Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.422
Cevap
735
Favori
1.085.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Shadow of tomb raider gelecek gibi gözüküyor. seriyi tamamen gamepass'e getirmeleri iyi olur. oyun bende var malesef o yüzden bi işime yaramaz. ama oynamayanlar için çok güzel bi gelişme tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 5 Şubat 2019; 23:3:2 >
  • Tahmin ya
    Skyrim de gelebilir.
    Artık oyun almıyorum
    Pass yetiyor bana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 7 şubatta Shadow of tomb raider, bmx oyunu, batman return to arkham ve walking dead
    14 şubatta Blob oyunu geliyor

Game Pass [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasgok -- 6 Şubat 2019; 1:34:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamepass i en cok favori buldugum noktasi abudik gubidik oyunlarin gelmesi mesela sniper elite recore tarzi asla para vermeyecegim oyunlar olmasi. Hele ki sniper elite kadar bos bir oyun gormedim.bunun disinda Yeni gelen TR yada batman de cerezlik oyunlar. Farkettiyseniz ne yenilik var ne de bir sey.

Insanlar keyif alabilir yada oynamamis olanlar varsa hosuna gidebilir ama totalde baktiginiz da 2 oyun da gectigimiz nesilden kalma ki guzel oyunlar bir lafim yok. Ama sadece guzeller. Tamam RDR beklemiyorum ama gamepass in olayi bence bu yani. Zaten bu iki oyun da ps tarafinda listemdeydi.orada oynamadan once gamepass la oynamak guzel olur.

Arkham serisini oynadim. 2013 ekimde cikan origins i de oynadim(pek adindan soz edilmez) benim favorim city,origins,asylum ve knight. Ozellikle xbox tarafinda hayal kirikligina ugradigim sey batman origins sadece disk ile calismasi. Usa Store da bile yok. Bu oyundaki batmani seslendiren adam AC creed de ezio yu seslendiren kisi. Ve joker i de The last of us daki joel i seslendiren adam. Gercekten cok hosuma gitmisti bu yuzden. Sirf ps3 u satmandan once oynamak istedigim oyundu oynayip satmistim. Back compatta oynayamamam kotu oldu ayni seyi spec ops the line icinde diyebilirim

• Shadow Of Tomb Raider ve Batman'lar harika oldu.. Gamepass seviyoruz seni...

Pass artık...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7sinde gelecek tomb raider eylülde çıkan oyun hocam. Eski nesilden gelen oyun değil

• Arkadaşlar konunun 1-2 sayfasını okudum ama bulaşmadım ben şuan xbox game pass alsam. Windows 10 da oynayabilir miyim? Xbox,ım yok ama mağazada olan oyunları oynatır mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Evet biliyorum gecen nesilden derken 3 lemenin anlayasindan bahsediyorum😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Venus94

Arkadaşlar konunun 1-2 sayfasını okudum ama bulaşmadım ben şuan xbox game pass alsam. Windows 10 da oynayabilir miyim? Xbox,ım yok ama mağazada olan oyunları oynatır mı?
    Selam, Denemedim, o yüzden kesin bir bilgi değil ama şu kesin mağazada olan her oyunu oynayamazsın. Yalnızca play anyware özelliği bulunanların oynayabilirsin.
  • De Blob mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shadow of the TombRaider çok güzel oldu ya... Para verip almak istemiyordum.

Gamepass çoktan parasını çıkardı bence. Dandik oyunları yüklemeseniz de olur, ben bazılarını merak edip yükledim, ki "kötü" dediğiniz oyunların bazıları incelemelerde 7 veya üzeri puan alan oyunlar.

Tarzı hitap etmeyebilir, doğrudur. Ben de bazılarını açıp, biraz oynayıp, sonra siliyorum haa bu güzel değilmiş boşver diye. Oynayıp bitiririm ama bişey ifade etmez.

Örneğin geçende Shadow Warrior'a başlayayım 2 ile birlikte bitireyim dedim. Vazgeçtim, sildim. Vermintide üzerinden gideceğim

Gamepass'in bi kötülüğü, insanı böyle tereddütte bırakması, önceden aldığım çoğu oyun cart diye burada verildi, şok oldum. Şimdi bekliyorum "ya Gamepass'te çıkarsa?" diye
  • Tüm dünyada oyuncu kitlesi övgüler yağdırıyor sisteme.İndirimleri takip ederseniz ayda 14 TL ye her ay 8-10 oyun ekliyorlar.

Dün gece Farcry 5 , Hitman 2 , AC Odyssey falan eklediklerini söyleseler , yanında verdikleri ufak indie oyunları yazıp dalga geçerler burada.

Sistemin amacı zaten oyunları 1 sene geriden takip eden , parasının cebinde kalmasını isteyen kitleye hitap etmek.

Oyun zevkinin kişiye göre değiştiğini de göz ardı ediyor bazı arkadaşlar.

Nasıl Ps4 ü exc konusunda yere göğe sığdıramıyorsam , Ms i de gamepass ve engelli kişiler için çıkarttığı gamepad ve aksesuarlar için takdir ederim.

Futbol takımı mı tutuyorum ömür boyu iyi günde kötü günde yanında olayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wither -- 6 Şubat 2019; 10:54:13 >
  • Neticede paralı bir hizmet , şirket seni zorlamıyorki illa alacaksın diye , hitap etmiyorsa veya kendine uygun bulmuyorsan almazsın olur biter. Eleştiri tabiki herkesin hakkı ama bir yerde de b.kunu çıkarmamak lazım
  • 🧗‍♀️ Shadow of the Tomb Raider - 7 Şubat
    🧟‍♂️ The Walking Dead - 7 Şubat
    🚲 Pumped BMX Pro - 7 Şubat
    🔵 De Blob - 14 Şubat
    💥 Crackdown 3 - 15 Şubat
    🦇 Batman: Return to Arkham - 21 Şubat ta geliyor.

• Shadow of the Tomb Raider ve Pumped BMX Pro game pass kapsamında şu an indirilebiliyor.
  • Aslında bi yandan da hangisi ne zaman sistemden çıkacak onu da verebilecek olan var mı, ben takip ediyorum konuyu aktif olarak.

Çok zamanım olmuyor, bazı oyunları oynayamadan kaçırdım, satınalmam gerekiyor
  • aliceylan07 A kullanıcısına yanıt
    ABD hesap falan mı hocam sizinki, daha aktif değil, ya da mağazadan falan mı gitmek lazım? Bi bakayım.

Edit: Evet Gamepass uygulaması henüz güncellenmemiş diye sanıyorum. Mağazaya gidince Gamepass ile sahip olabilirsiniz dedi, sıraya aldım... Teşekkürler.

Shadow of Mordor ile birlikte baya güzel oyunlar verdiler bu aralar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ormanci -- 6 Şubat 2019; 12:7:1 >
  • sadece pc için kullanan varmı sea of thivies gibi oyunları oynamak icin

• Ormanci kullanıcısına yanıt
    https://www.trueachievements.com/xbox-game-pass/news

https://mobile.twitter.com/xboxgamepass

Bu adreslerde genelde ayın 5 - 15 i arası ay sonu sistemden çıkacak oyunları yazıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.