Şimdi Ara

Xbox fifa icin projeksiyon tavsiye lutfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun zaman once ps3 te eski bi epson marka projeksiyonum vardi offline olarak pes oynuyorsuk arkadaslarla ve herhangi bir inlut lag yasadigimi hatirlamiyorum ancak suanda boyle bir konu duydum. Lg pf1500 alacaktim ancak okuyup ogrendiklerim konsol kumandasinin tusuna bastigimda goruntudeki hareket 1 kac sn sonra isliyormus ve tabi buda online olarak oyun oynamayi imkansiz hale getiriyor. Suanda xbox konsolunu samsung 48" tv de oynuyorum herhangi bir sorun yok bu tv nin ms degeri yani input lag degeri nedir bilmiyorum. Dolayisiyla bana tecrubeli arkadaslardan projeksiyon tavsiye edebilcek varsa sevinirim . Amac online konsol oyunlari ikinci olarakta film ve mac izlemek icin kullanilacak. Goruntu formatinin 16:9 olmasi gerekiyormus sanirim alttan ve ustten siyah bosluklarin olmamasi icin . Gaming projektor tavsiyelerinizi beklerim dostlar butce 4 bin tl olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba epson tw5100 ile xbox one s fifa 17 oynuyorum lag sorunu yok. Su an epson tw5300 serisi var satista onda da problem olacagini zannetmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.