Şimdi Ara

XBOX Game Pass Ultimate 5,9 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
12
Favori
44.982
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 07.07.2021 tarihinde bitecek Game Pass üyeliğim vardı.

5.90 TL'ye 1 aylık Ultimate satın alınca sistem Game Pass üyeliğimin tamamını Ultimate'e çevirip üstüne de 1 ay üyelik süresi ekledi.

Şu anda 07.08.2021 tarihinde bitecek Ultimate üyeliğim oldu.

Haber veren arkadaşa teşekkür ediyorum.
  • PC' den alacak birinin en uzun ve en ucuz şekilde hangi üyeliği nasıl alması gerektiğini anlatacak bir babayiğit yok mu? 2021' e kadar vs. alma şansımız var mı şuan bizim de? Konsolumuz yok, yalnızca pc deki kütüphanedeki oyunları oynayacağız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar; aklım karıştı aslında.Benim x box konsolumda;

1. 2021 ocak ayında bitecek şekilde LİVE
    2. 1 ay sonra bitecek GAMEPASS hesabım var.

bu kampanyadan 5,90 a ultimate alırsam eğer;

2021 ocak ayına kadar ultimate hesabımdan live ve goldun avantajlarından mı yararlanıcam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: regnar16

merhabalar; aklım karıştı aslında.Benim x box konsolumda;

1. 2021 ocak ayında bitecek şekilde LİVE
    2. 1 ay sonra bitecek GAMEPASS hesabım var.

bu kampanyadan 5,90 a ultimate alırsam eğer;

2021 ocak ayına kadar ultimate hesabımdan live ve goldun avantajlarından mı yararlanıcam ?
    Benim de Ocak 2020 de biten live gold vardı. 2 gün öncesinde bitmiş olan game pass vardı.
    Bu paketi alınca Mart 2020 ye kadar ultimate yaptı.
  • regnar16 R kullanıcısına yanıt
    2021 mart'a uzar ultimate olarak
  • ufak bir tavsite;
    passi bitmek üzere olan az olan arkadaşlar geçiş yapmadan önce alabildiği kadar pass alsın. gold ve passin toplamı 36 ayı geçmeyecek şekilde aldıktan sonra ultimate olana geçiş yapsın. ben geç uyandım pişmanım.
    unutmayın pass ve goldun toplamı yeni ultimate hesabınızı oluşturacak. uygun fiyata kod satan sitelerden alırsanız yeni konsol çıkana kadar abonelik ihtiyacınız olmayacaktır.
  • Sıfırdan başlayacak bir PC oyuncusu için nasıl bir yol izlemeliyiz? Xbox almayı düşünüyorum hangi paketleri alırsak uzun seneler kullanırız?
  • Türkiyede kullanılmıyor diyor alsak oyun indiremeyeceğiz ne diye kampanya dior bu ms.
  • quote:

Orijinalden alıntı: never__again

ufak bir tavsite;
    passi bitmek üzere olan az olan arkadaşlar geçiş yapmadan önce alabildiği kadar pass alsın. gold ve passin toplamı 36 ayı geçmeyecek şekilde aldıktan sonra ultimate olana geçiş yapsın. ben geç uyandım pişmanım.
    unutmayın pass ve goldun toplamı yeni ultimate hesabınızı oluşturacak. uygun fiyata kod satan sitelerden alırsanız yeni konsol çıkana kadar abonelik ihtiyacınız olmayacaktır.
    Game Pass üyeliğimi önce uzatıp ardından Ultimate'e çevirmek aklıma geldi fakat kod olarak satın alıp girmek hiç aklıma gelmemişti.

O yüzden kendi sitesinde de yüksek fiyattan uzatma yaptığı için uzatmadım hiç.

Neyse ki Microsoft bu konuda Sony gibi değil sık sık indirim yapıyor.

Bir dahaki indiriminde uzatırız artık süreleri.
  • bir ay bu fiyat sonra 85 tl...
  • quote:

Orijinalden alıntı: boss06

Türkiyede kullanılmıyor diyor alsak oyun indiremeyeceğiz ne diye kampanya dior bu ms.
    Yanlış Bilgi.
    Türkiye'de kullanılıyor, Game Pass Ultimate ile dahil olan Pc oyunlarını indirip oynayabilirsiniz.
    https://www.microsoft.com/en-us/store/collections/pcgaVTaz?rtc=1

Metro Exodus'u indiriyorum şu anda

XBOX Game Pass Ultimate 5,9 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taytaylan -- 13 Haziran 2019; 19:10:4 >
  • Merhaba,

Sizin mesajı görünce yükleyeyim dedim ancak 2021'e kadar Xbox Ultimate hesabım olmasına rağmen bu oyunu yükleyebilecek cihazınız yok diyor... Hadi PC kabul etmese bile Xbox One X var onu da görmüyor, ilginç... Neden olabilir acaba, göremediğim bir şey mi var...?
  • Hocam önce aşağıdaki U.S linkinden indirmek istediğiniz oyunu seçin, aynı ekranda Tr hesap bilgilerinizle giriş yapın. Oyunu indirin.
    https://www.microsoft.com/en-us/store/collections/pcgaVTaz?rtc=1&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
  • quote:

Orijinalden alıntı: taytaylan

Hocam önce aşağıdaki U.S linkinden indirmek istediğiniz oyunu seçin, aynı ekranda Tr hesap bilgilerinizle giriş yapın. Oyunu indirin.
    https://www.microsoft.com/en-us/store/collections/pcgaVTaz?rtc=1&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    XBOX Game Pass Ultimate 5,9 tl

Yok olmuyor...
  • Windows güncel mi?
  • java kullanıcısına yanıt
    windows 1903 sürümü gerekiyor.
  • java kullanıcısına yanıt
    Windows güncelleme olmuyorsa, windows beta güncellemeleri aldığın programa kayıt ol. Daha sonra yeni çıkan xbox uygulamasını kurabiliyorsun. Daha sonrasında o uygulamadan metro exodus, wolfenstein 2 gibi oyunları oynayabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: never__again

ufak bir tavsite;
    Hocam özelden buseteleri verirmisin

• Merhaba link verirseniz sevinirim, yani nereden alınacak ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.