketi olan oyunları açabilirsin. Bu yazmiyorsa o oyun sadece Xbox one'da açılıyor demektir. Şu anda çoğu oyun Game passteki pc'de oynanmiyor

Alıntıları Göster
    şöyle yazsam daha doğru olur.gamepass a dahil olan büyük oyunları oynamak istiyorum.örneğin horizon örneğin gears of war 4 veya halo 2 oyunlarda windows store da gamepass ile dahil etiketi yazıyor ve yükle oyna yazısı aktif oluyor.ben bunlar için alıyorum.amacım her oyunun denemek değil

1 aylık 6 tl ye aldım bakalım.deneyelim neler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Fallout 4 zaten vardı sonra kaldırmışlardı dalga geçer gibi şimdi tekrar eklemişler saçmalık.
    Ya fallout 4 baktım gözükmüyor gamepass'te, siz de hala duruyor mu?
  • Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Bugün eklenecek.

• aschil kullanıcısına yanıt
    Hocam ben amazon de den siparişi verdim konsol gelecek 10 güne yaklaşık. Game pass için 3-4tb harici disk alayım diyorum. Öneriniz var mı? Sonraki nesilde de kullanmak amacım. Harici disk düşünüyorum. Sanırım desteği var konsolun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

Hocam ben amazon de den siparişi verdim konsol gelecek 10 güne yaklaşık. Game pass için 3-4tb harici disk alayım diyorum. Öneriniz var mı? Sonraki nesilde de kullanmak amacım. Harici disk düşünüyorum. Sanırım desteği var konsolun?
    USB 3.0 desteği olan her harddiski destekler... 7200RPM olması avantaj olur, onun dışında kafana göre takıl :) benim one x'e 3,5'' 4TB Toshiba takılı, One S'e 2,5'' 1TB takılı... ikisi de yıllardır sağlıklı çalışıyor...
  • Game Pass [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Bugün eklenecek.
    Anladım, teşekkürler.

• Yahu bu Fallout 4 zaten Game Pass'te yok muydu? Neden tekrar duyuruyorlar?
  • Masso kullanıcısına yanıt
    Fallout 76 ayağına kaldırıldı. Geri geldi.
    Bazı oyunlar önceden haber verilerek kaldırılıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Fallout 76 ayağına kaldırıldı. Geri geldi.
    Bazı oyunlar önceden haber verilerek kaldırılıyor.
    Teşekkürler hocam.
  • Şimdi storeda gezerken gördüm.Operencia:The Stolen Sun rpg oyunu 29 Mart çıktığı gün gamepass ile verilecek herhalde.Storeda önsipariş kısmında with gamepass yazısı eklenmiş.

Game Pass [ANA KONU]

• Onumuzdeki hafta 2 yeni oyun duyurulacakmis. Biri deux ex mankind divided buyuk ihtimalle, dusuk ihtimal ise a way out.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.