Şimdi Ara

Xbox cod warzone console kullanımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Xbox da yeniyim ve kol ile oynamaya alışamadım ben Nisan alana kadar beni harcıyorlar bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum. Birde referans alacağım bir kontrol ayarı as atarsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeniyseniz normal ,
    Hassasiyet ayarlarıni düşürün.
    Ayrıca tek diyeceğim sadece oynayın defalarca da ölün ama ölmediğinizde sıkıntı büyük

• Yapacak bir şey yok zamanla alışacaksın. Kontrolcü ayarlarını çok sık değiştirme, hassasiyet ayarlarını 2-3 günde birer birer değiştir.

• Birde şunu farkettim cross play ile oynamak zorunda kalıyoruz kapağında oyuna sokmuyor bence bu çok büyük bir dezavantaj

• İlk kez x360 aldığımda bende öyleydim, sinirden sağa sola yumruk atıyordum :) 1 ay boyunca sürekli crysis 3 multi oynadım öyle alıştım.Sürekli ve düzenli oynamak lazım alışmak için.Bu arada oyunun klavye mouse desteği de var konsolda, klavye mouse u konsola bağla sonra ayarlardan klavye mouse a geçebilirsin.
  • Klavye mause takıp oyunu oynuyorum bu sırada gamepadı kapatıyorum.
    Lakin bu seferde mikrofon girişi orda olduğu için kapattığımdan dolayı konuşamıyorum.
    Başka bir çözümü var mıdır microfon için sadece gamepade mi kulaklık takılıyor konsola giriş yapılabiliyor mu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ogun.0412

Klavye mause takıp oyunu oynuyorum bu sırada gamepadı kapatıyorum.
    Lakin bu seferde mikrofon girişi orda olduğu için kapattığımdan dolayı konuşamıyorum.
    Başka bir çözümü var mıdır microfon için sadece gamepade mi kulaklık takılıyor konsola giriş yapılabiliyor mu ?
    up
  • Ogun.0412 O kullanıcısına yanıt
    maalesef sadece gamepad üzerinden kulaklık girişi var konsol ile gamped arasına bi usb cihazı al hem pil bitmez hemde hep açık kalır kapanmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ogun.0412

Klavye mause takıp oyunu oynuyorum bu sırada gamepadı kapatıyorum.
    tam bir çözüm olmasa da, cep telefonundaki xbox app'i ile party chat'e bağlanılabiliyor... kulaklık ve mikrofonu telefona takıp arkadaş grubunla konuşabilirsin :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.