Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ReCKLeSS17
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.427
Cevap
734
Favori
1.085.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah hocam, yani konuda da yer verilse diyecektim de bu da iyi oldu, teşekkürler
  • Xboxtaki tüm oyunlar Microsoft Store'a gelse o zaman PC içinde alınabilir olurdu Game Pass. Steam falan bırakmazdı ortada.
  • Ormanci kullanıcısına yanıt
    Belli olunca oyunlar , buradan da paylaşırız unutmazsak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shadow ve Arkham mükemmel olmuş ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasgok

7 şubatta Shadow of tomb raider, bmx oyunu, batman return to arkham ve walking dead
    14 şubatta Blob oyunu geliyor

Xbox seni öpecegimm öpecegim

• Xbox böyle devam ederse sony al aşağı eder Xbox tek eksiğimiz özel oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayzer-soze -- 6 Şubat 2019; 15:13:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayzer-soze

Xbox böyle devam ederse sony al aşağı eder Xbox tek eksiğimiz özel oyun
    kesinlikle, aynen böyle düşünüyorum, hele bir de o özel oyunlara TR dil seçeneği gelirse Türkiye'de PS'ten daha fazla satar.
  • Arkadaşlar pc için ücretsiz xbox game pass üyeliği başlattım kullanmadığım bir kartı girdim unutursam ücret çekmesin diye abonelik bitti ama iptal edemiyorum kartıda kaldıramıyorum herhangi bir sorun olur mu?
  • Ehlika kullanıcısına yanıt
    https://account.microsoft.com/account?lang=tr-TR
    microsoftun sitesine hesap bilgilerin ile giriş yap , daha sonra ödeme ve faturalandırma kısmından kart bilgilerini kaldır

• Beyler storeda 1 tl olan game pass üstüne tıklayınca 59 tl diyor daha önce iki kere 1 tl den almıştım fakat alınmıyor nedeni nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ilk defa gamepass alicam, ilk ayligi 5.90tlye veya 14 gün ücretsiz deneme teklifi var. Önce 14 gün ücretsiz denedikten sonra tekrardan 6tl lik telifi alabilir miyim? Yoksa 60tl mi ödemek durumunda kalirim
  • Wuxx kullanıcısına yanıt
    Ben 14 günlük almıştım. Bitince sonra 1 ay 5.9 diye teklif geldi büyük ihtimal sizede gelir bence ama tabi belli de olmaz :)

• Xbox çok güzel devam ediyor. Gelen oyunlar muhteşem.. Helal olsun.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle, şimdiden birkaç oyunla bile parasını çoktan çıkardı. Ben fiyat artmadan önce uzatmıştım, pahalı haliyle bile iyi.
  • Şubatın ikinci yarısı için yeni oyunlar eklenecek büyük ihtimalle.
    Gamepass twitter adresi geyiğine anket yapmış.
  • Arkadaşlar 14 günlük deneme sürümleri farklı hesaplardan kullanılabiliyor mu? :) PC ya da Xbox farketmez.

• Arkadaşlar merhaba, bende xbox one x var, axen marka 1080p tv var, çok kaliteli bi tv değil, benim sorunum xbox açıkken kombi ateşleme yaptığında tv ekranında bi cızırtı oluyor videosu var ama sanırsam paylaşamıyoruz burdan. Sebebini bulamadım. Normal tv izlerken bi sıkıntı yok ama xboxda netflixde dizi izlerken kombi ateşleme yaptığında anlık bi görüntü karıncalanması oluyor. Sorunun ne olduğunu çözemedim. Böyle bi sorun yaşayan ya da bi bilgisi olan var mı? Sorun xboxdan mı kaynaklanıyor, tv kalitesiz diye xboxımı kaldırmıyor, elektrik akımında mı bi sorun var, yoksa kombi ile alakalı mı çözemedim? Sorunun kaynağını bulamıyorum? Elektrikçiler geldi baktı elektrik akımında bi sıkıntı yok dediler, konsol ile alakalı dediler. Bilgisi olan ya da böyle bişey yaşayan varsa bana yardımcı olabilir mi?https://youtu.be/N3xk_avadko videosu paylaştığım linkte. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Arkadaşlar 14 günlük deneme sürümleri farklı hesaplardan kullanılabiliyor mu? :) PC ya da Xbox farketmez.
    Bir ölücülük sezdim:) Evet her açtığın hesaba kart ekleyerek 14 gün bedava kullanabilirsin game pass’ı.

• Öyle oluyor biraz açıkcası oynamak istediğim çoğu oyunu PS'te oynuyorum. Bir iki MS exc. oyununu PC'de oynamak için kullanacağım. PC de de olduğunu yeni öğrendim bilgi için teşekkürler.

• Met12met M kullanıcısına yanıt
    Akım korumalı priz kullanıyor musunuz?

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.