Şimdi Ara

XBOX | Dijital Ortaklık, Oyun ve Hesap Satış & Takas Grubu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Pamuter , fizikci , xxerhanxx Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
31.503
Cevap
629
Favori
1.743.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2288
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 38 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 56254
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2288
  • Favoriye Eklediklerim 630
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Deleted User (102 mesaj) Ra (13 mesaj) BoCexxx (4 mesaj) joven (2 mesaj) gbiroly (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10658 mesaj) Mobil (14270 mesaj) Tablet (1478 mesaj) Mini (1392 mesaj) Uygulama (4749 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Live >> XBOX | Dijital Ortaklık, Oyun ve Hesap Satış & Takas Grubu
Giriş
    36 Mesaj
    far cry primal satılır takas olur p2

gta 5 alınır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Kendisi aldı durum şöyle kendisi bana ödemeyi attı fakat ben ödemeyi geri gönderdim bu durum yaşanmadan önce bayramdan sonra tekrar gönderirsin dedim sonra kendi böyle olduğunu anlattı istemediğini belirtti ve bende saygı duydum ve ödeme istemedim kendisinden dolandırıcılık vs. yoktur Grupta satış yaptıklarım böyle oldu RedDevil08 gibi kendisiylede aynı problemi yaşadık böyle hesap istemediğini belirtti ve kendisine geri gönderidim parayı kendisine de sorabilirsiniz ortada bir dolandırıcılık yok kimsenin parasını alıp engelde atmadım yani çoklu ebay olduklarını kabul ediyorum fakat böyle hesap istemeyenlerede ücretini iade ediyorum ortada bir dolandırıcılık yoktur yanlış anlamayın

Ve konunun ilk yorumunda Çoklu ebay hesap satışlarıyla alakalı bir yazı görmedim o yüzden çoklu ebay hesabı satışı yaptım
    |
    |
    TaRZaN FC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hitman 2 gold edition p2 35TL

Farming simulator 19 p1 50tl

Star wars jedi fallen order p2 35TL

Red Dead Redemption p2 35TL

Alınık

Control

Rise of the tomb raider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savlonic -- 3 Ağustos 2020; 2:54:35 >
    |
    |
  • Teğmen
    201 Mesaj

Bu şahıs ile ortaklaşa Assasins Creed Origins hesabı aldım ve P2 hakkını sonradan başkalarına sattığını fark ettim, kendisini uyarmama rağmen farklı hesap diyerek satış yapmaya devam etti. Hesabın ayarlarına girdiğimde şu ana kadar 4 farklı Xbox üzerinden oturum açıldığını gördüm. Aşağıdaki hesabı satın alan ya da alacaklar dikkat etsin kendisi forumda dolandırıcılık yapmaktadır.
    assasinscreedorginstr@hotmail.co
    |
    |
    TaRZaN FC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hesap Türü: P1-P2-Kod (isteğe bağlı)
    İçerik: BATTLEFIELD 1, BF1 TÜM HARİTA VE SİLAH İÇERİKLERİ, PREMIUM PASS VE BATTLEFIELD 1943 OYUNU
    Ödeme: Papara, Enpara
    Fiyat: 40 TL

|
    |
  • Binbaşı
    1316 Mesaj
    SATILIK 3 AYLIK GAME PASS ULTİMATE

çift hak: 30 TL
    p1: 20 TL
    p2: 15 TL

Not: Kendi Save'lerinizi kaybetmeden, verdiğim hesap üzerinden de live gold ve gamepass özelliğini kullanabilirsiniz. Bilgi için başvurun.

iletişim: 05466604930

------------------------------------------------------------------------------

2 AYLIK GAME PASS ULTİMATE
    p2: 10 TL

----------------------------------------------------------------------------
    Satılık bol içerikli p1 hesap.

İçerik:

Fifa 20 oyunu
    AO Tennis 2 oyunu

200 TL değerinde eklentiler:
    Forza Horizon 4 Vip eklentisi (3 Özel Forza Edition aracı, VIP Taç Stili, VIP Gösteriş Ögeleri, VIP İfadesi ve Araba Kornası, Ücretsiz Oyuncu Evi, 2x Kredi yarış ödülü, haftalık bonus Süper Şans Çarkları ve çok daha fazlasını elde edecekler.)

Forza Horizon 4 Car pass eklentisi (40'tan fazla araç ediniyorsunuz.)

Fiyat: 50 TL (pazarlıksız)
    |
    |

• Yüzbaşı
    846 Mesaj
    Satılık ya da takaslık

Oyun adı : Forza Horizon 4 Lego Speed Champions DLC (Eklenti) Kodu

Hesap : Kod (P1 ve P2)

Fiyat : 25₺.

Oyun adı : Blasphemous (1 hafta sonra ücretsiz dlc geliyor)

Hesap : P2

Fiyat : 15₺

Oyun adı : Mable and The wood

Fiyat : 5 ₺

Oyun adı : Flipping Death

Fiyat : 5 TL

Oyun adı : Tek hesapta 4 oyun ;

Celeste (Bol ödüllü platformer)

Strider

Mr Shifty

Never Alone Arctic Collection

Fiyat : 10 TL

Ödeme : Enpara ve Halkbank

İletişim : DM

P1 bende. Indie platformer tarzı oyunlarla takas yapabiliriz. Duruma göre üstüne ödeme de yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scott Storch -- 3 Ağustos 2020; 15:6:46 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    586 Mesaj
    Alınık Borderlands 3
    |
    |

Dostum bak 1.si sen bana yazdın f1 2020ye ortak ol diye ve bunu yazarken ebay olduğunu bilmiyodum hatta şu anda ebay olduğunu öğrendim göz göre göre yalan söylüyosun. 2.si ben sana yaşadığımız problemden dolayı her uyardığımda beni tamam diyerek geçiştirdin ve o zamanda ebay olduğunu söylemedin daha sonra paramı geri istedim ve sen gün içinde göndericem diyip bana 3 gün sonra gönderdin parayı. Açıkçası ben senin dolandırıcı olduğunu düşünüyodum ve bu mesajından sonra emin oldum

HrnCtnky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1031 Mesaj
    fight999@outlook.com mail hesabının sahibi bana ulaşsın lütfen ben mafia 3ün p1 sahibiyim, giriş yapamıyorum kod istiyor bana ulaşsın lütfen mail sahibi

SATILIK/TAKASLIK

BLOODSTAİNED RİTUAL OF THE NİGHT P2
    FİYAT:10

Devil May Cry 4 SPECIAL EDİTİON HUMBLE BUNDLE P1
    FİYAT:10

Takas:ilgimi çeken bir xbox oyunu veya steam gift veya key ile olabilir
    |
    |

Bu arkadas Xbox Facebook gruplarinda da hesap satisi yapan arkadas buyuk ihtimalle.Yoneticilerden ricam bu olaya bi el atilmasi,en azindan bu forumda bu tarz sıkıntılı hesap satisinin yapilmasini engellenmesi!

|
    |
    RedDevil08 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    97 Mesaj
    Satılık
    Call of duty black ops 2
    P1 hak
    20 tl
    Satılik
    Red dead redeption 2
    P2 hak
    35 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kendi aldığı hesabin p2sini birden çok kişiye satmak dolandırıcılıktır. Ben de bu foruma yeni yeni girdim böyle bir durum yaşanacağı fiyatlardan belli oluyor ztn. Ebay , plati.ru hesabi satarak bizim konsollarimiza da ban riski koyuyorlar benim de başıma geldi zamanında , gerçekten çok kötü bir durum.

• Teğmen
    129 Mesaj

Aynen banada reis diye hitap etmişti

|
    |
    Kaze-kun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben de bunun dolandırıcılık olduğuna inanıyorum. Bir iki kişiyi hedef göstermekten ziyade bu forumda ne kadar bunu yapan kullanıcı varsa hepsini kastetmek amacıyla da bir gönderiye cevap olarak değil ayrı bir gönderi olarak yazmak istedim. Ben de mağdur oldum ciddi bir kaybım var ve iade edilmedi. Bir dönem bu foruma uğramaz oldum. Dolandırıcılık değil bilgi vererek yapıyoruz olayına da katılmıyorum, sonuçta bir kardeşlik forumu bu ve xbox kardeşliği iki kişi ile yapılıyor. Aksini iddaa edip satış yapmak alan kişiyi enayi yerine koymaktır. Forum yöneticilerinin bu konuya el atması olmazsa olmazdır. Bir çoğumuz 30-40 yaşında insanlarız, boş vakitlerimizi kaliteli geçirmek adına yaptığımız birkaç aktiviteden biri de kaliteli oyunlar oynamak. Bunun da en hesaplı ve sürdürülebilir yolu kardeşlik. Çoğunlukla daha genç yaştaki kullanıcıların yaptığı bu uyanıklığı da saygısızlık olarak alıyorum. Türkiye’deki tek xbox kardeşliği forumunu bu birkaç uyanık kullanıcının eline bırakacaklar ise hem bize hem de bu foruma çok yazık ederler. Kaldı ki bunun bir de haksız kazanç boyutu var. 100-150 liraya aldıkları oyunu en az 5-10 insana satarak ilk etapta oyuna verdikleri ücretin 4-5 katını elde ediyorlar. Böylesi haksız bir kazanca bu forum aracı olmamalı diye düşünüyorum. Herkese saygılarımı sunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakmakilkay -- 4 Ağustos 2020; 3:8:40 >

• Emekli Admin
    13203 Mesaj

İlgili mesajları şikayet edin, yöneticiler müdahale etsin.

|
    |
    Safaklk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: bune5598

Kendi aldığı hesabin p2sini birden çok kişiye satmak dolandırıcılıktır. Ben de bu foruma yeni yeni girdim böyle bir durum yaşanacağı fiyatlardan belli oluyor ztn. Ebay , plati.ru hesabi satarak bizim konsollarimiza da ban riski koyuyorlar benim de başıma geldi zamanında , gerçekten çok kötü bir durum.
    Plati'den hesap kullanıp konsolu banlanan var mı? Ben 3 ay önce bir hesap aldım bir sıkıntı yaşamadım henüz.

Satılık
    Borderlands: The Handsome Collection (Borderlands 2 + Borderlands Pre-Sequel)
    Çift hak 55 TL
    |
    |
    SATILIK

RESİDENT EVİL 3 REMAKE (P1 ) HAK .....FİYAT 40 TL

Man Eater (P2 ) Hak.....Fiyat 50 TL

İletişim ...whatsupp ..0535 564 17 75

|
    |

Truck Driver
    Bus Sim
    Snowrunner

|
    |
Reklamlar
Bitcoin
Cancer Clinical Trials
bankalar.org
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.