Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xbox Game Pass Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mr.Zangetsu Daha Az
1 Kayıtlı Üye
1
Cevap
0
Favori
100
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> Xbox Game Pass Yardım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Mesaj
    Merhaba, Pc için Xbox Game Pass almayı düşünüyorum.Bilirsiniz Microsoft Türkiye'de Xbox ve Pc'de fiyatlarda indirime gitti.Şimdi benim istediğim oyunlar Game pass'da ekli ama bu oyunların güncellemesi oluyor mu ona emin olamadım ondan sormak istedim.Örneğin; My Time At Portia adında bir oyun var.Bu oyuna Türkçe dil desteği gelmiş ama sanırım Microsoft'taki halinde Türkçe dil desteği eklenmemiş.Çünkü oyunun desteklediği diller arasında Türkçe yok.Ayrıca,yorumlardan biride Türkçeyi desteklemediği yönünde bir yorum var.Microsoft, bu gamepassa eklediği oyunların güncellemesini yapıyor mu yoksa yapmıyor mu?

|
    |
    O oyunda var mı bilmiyorum da meseka slay the spire oyununda steam tr var ama gamepassde yok. Bence iki aylık 12 tlye gamepass ultimate al. Beğenirsen daha sonra aylık 15 tlye pc gamepasse geçersin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MSI B450 gaming plus - AMD Ryzen 5 2600 stock - Sapphire Pulse RX570 4GB ITX - 8GB 2133 mhz DDR4 Kingston HyperX - 8GB 2400 mhz DDR4 kingston Hyperx - WD Blue 1TB 64MB 7200 rpm HDD - Xilence XP550W PSU- Dark Blade 2 mavi led fanlı 2xUSB 3.0 Kasa----Apple İphone SE 16GB Space Gray
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
Lastik Fiyatları
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
izmir web tasarım
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.