Şimdi Ara

XBOX faydalı videolar (Kardeşlik | Başka ülkelerden alışveriş | Nintendo Emülatörü) dahası gelecek (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
6
Favori
2.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Elinizde 2 günlük xbox live gold uyeligi olan var mı çok makbule gecer ozel mesajdan kod atarsaniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microsoftstore.com dan Singapur, Kanada ve USA kod artık alınmıyor hep hata veriyor bende en son amazon.com da us kod alıp oyun alabildim bunu engellemeleri çok kötü oldu özellikle Singapur dan ucuza oyun alıyorduk şimdi kaldık US ve TR markete:(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Microsoftstore.com dan Singapur, Kanada ve USA kod artık alınmıyor hep hata veriyor bende en son amazon.com da us kod alıp oyun alabildim bunu engellemeleri çok kötü oldu özellikle Singapur dan ucuza oyun alıyorduk şimdi kaldık US ve TR markete:(

Rusyada mi calismiyor?farkli tarayicilar denediniz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • IamxMSFT kullanıcısına yanıt
    Safari, Opera ve Chrome da denedim ikiside hata verdi önceden hiç sorun çıkmıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Safari, Opera ve Chrome da denedim ikiside hata verdi önceden hiç sorun çıkmıyordu.

Cok kotu olmus o zaman.tr store eski oyunlarda bazen iyi fiyatlar oluyor ama yeni oyunlar el yakiyor resmen.

• Kanada ve Us denemedim de, singapurdan gift card aldım. Mass Effect almak için dün.
  • 4spenox kullanıcısına yanıt
    Hangi tarayıcıyı kullanıyorsun?

• Nostalji zamanı.
    Eskilerde oynadığımız oyunları Xbox'ınızda oynamak için anlatım. Nesbox Emülatörü ile mümkün.

Bu olay sadece one icin mi? 360 ta calismadi

• Bender B. Rodriquez kullanıcısına yanıt
    Evet hocam. PC de denedim olmadı. Sanırım Xb1 için optimize edilmiş.
  • Merhaba Arjantin mağazasından ilk başta 100$ hediye kartı aldım daha sonra denemelerimde aynı kartı kullanmama rağmen sürekli 14108 gibi (tam hatırlamıyorum ) hata kodu veriyor. Bunu aşmanın bir yolu varmıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Svs0707 S kullanıcısına yanıt
    Hocam sorunun cevabını bilmiyorum ama arjantinden nasıl gift card aldınız. Bildiğim kadarıyla orada yok. Yani Arjantin için genel olarak gift card yok.
    Merhaba ; bu adreste satılıyorhttps://www.microsoftstore.com/store/msar/es_AR/list/Tarjetas-de-regalo-Xbox/categoryID.4816305300?Icid=HP-XBL-CSV-Hero3-launch-030217-MSAR dediğim gibi ben 100$ aldım ilk başta denemek için ve oldu. Fakat daha sonrasında yaptığım alışveriş debenelerinin hepsinde 141078 hata kodunu aldım. Eğer deneyecek olursanız sonuç hakkında bilgi veri misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Svs0707 -- 20 Mart 2017; 8:51:29 >
  • Svs0707 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim link için.
    Şuan arjantinden alacağım oyun yok. Ama alacağım zaman deneyeceğim,mutlaka haber veririm.
  • Bu gift card yöntemi Arjantin ve Hindistan içinde geçerli mi baktığım oyunlar genelde en ucuz Arjantin yada Hindistan çıkıyor
  • Arjantin için çalışmıyor. Eskiden normal alınıyordu VPN le gift card almadan. Ama artık hiç olmuyor. Hindistan denemedim.
    Sağol hocam keşke çalışsaydı ciddi fiyat farkı var bazı oyunlarda.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.