Şimdi Ara

Xbox Game Pass 3 Ay 5.90 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
18
Favori
53.407
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MDemirbas14

EA access PC için geçerli mi ?
    Hayır değil, PC için alternatif Origin Access ancak fiyat olarak iki katından fazla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: matolimehmet

Hayır değil, PC için alternatif Origin Access ancak fiyat olarak iki katından fazla :)

Alıntıları Göster
    Anladım hocam sağolun. Forumdan bi arkadaştan kod almıştım aylık 5 tl olarak :D
  • gaza geldim aldım üç aylık diye. forza haricinde yükleyip de oynamaya tenezzül edilecek oyun yok çok kötü içerik.
  • devam ediyor mu kampanya
  • 3 aylık 43 liraya nasıl alınıyor. 3 aylık 5.90 a aldık ancak yenilemek istediğimde yüksek fiyat çıkıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Son 5 gün diyor sitesinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umut Aşkın U kullanıcısına yanıt
    Güncel

• quote:

Orijinalden alıntı: Umut Aşkın

3 aylık 43 liraya nasıl alınıyor. 3 aylık 5.90 a aldık ancak yenilemek istediğimde yüksek fiyat çıkıyor
    Bir de 3 aylık mevcut üyeliği iptal etsek (1 aylık kullanımı mevcut) tekrar 5.90 3 aylık alabilir miyiz?
  • Arkadaşlar sisteme yabancı olduğumdan soruyorum mazur görün, game pass alsak üyelik bitince oyunları oynayamıyor muyuz ? Oyun hdd de kalsa silmesek mesela ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knight of Rose

Arkadaşlar sisteme yabancı olduğumdan soruyorum mazur görün, game pass alsak üyelik bitince oyunları oynayamıyor muyuz ? Oyun hdd de kalsa silmesek mesela ?
    Login hatası verip oyundan atıyor hocam. Oynayamıyorsunuz kısacası.
  • MaterialScience kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, offline iken yani internete bağlı olmadan oyunları oynamanın bir imkanı yok o zaman. Oyunları açtığınızda en başta login sistemi çalışıyor hocam doğru mudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knight of Rose

Anladım hocam, offline iken yani internete bağlı olmadan oyunları oynamanın bir imkanı yok o zaman. Oyunları açtığınızda en başta login sistemi çalışıyor hocam doğru mudur ?
    Aynen hocam start game gelmeden login oluyor

• MaterialScience kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam, fiyat olarak cezbedici olsa da 3 ayda sadece birkac kez oyun basina oturan biri icin gereksiz bir harcama. Zaman ayirip cevap yazdiginiz icin tesekkur ederim

• Knight of Rose kullanıcısına yanıt
    Offline iken 1 ay boyunca gamepass oyunlarını oynayabilirsiniz çünkü offline modda xbox ayda bir abonelik kontrolü istiyor. Şu şartla ki gamepass üyeliğinin bulunduğu hesabı kullanmalısınız ya da üyeliğin bulunduğu hesap giriş xbox'ım olmalı.

Hatta offline olduğunuz süre içerisinde (1 ayı geçmemek şartıyla) gamepass üyeliğiniz bitse dahi oyunları oynamaya devam edersiniz. Ama bu 1 aylık offline süre içerisinde gamepass aboneliği biterse ve sonrasında online olursanız xbox abonelik kontrolü gerçekleştirir ve derhal aboneliği sonlandırır.

Eğer 1 aydan daha uzun süreli gamepass aboneliğiniz varsa (örneğin 1 yıllık) ayda bir kez cep telefonu ile xbox'ı internete çıkarıp abonelik kontrolü yaptırmak yeterli olur. (üyeliğin bulunduğu hesap ile login olunduğunda kontrol yapılıyor)

Ben de ayda 1 veya 2 kez oynayabiliyorum ama fiyat çok uygun olduğu için satın almaya değer buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustimman -- 21 Mayıs 2019; 8:29:50 >

• Forza için almak istiyorum. Şimdi 5.90 ödicez 3 ay sonra kartımızdan yüklü meblağ çekmesinler, sıkıntı olur mu?
  • ldr1907 kullanıcısına yanıt
    Satın aldıktan sonra otomatik ödemeyi kapatın, sonra kredi kartı bilgilerini silin sıkıntı olmaz.

• Xdian X kullanıcısına yanıt
    Peki 3 ay sonra full sürüm için mutlaka ücretli almak zorunda mıyız yoksa crack, key vs. yollarla full olur mu?
    Belirttiğiniz yollarla olmaz ancak bir süre beklerseniz yine indirim yakalarsınız. Bunun dışında satın almanız gerekmekte.
  • GLaDiaC kullanıcısına yanıt
    Bu 3 aylık sürümde demo gibi mi? Hiçbir şeyi kaydetmeyen sürüm gibi mi?
    Hayır, gamepass ve playanywhere oyunlarının hepsi ilerlemenizi saklayan tam sürüm oyunlar. 3 ayınız bitince sadece oyuna erişemiyorsunuz. 3 aylık oyun kiralama gibi düşünün. Zaten oyunların bir çoğu çevrimiçi olduğu için kayıtlarınız sunucuda saklanmaktadır. (veya bilgisayarınızda)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GLaDiaC -- 22 Mayıs 2019; 13:33:42 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.