Şimdi Ara

Xbox Game Pass PC Oyunlarına Türkçe Yama ve MOD ekleme Anlatım. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
60
Favori
119.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bıyıklı Bey

Mesela re7 var hocam o olur mu denemek lazım

Alıntıları Göster
    onu indirmiştim sonra yanlışlık ile sildim :D 20gb civarı idi galiba tekar indireyim denemek amacı ile denemeden bişey diyemicem
  • The Outer Worlds
    indirhttps://www.mirrored.to/files/VLDENXFU/The_Outer_Worlds_TR_yama_gamepass.rar_links

yukarıda anlattığım yol ile oyunu yedekleyin sadece
    tr yama içindeki dosyayı yedeklediğiniz oyunun içine kopyalayın.
    daha sonra oyun içindeki exe ile oyunu giriş yapabilirsiniz.
    oyun yaması takip ve güncellemeleri aşağıdan ulaşabilirsiniz.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/145764705
    Xbox Game Pass PC Oyunlarına Türkçe Yama ve MOD ekleme Anlatım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zartzurt456 -- 28 Eylül 2020; 12:56:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaanna

outer worlds başlangıç ekranında mod ları etkinleştirme seçeneği çıkmıyor. yine de yapılabilir mi?
    ekledim indire bilirsin :D interneten bu yama buldum ama kalitesini bilmiyorum nasıl çeviri olduğunu
    denersen oyunu haber edersin.
  • Üstad valla büyük iş başarmışsın. Ancak konu çok düzensiz olmuş. Modlayabildiğinden emin olduğun oyunları ilk mesaja ayrı ayrı spoiler şeklinde falan koysan süper olur. Eline sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

The Outer Worlds
    indirhttps://www.mirrored.to/files/VLDENXFU/The_Outer_Worlds_TR_yama_gamepass.rar_links

tr yama içindeki dosyayı yedeklediğiniz oyunun içine kopyalayın.
    daha sonra oyun içindeki exe ile oyunu giriş yapabilirsiniz.
    oyun yaması takip ve güncellemeleri aşağıdan ulaşabilirsiniz.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/145764705
    Outer worlds ün böyle tr yaması mı vardı? Bir tane ekip yaptı oda ücretli bu o mudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum microsoft un sitesinde satılan TR yama yok bildigim kadarı ile outer worlds tek ücretli içeriği yeni gelecek olan dlc
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xerus

Üstad valla büyük iş başarmışsın. Ancak konu çok düzensiz olmuş. Modlayabildiğinden emin olduğun oyunları ilk mesaja ayrı ayrı spoiler şeklinde falan koysan süper olur. Eline sağlık.
    farkındayım :D o yüzden her oyuna foruma konu açtım ordan msj yönlendirme ile geliniyor.
    google aramalarında çıkar.
  • Beyler benim anlamadığım gamepass daki bütün oyunlarda oluyormu bu yöntemle birisi video çeksin youtubada herkes rahatlasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUHAMMET2112

Beyler benim anlamadığım gamepass daki bütün oyunlarda oluyormu bu yöntemle birisi video çeksin youtubada herkes rahatlasın
    1. mesaj da anlatım var okursan yaparsın :D
    video oluk bir konu yok basit bişey en sade şekilde anlatmaya çalıştım
  • orda modları etkinleştir diyor modsuz olan oyunlarsa oluyormu peki ve illa gamepass yaması olması lazım googledan yama bulsak yapsak olurmu
    örnek oyunXbox Game Pass PC Oyunlarına Türkçe Yama ve MOD ekleme Anlatım.
  • quote:

orda modları etkinleştir diyor modsuz olan oyunlarsa oluyormu peki ve illa gamepass yaması olması lazım googledan yama bulsak yapsak olurmu
    örnek oyun
    zati bu konu mod desteği olmayan oyunlar için mod yapmak için
    world war z içinmi yapcaksın modu oyunu indir yukarıda yazdıgım yolu izleyerek dump la
    sonra çalıştırmayı dene live kontrol filan sorunu çıkarsa 1. adımdan donör oyun ile yaparsın
    mod destegi olan bir oyun indir ve içine at yukarıda yazdıgım gibi konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zartzurt456 -- 26 Eylül 2020; 21:33:37 >
  • Anladığım Kadarıyla Modlu oyun indirmek gerekiyor Mod yapılmayan oyunlarda olmuyor sanrırsam

1 konu daha var da daha önce gamepass dan oyun indiriyordum d diskine şimdi hata diyor yüklenmiyor oyun Xbox Game Pass PC Oyunlarına Türkçe Yama ve MOD ekleme Anlatım.Xbox Game Pass PC Oyunlarına Türkçe Yama ve MOD ekleme Anlatım.Xbox Game Pass PC Oyunlarına Türkçe Yama ve MOD ekleme Anlatım.
  • quote:

Anladığım Kadarıyla Modlu oyun indirmek gerekiyor Mod yapılmayan oyunlarda olmuyor sanrırsam

1 konu daha var da daha önce gamepass dan oyun indiriyordum d diskine şimdi hata diyor yüklenmiyor oyun
    evet konudaki oyun 1.5gb onu indirerek onun içine mod lamak istediğin oyunu atarak çalıştıra bilirsin modları oraya yüklersin.
    windows format çektiysen o yüzden yapar d: ye de format çekmen lazım :D
    + olarak world war z online oyun olmama ihtimali var dene yinede ama kesin bişey diyemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zartzurt456 -- 26 Eylül 2020; 21:43:21 >
  • daha geçen hafta yüklüyodum originden yüklüyorum bunda ilk format da atmadım x box kafayı yedi .d
  • Ff7 için şunu diyeyim steamda 11.5 liraya düşüyo o zaman alıp menü dahil yüzde yüz Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Öteki türlü yama konusundaki rehberi kullanın ki itemleri karıştırmayasınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Outer worlds ün böyle tr yaması mı vardı? Bir tane ekip yaptı oda ücretli bu o mudur

Alıntıları Göster
    Benim bildiğim şu çeviri var.
    https://makinaceviri.weebly.com/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Virüs yok korkmayın,translate çeviri,ben denemiştim bir ara ama oynamayı sonraya erteledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 26 Eylül 2020; 23:54:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adol125

Ff7 için şunu diyeyim steamda 11.5 liraya düşüyo o zaman alıp menü dahil yüzde yüz Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Öteki türlü yama konusundaki rehberi kullanın ki itemleri karıştırmayasınız.
    uğraşmak yalım tam port etmek için vakit bulursam tam port ederim.
    çünkü gamepass oyunları farklı paketlenme oluyor aynı epic game oyunlarında olduğu gibi
    steam için çıkan yamaları uğraşıp port etmek lazım biraz uğraştırıcı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Benim bildiğim şu çeviri var.
    https://makinaceviri.weebly.com/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Virüs yok korkmayın,translate çeviri,ben denemiştim bir ara ama oynamayı sonraya erteledim.

Alıntıları Göster
    kaynak o ola bilir ama normal google gezerken buldum team ninja düzeltmiş bizim donanımhaberden bazı şeylerini.
    pek fazla denemedim çeviri kalitesini bilmiyorum tam olarak :D
  • Grounded v0222335
    yama da save sorunu vardı v2 ile save sorunu çözülmüştür.
    indirhttps://www.mirrored.to/files/0UH8SE9V/Grounded_0222335_TR_yama_gamepass_v2_0.rar_links
    donör uygulama kulanmaya gerek yok sadece dump yapıyoruz.
    dikkat edilmesi gereken nokta yedeklediginiz yer bi daha değişmez
    ona göre oyun yedek klasörünü depolamak istediginiz yere koyun.
    yedekleme bitiminden sonra xbox app den oyunu kaldır sil diyoruz.
    burası önemli oyunun silinmiş olması lazım pc den yapa bilmek için
    yedeklediğimiz oyun klasörüne TR yama içindekileri kopyalıyoruz.
    sonra sırası ile
    başlat > ayarlar > günceleştirme ve güvenlik > sol yanda geliştiriciler için
    tıklıyoruz grliştirici modu altında herhangi bir kaynak uyguluması yükle
    seçeneyini açık konuma getiriyoruz.
    herşey bitikten sonra oyun yedeklediğimiz klasörü içine atıgımız TR yama içindeki
    gamepass_mod.bat dosyasını yönetici olarak aç diyoruz.
    oyun yüklenmiş olur masa üstü simge ve başlat kısa yol dan giriş yapa bilirsiniz
    online oynana bilir save data ve bulut save çalışır.
    _

TR yama takip konusu Grounded için.https://forum.donanimhaber.com/grounded-100-turkce-yama--145745207

Xbox Game Pass PC Oyunlarına Türkçe Yama ve MOD ekleme Anlatım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zartzurt456 -- 28 Eylül 2020; 9:47:27 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.