Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (13. sayfa)

4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
16.332
Cevap
730
Favori
1.076.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
18. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım şimdi teşekkürler sagolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay be. bende xbox one varken gamepass geldi diye seviniyorduk. üstelik bu kadar çok ve kaliteli oyunlar yoktu.şimdi oyunlara baktım. forza4 pes19 pubg bile baya oynatır.
    yılda 65 lira ea access titanfall2 için bile alınır diğerleri bonus.
    rekabetin getirdiği artılar bunlar.
    şu anda ps4 var tekrar xbox one geçsem mi diyorum.
  • kilinchaci K kullanıcısına yanıt
    çok haklısın. gamepass işi oyunun kurallarını baya değiştirdi. 12 yıllık ps kullanıcısıyım bu ay xbox a geçiş yaptım, en büyük etkende gamepassti
  • Kill Zone kullanıcısına yanıt
    Zaten 470,50tl yi verip istediği oyunu alan için gamepassın fazla anlamı yok.
    Ben özellikle Türkiye için Gamepassın çok iyi olduğunu düşünüyorum misal MKX normalde almazdım şuan oynadım en azından.
    ps tarafında ise dikkatimi çeken bazı eski oyunlar da zamlanmış bu bakımdan xbox daha ekonomik oluyor.
  • Middle-earth™: Shadow of Mordor™ - Game of the Year Edition ve Saints Row®: The Third Gamapass'e eklendi.
  • Life is strange 2 (bölüm 2) 24 Nisanda eklenecek.
  • Beyler Resident Evil 2 çıktıktan sonra Game Pass e gelir mi ya da gold live ile indirime girer mi duyumlarınız var mı ?
  • DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    Pass'a ihtimal bile vermiyorum hocam en azından 6 ay 1 sene. Satış rakamları çok iyi. İndirim yiyebilir mi ever 120 civarına düşer ama yakın zamanda zor.

• maalesef benım de dusuncelerım bu sekılde

xbox one s ve normal ps4 sahibiyim. tv full hd. hangi konsol bana daha iyi gmrüntü kalitesi sunar sence RE2de?

ıkı konsolda da oyunun demosunu tecrübe ettim. Bu xboxta bi durum var bu diğer oyunlarda da böyle. Görüntü PSye gore daha puslu kontrastı yüksek gibi. sebebi ne bunun

son olarak xbox store da fıyatların yanında + var nedır bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepBlue_ -- 24 Ocak 2019; 17:9:1 >
    Hocam Ps4 ve One S arasında grafik ve FPS anlamında çok fark olmaz. Lakin önemli bir husus var. İki cihaza bende sahibim. Ps4 traktör gibi çalışıyor artık oyunlar da. Ama One S de gram ses yok. Ayrıca bir tarafta 209 lira diğer tarafta 400 gibi bir rakam var. Tercihiniz tabiki Xbox olmalı.

• Re2 deluxe edition 239₺ denmiş ama yanında + ibaresi var ek bir üyelik vs mi istiyor ? Deluxe bile 239 ise gerçekten çok uygun diğer tarafta 469₺

Ek içerik anlamında Deluxe. :) Yoksa herhangi bir üyelik istemiyor. Kesinlikle fiyatı baya uygun.

• O + ibaresini koya koya fiyatın yanına mi koymuşlar yahu

Xbox neden görüntünün kontrastını arttırıyor anlam veremedim öyle bir huyu var ve beni rahatsız etti ne yalan söyleyim

Ps gerçekten işi abarttı. Rakibin senin yari fiyatına piyasaya çıkartıyor oyunu. Cidden değişik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepBlue_ -- 24 Ocak 2019; 17:35:15 >
  • Fiyatın yanındaki + bu oyunda mikro ödeme var oyun içinde daha fazla para harcayabilirsiniz demek.

RE2 normal sürümde de var o +

• gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    Senin fikrin ne re2yi hangi platforma almalıyım ? Midemi bulandıran şey iki platformda da demoyu oynadim Xbox s kontrastı basmış resmen bulanıklık veriyor ekrana gibi geldi bana hiçbir ayarı da ellemedim default ayarlar

Xbox One X

X yoksa Ps4. One S'de çözünürlük 1080p'den düşük, gölgeler falan da daha kötü. FPS de daha düşük. Zaten base konsollar söz konusu olduğunda PS4 OneS'den hep daha iyi çünkü daha güçlü.

Ama PS4'de 250 lira daha pahalı tabi oyun, farka değer mi bilmem.
  • Arkadaşlar bu gamepaas da da kardeşlik oluyormuş galiba . Yapan var mı veya yapacak olan ortak olamk isterim 6 aylık falan olan seçeneklerden

• Aylık 5.90 lira kampanyası varmış. Aldım 1 ay. Bayağıdır üye değildim bu servise. Halo serisi falan tamamen eklenmiş. Güzel olmuş. Birkaç ay üst üste alınabilseymiş keşke
  • Re 2 yi 400tl yapmışlar 😡 gamepass uzatmaya giriyorum cihaz üzerinden, bir girdiğimde 5.90 çıkıyo, 5dk sonra giriyorum 59 çıkıyor. Napıyo bunlar belli değil. Goldda herkese kampanya çıktı bana çıkmadı. 439tl nedir ya! Dünyanın en pahalı üyeliği Türkiye'de sanırım.

• Bende de 59.9 gözüküyor . Ah ulan Rıza :)

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.