Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: promedyumx
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.428
Cevap
734
Favori
1.086.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Ayarlar bölümünde Genel sekmesinde Açma-kapama modu ve başlatma kısmı var, açma kapama modunu Enerji tasarrufu ndan Hızlı açılış a çevirirseniz konsolu kapattığınızda uyku modunda arka planda oyunları indirmeye devam edecektir.
    bu ayarı yaptığımız an cihazı kapatsakta dowloand ediyor yani öylemi değerli kardeşim
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Evet ama cihaz çalışmaya devam ediyor, yani indirmek istediğiniz tüm oyunları indirdikten sonra tekrar enerji tasarrufu moduna almanızı tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PC için FM 20 gelir mi arkadaşlar?

• Arkadaşlar forumda herkes mevcut live gold süresinin satın alınan gamepass ultimate ile birleşip toplam gamepass ultimate e dönüştüğü yazmış.Fakat ben Microsoft un sitesinde dönüştürme oranları diye birşey gördüm.

Game Pass [ANA KONU][simage][/simage]

Game Pass [ANA KONU][simage][/simage]

Durum çelişkili gibi görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guru_Meditation kullanıcısına yanıt
    Live gold veya gamepass olan hesabı ilk kez gamepass ultimate üyeliğe yükselttiğinizde tüm aylarınız toplamı birebir gamepass ultimate'e dönüşür. Gamepass ultimate mevcut olan hesaba görseldeki üyeliklere ait kodları eklemeye çalışırsanız görseldeki süreleri eklemiş olursunuz, çelişkili bir durum söz konusu değil

• legendwarior3 L kullanıcısına yanıt
    Hocam ben neden göremiyorum, microsoft store'da sadece konsol için görünüyor. hiç oyun yok pc için neredeyse düzgün.
  • mck94 kullanıcısına yanıt
    https://www.xbox.com/tr-TR/xbox-game-pass/games

Bilgisayar oyunları tam liste

• Live gold 12ay fiyatı 179Tl den düşük oldu mu hiç? Yılbaşı inidirimi falan olur diye beklesem mi yoksa şimdi alsam mı karar veremedim.

• Kankkunen kullanıcısına yanıt
    evet aynı zamanda microsoft store uygulamasından da görülüyor.

(eğer pass satın aldıysanız)
    3 noktaya tıklayarak kitaplığım yada indirmelere basıp.
    açılan sayfada sol kısımda xbox pass kısmından görülebiliyor.
    Fakat sitede görünenlerin bir kısmı burada yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mck94 -- 15 Aralık 2019; 16:43:16 >
  • arkadaşlar bu indirimli fiyat ne zamana kadar biliyor musunuz? 3 aylık ultimate 5.90 TL olan?
  • BoSsnak kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi yaparsanız ultimate olmaz. 24 ay live gold alıp üstüne 1 aylık bile olsa ultimate alın. 25 aylık ultimate olur.
  • Arkadaşlar Merhaba

İlk defa game pass alacak olan biri için ne önerirsiniz, ilk 3 ay 5,90 olan paket daha sonra 3 ayda bir 254 tl oluyor gold ile birlikte anladığım kadarıyla,onunda ortalaması aylık 63 tl oluyor yıllık tabi buna bilgisayarda dahil.

Fakat sadece game pass aylık 29,90 ve de gold 1 yıllık alsan 179 tl böyle oluncada aylık 45 tl gibi bir rakam çıkıyor. Böyle almak daha mantıklı değilmi ya da kaçırdığım bir şey mi var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur989 -- 16 Aralık 2019; 10:39:55 >
  • onur989 kullanıcısına yanıt
    Hemen üstünüzdeki mesajda arkadaşımız açıklamış, en uygun fiyat bu şekilde oluyor sizin de böyle satın almanızı tavsiye ederim.

daha önce ultimate kulanmadıysan hiç 12aylık gold alıyosun 3 aylık ultimate çekiyorsun 15ay ultimate oluyor 180+6tl geliyor 15aylık üyelik. bunu 24ay yada 36ay ada uzata bilirsin
    ama tek seferlik hakın var sadece o hesap için
  • Headlander 30 Aralık'ta kaldırılacak.
    Tecmo bowl throwback kaldırıldı.

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Ben direk üç aylık aldım hocam. Ne yapmam gerek şimdi?

3 aylık Gamepass Ultimate 135 lira, 254 değil. O da aylığı 45’e geliyor. Gold ve gamepass ayrı ayrı alsan da 45. Ultimate alınca Gamepass PC bedavaya gelmiş oluyor. 29,90’lık sadece Gamepass’te PC yok.

• Schizophrenia kullanıcısına yanıt
    şöyle yap yeni sıfır 2. bir hesap aç onu ciazaına tanıt p1 yap yani oraya 12aylık gold al sonra 3ay ultimate çek 15 olur .
    p1 oldugu için kendi şu an kulandıgın hesaptan bütün herşeyinden faydalanırsın.
  • Aralık 19:
    Life is strange 2 ep5
    Pillars of eternity:complete edition
    Witcher 3

• pc kullanıcısı olarak 1 aylık 6 lira + 2 ay hediye şeklinde ultimate aboneliği 3 aylık aldım.
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.