Şimdi Ara

Xbox Black Desert Online Clan & Guild : AnatoliA (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
3.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Berkayselcuk

Iyi en azindan bi turk clan olacak serverda. Ben turkler tamamen ilgisiz diye dusunuyordum bdx e.
    Biz bir yıl önceden hazırlanıyorduk şuan kalabalık bir ekiple başladık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W

PC'de oynuyordum ama A.F.K farm Xbox One'da da olacak değil mi?
    Net bilmiyorum ama yakında öğreniriz :)
  • Bu günden itibaren en yüksek paketi ön sipariş verenler başladı yarın orta paketi alanlar başlayacak bir sonra ki günde tamamen oyun kapılarını açacak.

Şuan kalabalık bir ekiple clan ı kurup oyuna başladık bize katılmak isteyenler benimle iletişime geçebilirler.
    Buradan mesajlara geç cevap verebiliyorum bana hızlı ulaşmak isteyenler xbox live dan ulaşabilirler aşağıda game tag yazmaktadır.

hızlı haberleşmek için Whatsaap gruplarımız bulunmaktadır.
    Yaş sınırlamamız yok aklı başında olan herkese kapımız açıktır.
    En önemli kuralımız clan yada grup içerisinde olan diğer arkadaşlara küfür, hakaret,alaycı sözler vs vs gibi durumlarda uyarı yapmaksızın uzaklaştırılacak olmanızdır. Bu kurala ciddi önem veriyoruz.
    Ayrıca Din ve siyaset konuşmalarına sıcak bakmıyoruz bir anda ortalık karışabiliyor.

Kulüp adı : Black Desert Turkiye
    Xbox Live GT : wyrion
    Facbook grup :https://www.facebook.com/groups/861808037327736/

• 3 ay içerisinde Dark knight, Lahn, Striker ve Musa eklenecekmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasgok

3 ay içerisinde Dark knight, Lahn, Striker ve Musa eklenecekmiş
    Ben musa yı bekliyorum.
  • hocam ben daha öncedenhttps://www.xbox.playblackdesert.com sitesinde hesabımı açmıştım. şimdi xbox ta oyuna girip hesabı bağlamaya çalışıyorum ancak bir şey olmuyor. bu özelliği daha aktif olmadı mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: hasgok

hocam ben daha öncedenhttps://www.xbox.playblackdesert.com sitesinde hesabımı açmıştım. şimdi xbox ta oyuna girip hesabı bağlamaya çalışıyorum ancak bir şey olmuyor. bu özelliği daha aktif olmadı mı acaba?
    Eu da problem varmis, nisan ayina kadar vaktin var, acele etme denersin ara ara.

• Oyun Türkçe'mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-427C16E22 -- 3 Mart 2019; 19:28:9 >
  • Berkayselcuk B kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim

• şu an için Türkçe değil

• hasgok kullanıcısına yanıt
    Bende de İngilizce yok

• markette pet fiyatları 1000 olmuş çok büyük haksızlık ben 220 diye biliyordum pc de vs hep bu böyle ona dayanarak ben en düşüğünü aldım 2 de pet alırım 500 inciyle diye düşünmüştüm. kesinlikle ek para harcamayacağım kendi adıma eğer en büyük paketi almış olsaydım direk iade ederdim oyunu bu inci market fiyatlarının 5 e katlandığını görür görmez. düşük paketi alır kalanla bol bol inci alırdım öyle daha avantajlı olur. dk 1 gol bir ne kadar paragöz bir oyun olduğunu buradan anlayabilirsiniz. oyunu sevdim 30 lvl oldum şimdilik iyi gidiyor musa da çıkarsa onu da kasarım takılırım ek para harcamam bu tarz kötü niyetli yaklaşan oyun firmasının oyununa kesin ve net.
  • quote:

Orijinalden alıntı: warmkitty

markette pet fiyatları 1000 olmuş çok büyük haksızlık ben 220 diye biliyordum pc de vs hep bu böyle ona dayanarak ben en düşüğünü aldım 2 de pet alırım 500 inciyle diye düşünmüştüm. kesinlikle ek para harcamayacağım kendi adıma eğer en büyük paketi almış olsaydım direk iade ederdim oyunu bu inci market fiyatlarının 5 e katlandığını görür görmez. düşük paketi alır kalanla bol bol inci alırdım öyle daha avantajlı olur. dk 1 gol bir ne kadar paragöz bir oyun olduğunu buradan anlayabilirsiniz. oyunu sevdim 30 lvl oldum şimdilik iyi gidiyor musa da çıkarsa onu da kasarım takılırım ek para harcamam bu tarz kötü niyetli yaklaşan oyun firmasının oyununa kesin ve net.
    Hocam oyunu haksız yere gömüyorsunuz.
    Dediğiniz gibi inci market fiyatları Mena serverine göre 3 katı yüksek durumda lakin inci fiyatları Mena serverine göre neredeyse 5 kat daha ucuz.

• emreozen55 E kullanıcısına yanıt
    ben 65 tl vermişim verdiği inciyle yarım pet alabiliyorum bu açgözlülüktür isterse 1kuruş olsun benden para yolmaya çalışıyorlar o zaman yap daha ucuz inci minci verme herkes bilerek alsın kesinlikle pahalı paket verenler adına özellikle çok kötü bir uygulama düşün 287 tl veriyorsun 3000 incin oluyor ama oyun çıkıyor market 5 katı fiyata 10000 inci 287 tl vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: warmkitty

ben 65 tl vermişim verdiği inciyle yarım pet alabiliyorum bu açgözlülüktür isterse 1kuruş olsun benden para yolmaya çalışıyorlar o zaman yap daha ucuz inci minci verme herkes bilerek alsın kesinlikle pahalı paket verenler adına özellikle çok kötü bir uygulama düşün 287 tl veriyorsun 3000 incin oluyor ama oyun çıkıyor market 5 katı fiyata 10000 inci 287 tl vs
    Dostum fazla heyecan yapiyosun. Eu ve na de inciler bu sekildedir. Petler 900 1000 pearl dur. Mena serverinda farkliydi bu fiyatlar. Bu fiyatlarin asagi yukari boyle olacagi belliydi zaten. Sadece pearl fiyatlari belli degildi. Adamlar onu da yine gidip dolari 2.5 dan falan hesaplamislar muhtemelen. Tr store una bu kadar kiyak gecen baska hic bir firma yok, sen adamlara acgozlu diyorsun.

• oyunda p1-p2 paylaşımı yok arkadaşlar önceki mesajlara bakmadım bilgi olarak varmı ama almayı düşünenlere bilgi vermiş olayım aldığım hesabı iade etmekle uğraşıyorum iade edince kendi ana hesabıma alacağım sadece online olduğunu hesaba bağlı oyun varsa server a giriş yapabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raskrain

oyunda p1-p2 paylaşımı yok arkadaşlar önceki mesajlara bakmadım bilgi olarak varmı ama almayı düşünenlere bilgi vermiş olayım aldığım hesabı iade etmekle uğraşıyorum iade edince kendi ana hesabıma alacağım sadece online olduğunu hesaba bağlı oyun varsa server a giriş yapabiliyorsunuz.
    Selamlar, evet düne kadar dediğiniz gibiydi, düzelttiler... Şu an kardeşlikle oynanabilir... Ben dün o şekilde oyuna girdim...
  • benim için sıkıntı yok fazla para vermedim oyunu baya zevkle oynuyorum şimdilik oradan oraya doğal olarak fazlaca git gel görevleri sıktı bi bitse de farm yapsam diyorum ilk gün 30 ikinci gün 49 oldum neredeyse ilk gün gm chat ekranını kapatmayı yazmıştı genel chatten yaratıkların ortasında kaldığımdan aşamaları not edemedim yaratıkları temizleyip dediğini hemen yapınca gerçekten o sol alttaki chat ekranı kapanmıştı. ertesi gün oyuna girdiğimde kapalı olur sanıyordum öyle değilmiş her girişte yapmak gerekiyormuş sanırım. bu chat i kapatma aşamalarını paylaşabilir misiniz teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doziz

Selamlar, evet düne kadar dediğiniz gibiydi, düzelttiler... Şu an kardeşlikle oynanabilir... Ben dün o şekilde oyuna girdim...

Alıntıları Göster
    çok güzel haber bende iade için uğraşacaktım, teşekkürler bilgi için akşam deneyeceğim.
  • Türkçe olmasıyla ilgili bir yorum varmı arkadaşlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.