Şimdi Ara

Xbox Games Showcase + Starfield Direct 11 Haziran 2023 20:00 (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
549
Cevap
10
Favori
22.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artik oyun sektöründede fikir kitligi var ve büyük oyunlar en az 5 6 sene sürüyor,bu sene saglam indie oyun kitligida var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony bugün God of War ragnarok çıkış tarihi açıklasa bu sunum unutulur gider:)

• asko56 kullanıcısına yanıt

XBOX Call of Duty ile ilgili herhangi bir video yayınlamadı yayınlayamaz. çünkü Microsoft ne kadar firmayı satın alsa bile Call of Duty nin Sony ile anlaşması var daha 3 COD oyunu daha ilk önce Playstation ile tanıtılacak 3 Oyun sonra anlaşma bittiğinde oyun artık XBOX showcase lerinde tanıtılır. Belkide oyunu komple Sony den kopartır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 13 Haziran 2022; 14:3:21 >
  • GalacticHope kullanıcısına yanıt

Olsa ne olucak parayı bayılan ms hocam 7 trilyonu bayılan adam birşeyler de söylemesi lazım diye düsünüyorum anlaşma olsa bile anlaşmayı fesih etmeden oyunu gamepass a getirebilir sony ile özel anlaşması var diye oyun xbox da ücretiz verilmez diye bir kaide yok

sony ile anlaşması dlc ler ilk önce sonyde çıkıyor turnuvalar sony de oluyor birde ek içerikler sony de day one oluyor beta alfa gibi şeyler

sony ile anşlaşma var diye oyun sadece sony ex olmuyor xbox dada satılıyor gamepass a konmaz diye bir ibare oldugunu düsünmüyorum anlaşmada

istediği kadar parayı bayılsın ortada anlaşma var imza var ise tillahı gelse o anlaşmayı bozamaz hele bir bozsun o zaman ''Microsoft yani Call of Duty'' Sony e fazlası ile geri öder. anlaşmayı bozduğu için mecbur buna artık katlanacaksınız. gamespass i bilemem ama showcase XBOX tanıtımlarını 3 oyun boyunca unut. 3 oyun sonra Turnuvalar XBOX a kaydığında ise Kanser pro lig oyuncuları ile sizlere bol şans hocam bu arada bu acı haberi de vermek istedim :D çünkü hepsi playstation bırakıp XBOX a geçecek haliyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 13 Haziran 2022; 14:11:37 >

Anlaşma varken Gamepass e gelebilir fakat satın alma tamamlanmadan ürün ve firma üzerinde hiçbir hak iddia edemez.

Kısaca satın alma tanımlandı devletler onay verdi dedikten sonra gamepass e hepsi eklenecektir.

• Silkolet kullanıcısına yanıt

bende senin dedigini demek istiyorum anlaşma varken gamepass a gelseydi insanlar daha fazla heyecan yapardı xbox sunum için ben tek mw2 den bahsediyorum diger cod lar için demiyorum insanlar ms dan cidden bişi beklediler ama umut edilen olmadı belki cod mw2 gamepass day one kurtarırdı o sunumu oda olmadı bakalım ayın 14 ünde bizi ne bekliyor izleyip görecegiz

anlaşma tamamlanmadığı için gamepass ibaresi olmadı. Aynı şey diablo içinde geçerli.

Hocam olay sadece para basıp almak olsa Amazon örneği var ortada.1 milyar dolar harcadılar ortada elle tutulur bir şey yok.Her şey zamanla oturacak.İyi yönetilirlerse bu stüdyoların içinde de ilerde baş yapıt çıkarabilecek potansiyelde olanlar var.

Ama Microsoft Sony gibi aldığı stüdyoları hemen entegre edemiyor.Sony tarafında oturmuş makine gibi işleyen bir sistem var.Rakibinden 1 nesil önce girdi sektöre.Gelen stüdyo kısa sürede seviye atlıyor.

valla asko ben sana bunu kaçıncıya yazıyorum bilmiyorum anlaşma olmadan hiç bir şey yapamazsın. anlaşma tamamlanınca bir ton oyunu ekleyecekler. anlasmada sene sonu olarak gözüküyor şu an, gelince mw2de oynarsın cod1de

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yıl olmuş bilmem kaç hala daha Minecraft, Grounded falan gösteriyorlar sunumlarda. Vallahi izlerken içim şişti benim. Milyar dolarlarla oynuyorlar ama göz kanatacak cinsten ucuz cel shade oyunları fırlatıyorlar üzerimize. Sunumu kurtaran Forza, Diablo ve Redfall oldu benim açımdan. Starfield bile şu aşamada yetersiz. Çok geliştirilmesi lazım.

• Yav arkadasım ben anlaşmasında degilim ama tüm twitter reddit bunlardan satın alımdan sonra bu sunumda call of duty yi bekledi kardeşim sen bunu duyurduysan bisi yemlemede olsa yalandanda olsa bişi atarsın sunumda sen hiçbişi atmazsan tepki görürsün. bak tekrar ediyorum ben anlaşmasında degilim millet bekledi diyorum hiçbirşey olmasada dersin çok beklediginizi biliyoruz 2023 e kadar anlaşmayı tamamlamaya çalısıcaz dersin gaz alırsın şu sunumda bu kadar studio aldık haziranı bekleyin ooo söyle böyle diye caz yaptılar 1 yıldır sonuç buysa hiç yapmasaydınız derler adama

Tamam da burdaki oyuncunun gazlamasi olayı yani bizim kendine kendimize niye söylemediler neden bahsetmediler gibi aslı astarı olmayan beli firmanın bile gündeminde ve planlarında olmayan birşey için ortalığı yangın yerine çevirmemiz bizim hatamız değil mi ? Evet firmayı aldılar evet bünyesine kattılar ama kalan kisimds ne duyurucaklar ne soylecekler firmaya kalmış birşey bu firmaların pr bölümleri bakkal çırağı değillerdir herhalde her yapıtiklarini çıkıp soylesinler, yani bilmiyorum biz Türk oyunculari olarak biraz fazla açgözlü ve agresif davranıyoruz son dönemde bu oyun duyurularına

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cnbzkrt kullanıcısına yanıt

Hocam bunu biz türkler vs alakası yok reddit de twitter da satın alım olduktan sonra dünyada call of duty hastası olan milyonlar bekledi yeni oyunu yada diger oyunları gamepass a şimdi bu kadar aldık söyle yaptık haziranı bekleyin vs denildikten sonra millette beklenti oldu bu beklendi karsılanmadı oyuncular xbox a kızgındır diye düsünüyorum.

taa kaç zamandır haziranı bekleyin söyle böyle deniliyordu ms tarafından ama sonuç ortada 14 hazirandada bu sunumun extend sürümü olucakmıs yani geliştiricilerle sohbet etikleri içerikler vs olucak kısaca belki bişiler gelirse de bilemiyorum ama yarini beklemek lazım.

• cnbzkrt kullanıcısına yanıt
    Şirket satın almak marketten herhangi bir ürün almaya benzemiyor, çok fazla kontrol süreci var. Bu forumda laf anlatmak yorucu hale gelmeye başladı, aynı kişiler anlaşma onaylanınca Xbox'ı alkışlayacaklar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tartışmaya gerek yok herkesin kendi görüşü, karşıt görüşlere saygılı olalım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • starfield oyununda türkçe altyazı olacak mı? olmayacaksa benim için dünyanın en iyi oyunu olsa da hiçbir anlamı yok çünkü, 2022 yılındayız oyunlara gb bile etmeyecek kadar bir text dosyası eklemek çok zor olmamalı diye düşünüyorum..

• dünkü sunum eh işte idi ne kötü nede iyi o kadar dünyanın en güçlü konsolu diyorlar ama çıkan oyunlar çoğu indie yapım ile çocuksu oyunlar sunumda dikkatimi çeken oyunlar

A plague tale requiem : zaten geçen sene duyurulmuştu

As dusk falls : Türkçe olarak çıkması dikkatimi çekti umarım quntic dream oyunlarının kalitesinde olur

Scorn

artık 14 haziran sunumu bekliyoruz ama sunumun orta şekerli çıkma ihtimali yüksek gibi ama beklentiye girdiriyorlar insanları işte

• DelNaja kullanıcısına yanıt

Türkçe altyazı %90 olmayacaktır.

• DelNaja kullanıcısına yanıt

Skyrim ve Fallout 4'ün konsol mod desteği bu oyunda da olursa bir süre sonra Türkçe mod çıkar.Yoksa Bethesda hayatta uğraşmaz yüz binlerce kelime çevirisiyle.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.