Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
16.428
Cevap
734
Favori
1.086.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet kullandım o da bi fayda etmedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Met12met

Arkadaşlar merhaba, bende xbox one x var, axen marka 1080p tv var, çok kaliteli bi tv değil, benim sorunum xbox açıkken kombi ateşleme yaptığında tv ekranında bi cızırtı oluyor videosu var ama sanırsam paylaşamıyoruz burdan. Sebebini bulamadım. Normal tv izlerken bi sıkıntı yok ama xboxda netflixde dizi izlerken kombi ateşleme yaptığında anlık bi görüntü karıncalanması oluyor. Sorunun ne olduğunu çözemedim. Böyle bi sorun yaşayan ya da bi bilgisi olan var mı? Sorun xboxdan mı kaynaklanıyor, tv kalitesiz diye xboxımı kaldırmıyor, elektrik akımında mı bi sorun var, yoksa kombi ile alakalı mı çözemedim? Sorunun kaynağını bulamıyorum? Elektrikçiler geldi baktı elektrik akımında bi sıkıntı yok dediler, konsol ile alakalı dediler. Bilgisi olan ya da böyle bişey yaşayan varsa bana yardımcı olabilir mi?https://youtu.be/N3xk_avadko videosu paylaştığım linkte. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim
    İlk defa boyle bir sorun ile karşılaşıyorum . Harikasınız

Kombi. Bi an makina kombi gibi ısınıyor sandım ama

Gerçek kombiymis . Yemin ediyorum uzun suredir boyle

Gülmedim . Harikasınız.

Umarım sorununuz çözülür

videoyu izledim. tv ve kombi sanırım aynı sigortada tavsiyem kesinlikle prizi değiştirin öyle deneyin veya akım korumalı priz kullanının allah korusun makina ve tv yanabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi classlord -- 14 Şubat 2019; 20:54:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Bir ölücülük sezdim:) Evet her açtığın hesaba kart ekleyerek 14 gün bedava kullanabilirsin game pass’ı.

Alıntıları Göster
    Peki eklediğimiz kart farklı mı olmalı yoksa aynı olsa da olur mu bu ?

• haritaci41 kullanıcısına yanıt
    Fark etmiyor aynı olabilir.

• quote:

Fark etmiyor aynı olabilir.
    Eyvallah sağol hocam

• haritaci41 kullanıcısına yanıt
    Abonelikler sekmesinden otomatik yenilemeyi kapatmayı unutma yoksa başın ağrır:)

• quote:

Abonelikler sekmesinden otomatik yenilemeyi kapatmayı unutma yoksa başın ağrır:)
    Aynen :) şuan zaten 14 gün süren bitti 1 ay 5.9 teklif gelmişti ondayim. O 15 gün sonra bitecek inşallah. O bitince başka outlook hesabı açıp tekrar 14 gün veya yine 5.9 dan 1 ay verirse onu yapacam :)

• Arkadaşlar suan us xbox store da 1 aylık 2 dolar. Benim hesapta da 10 dolar bakiye var fakat yedek ödeme yöntemi Türkiyedeki kredi kartlarını kabul etmiyor . Bu yüzden alamıyorum. Ne yapilabilir bu durumda?
  • LittleThings kullanıcısına yanıt
    Usa vpn ile almayı dene.

• Tomb raider i da oynamistim. bu ay tek beklentim batman remastered dan.

• DeadShot467 kullanıcısına yanıt
    Daha yeni tanıtacakları da var. Muhtemelen ay sonuna doğru kesinleşir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reddite göre aşağıdaki oyunlar ay sonunda sistemden çıkıyor

Aven Colony

Dovetail Games Euro Fishing

Kyub

Lumo

MASSIVE CHALICE

Mega Coin Squad

Shadow Warrior

Sonic CD

The Final Station
  • nüktedan kullanıcısına yanıt
    Xbox 'ın gamepass bölümüne de eklendi bu oyunlar sistemden çıkacak diye , kesinleşti yani.
    Ayrıca bu oyunlara ek olarak burada Resident EVil Revelations 2 de var çıkacak oyunlar arasında.
  • Beyler alakasız olacak ama aktif diye buraya yazıyorum. Burda biri baba Xbox one s 1080p oynatmıyor demişti o mesajı bulamıyorum böyle bisey olabillir mi bana saçma ötesi geldi de

Xbox da rahatsız olduğum birsey var ekranı sisli puslu gösteriyor ayni tv ayarlarında ps4te böyle böyle Bir seye şahit olmadım. İsteyene ss atarım siyahi çok kötü yapan bi pusluluk beyazlık var bu bi sorun mu yoksa Xbox görüntüsü mü böyle

• hatta hemen atayım. Siyahlıklara leon etrafına bakın hatta leonda bile var dedigim şey
    Game Pass [ANA KONU]

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    Doğru demiş xbox one s de oyunların %90’ı 900p çalışıyor 1080p açtığı oyun çok az var malum Dünya nın en güçsüz konsollarından biri.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 900p oynatıyor olabilir ama lafının sonuna kesinlikle katılmıyorum ve oyle bir şey olmadığını söylüyorum. Xbox yazılım tarafında psden daha iyi ve kagit üzerinde rakamsal olarak dusuk olabilir ama yazılımla yükseltilir. Her şey donanım değil neyse konu çok saptı

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    Yazılımla donanımın gücünü nasıl yükselteceksin? Saçmalamayalım lütfen. Xbox One X hariç xbox alınmaz hepsi çöp konsollar Sony tarafında ise PS4 Pro bile fiyatını hak etmiyor oda alınmaz. Kısacası one x den ötesi yok.

• Yazılımla “donanım” yükselmez böyle bir cümlem yok kalite yikselir görüntü kalitesi yükseltilebilir. Renk paleti bi örnek.. renk paletini yazılım ile yükselterek performansını arttırabiliyor ps ise zaten içine koyduğu donanım ile ısı götürüyor. Xbox one x ps4 pro mu tartışmasına yol açtın suan resmen

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.