Şimdi Ara

Xbox almayı düşünenler varsa amazon.de 169€ (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
2
Favori
4.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kutudan duracell pil çıkıyor. Onlar da günlük 4-5 saat oyun oynayınca yaklaşık 5-6 gün gidiyor. Oynadığınız oyuna bağlı diyebilirim. Misal forza serilerinde titreşim çok sık oluyor. Ama pes oynarken neredeyse hiç titremiyor. Bu durum süreyi etkiler. Tavsiyem şarjlı pil ve şarj cihazı almanız.
  • copyhaluk kullanıcısına yanıt
    Bencede çok kısaymış hocam yeni öğrendim ve bu durum beni üzdü gerçekten ps4 kolları bu yönden iyi durumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jayleen J kullanıcısına yanıt
    Gp lerin plus olanını tavsiye ettiler onu alınan bende. Şarj aletini ne alayım onu bulAmadım.

• *HKN* kullanıcısına yanıt
    Ben alamıyorum sepete ekledigimde sectıgınız ürün bu adrese gonderilemiyor yazıyor amazon de de neden

• Bir yardım cı olun alan arkadaslar nasıl alacagım

• pepelek1 P kullanıcısına yanıt
    Türkiye adresim kayıtlı almak istedigimde amazon de de bu adrese gonderşm yapamıyoruz diyor alan arkadaslar yardımcı olabilirmi

• ferdifix kullanıcısına yanıt
    Gönderim kapatılmıştır ondan alınamıyor. Takip etmek lazım gönderim tr ye açılınca alınabilir. Beklemekten başka çare yok.

• imhotep_35 kullanıcısına yanıt
    Gp nin linkini atar mısın hocam

• mehmetkrky M kullanıcısına yanıt
    GP 4'lü ReCyko Pro 2000 Serisi NiMH AA Kalem Boy Şarjlı Pil(GP210AAHCBLL-2ECE4)

• aldım ayın 20 sinde. fakat kargo konusunda 6 gün geçmesine rağmen hala bir gelişme yok, ki alırken 29 unda mı ne elimde olacağı yazıyordu. satın aldıktan sonra da belli değile geçti hala da böyle devam ediyor. 6 gündür de ödeme kredi kartımda provizyonda bekliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jvcjvc

aldım ayın 20 sinde. fakat kargo konusunda 6 gün geçmesine rağmen hala bir gelişme yok, ki alırken 29 unda mı ne elimde olacağı yazıyordu. satın aldıktan sonra da belli değile geçti hala da böyle devam ediyor. 6 gündür de ödeme kredi kartımda provizyonda bekliyor...
    Amazon ile iletisime gecin derim, ben carsamba aksami siparis verdim, cuma hala gondermediniz dedim ve kargomu bedava yapip hizlandirdilar. En azindan sizinkini de mutlaka hizlandiracaklardir. Buyuk ihtimalle bugun teslimat olacak.
  • arkadaşlar şuan tekrardan 169 euro'dan satışa çıkmış. almak isteyip alamayanlar değerlendirebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

Amazon ile iletisime gecin derim, ben carsamba aksami siparis verdim, cuma hala gondermediniz dedim ve kargomu bedava yapip hizlandirdilar. En azindan sizinkini de mutlaka hizlandiracaklardir. Buyuk ihtimalle bugun teslimat olacak.

Alıntıları Göster
    nasıl ulaştınız telefonla mı? yoksa eposta ile ulaşsam yeterli midir?
  • tekrar 169 euro fırsatı görünce dün mediamarkttan aldığım xbox one x geri iadeye götürcem.
  • Tasud0 kullanıcısına yanıt
    yalnız bu s x değil.bence iade etmeyin.
  • Hocam genelde ps4 kullanıcısıyım hazır fırsat varken deneme amaçlı aldım o yüzden iade düşünüyorum. Xbox one x gerçekten iyi bir cihaz ama s fiyatıda gayet makul geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tasud0

Hocam genelde ps4 kullanıcısıyım hazır fırsat varken deneme amaçlı aldım o yüzden iade düşünüyorum. Xbox one x gerçekten iyi bir cihaz ama s fiyatıda gayet makul geldi
    anladım. ekstreme 1239 lira olarak yansımış söz konusu konsol. ben de kendime almadım aslında arada sırada oyun oynayan bir arkadaş var grafiklere de falan bakmaz. gamepass için alıyoruz sırf. xbox kolu bağımlılık yapıyor bilginize.

bu arada stoklara girmiş biraz önce amazonla konuştum. eğer alacaksanız elinizi çabuk tutun derim.
  • Sağolun hocam şuan sipariş geçtim. One x kutusunu açmadan iadeye götürcem oda çok içime sinmedi
  • Tasud0 kullanıcısına yanıt
    bir tarih verdiler mi teslimat için size? muhtemelen benzer tarihlerde kargolanacak ikimizinki de.
  • Gönderi tahmini: İyi bir tahmin için biraz daha fazla zamana ihtiyacınız vardır. Tahmini gönderi tarihine sahip olur olmaz sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.

Aynen gönderim tarihi net değil zaten şuan tekrar fiyat 280 euro çıkmış.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.