Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (393. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.427
Cevap
734
Favori
1.085.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yine Microsoft'un sitesinden aynı hesapla alabilirsiniz sorun olmaz, başka hesaba gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sentez* kullanıcısına yanıt
    Konunun ilk mesajında şöyle bir kısım var hocam

"Xbox resmi sitesinden 65 liraya satın alacağımız her 12 aylık Ea Play Konsol aboneliği +4 ay Game Pass Ultimate aboneliğine yükseltilebilir.* İlk 12 aylık Ea Play aboneliğini satın aldıktan sonra otomatik yenilemeyi kapatıp aynı şekilde iki kere daha alarak maksimum 36 aylık Ea Play Konsol aboneliği satın alabiliriz."

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Hocam ben o kısmı aboneliği iptal etmek ile karıştırdım malesef. Ama @quar7 hocam sağolsun yönlendirdi şuan 36 aylık gamepass alabildim. Herkese teşekkür ederim.

• Bende bugün series x alarak aranıza katıldım. 3 senelik eaplay üyeliği aldım, bunu 1 senelik Ultimate'e nasıl dönüştürüyoruz acaba ? Gamepass oyunlarında hala yükseltin diyor. Teşekkürler

• Bu ay gamepass'e The evil within 2 gelecek buyuk ihtimal. Psnow'dan cikmis. Ay basindan gelen Fps boost buyuk ihtimal gamepass'e hazirlik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 8 Mayıs 2021; 3:25:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gkn89

Bende bugün series x alarak aranıza katıldım. 3 senelik eaplay üyeliği aldım, bunu 1 senelik Ultimate'e nasıl dönüştürüyoruz acaba ? Gamepass oyunlarında hala yükseltin diyor. Teşekkürler

1 aylık game pass ultimate almanız lazım.

• Arkadaşlar gamepass var ama o kadar çok seçenek olunca hangi oyunu oynasam diye sürekli arafta kalıyorum. Sizden ricam hikaye kısmı keyifli olan oynadığını oyunları ( sadece gamepass ) yazabilir misiniz ? 4-5 oyun bitirdim fakat şimdi de seçmekte zorlanıyorum malum internet hızından dolayı inme süreleri yüksek. Çok risk alamıyorum. Yazarsanız çok sevinirim. İyi geceler hayırlı ramazanlar.

• Arkadaşlar ilk defa gamapess alacağım fakat neye dikkat etmem gerektiğini bilmiyorum. Fifa, Nba, forza horizon, nfs, battlefield tarzı oyunlar oynuyorum. 30 liralık PC versiyonu mu yoksa 45 liralık ultimate mi alacağım? bir de iki pakette de bahsettiğim Ea Play oyunları geliyor değil mi?

Not: Hiçbir oyun hesabım yok bir yerde.

• Gamepass ultimate aldık fifa 21 indir diyorum ea atıyor orda 29 tl gösteriyor eşleşme de yaptım kafayı yiycem ya nasıl olacak bu

• Akif Karayalçın A kullanıcısına yanıt
    A plague tale hikaye olarak iyi bayağı.

• yardım lazım :(

pc için alacağıma yanlışlıkla şurdan konsol için gamepass aldım 12 aylık. 1 aylık ultimate alınca pc için de dönüşür mü yoksa iade mi etmem lazım?

pc için alacağıma farketmeden konsol için aldığım yer:

https://www.playstore.com/urun/xbox-live-gold

• AttorneyAtLawAT A kullanıcısına yanıt

Endişe edecek bir durum yok, doğru almışsınız. Pc için gold üyeliği bulunmuyor zaten.

Bu kodu redeem edip en son aşamada 1 aylık gamepass ultimate alacaksınız ve toplamda 13 ay ultimate e dönüşecek. Konsol + pcyi kapsıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulkane

Endişe edecek bir durum yok, doğru almışsınız. Pc için gold üyeliği bulunmuyor zaten.

Bu kodu redeem edip en son aşamada 1 aylık gamepass ultimate alacaksınız ve toplamda 13 ay ultimate e dönüşecek. Konsol + pcyi kapsıyor.

teşekkür ediyorum.

• Arkadaşlar indirme sorunu yaşayınca bölgeyi neye çeviriyorduk w10 da.Unuttum

Konunun ilk mesajını okursanız, alacağınız süreye göre kendiniz karar verebilirsiniz.

• Gamepass'ten indirdiğim oyunlar özellikle saat 20:00-23:00 civaarı kendini 2 mbit'e sabitleyerek indiriyor 2 gündür. Bu sorunu sadece ben mi yaşıyorum?

• PC'de gamapess oynayanlar hangi gameped kullanıyor arkadaşlar ben sorun yaşıyorum ya.

Şundan 2 tane aldım: https://www.teknosa.com/frisby-fgp225u-usb-pc-uyumlu-directx-uyumlu-titresimli-mavi-gamepad-p-125089808?gclid=CjwKCAjw7diEBhB-EiwAskVi1ysEKJw_WunRvdFbufzEraBSfqHUmdUTojvJTDYyJacVNRCNlOplhxoCRXIQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

ama ne Fifa'da ne de Forza Horizon'da çalışıyor.

Siz neyle oynuyorsunuz? :/ Hangi kolu almalıydım

• Logitech F310 kullanıyorum sorunsuz bir şekilde.

Hocam xinput desteği olan controllerlara bakın.

• 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.