Şimdi Ara

Xbox Achievements Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar merhaba,bir zamanlar boyle bir konu vardi. X360 icin hatta achievement'lari (PS'deki Trophy listesi mantigi) kendi aramizda istişare yaptigimiz bir konu bile hatirliyordum yillar once.Ornek veriyorum RDR2yi bitirdim bu achivementi şu şekilde daha kolay acarsiniz vs. bilgilendirip bir de kolay zor diye degerlendiriyorduk. Boyle bir konu bulamadim, varsa paylasirsaniz oradan devam edeyim, yoksa da ya da silindiyse de burayi editleyip buradan mi devam edelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni nesil konsollar için bu konudan devam edebiliriz bence.

• Yer alalım. Xbox'ı bugün yarın kuracağım. Yeni nesil GTA'ya başlamayı düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu forumda en yeni oyunların bile konusu çok cılız. Bu tarz şeyler için reddit bir tık daha iyi. Oradaki topluluklarda takılın bence.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Xbox da ach kasmanın anlamı kalmadı artık. Dünya sıralamasında yıllardır 1. sırada olan stalion83 bile kasmayı çoktan bıraktı. Bunun tek suçlusu Xbox One nesiline girerken puanlama sistemini değiştiren Microsoft. X360 neslinde indie oyunlar 400G veriyordu onu direkt AAA oyunlar ile aynı olan 1000G ye çıkarttılar. Store da 20dk da 5000G açılan saçma sapan oyunlar mevcut. Adam 150 saat Assassin’s Creed, Witcher 3 vs. oyunları %100 bitiriyor 1000G yapmak için ama bu kadar emeğinin karşılığı 10dk da 1000G veren çöp indieler ile aynı.

Şimdi sırf game skor kasmak için AAA oyun oynamayan hep easy 1000G oynayan rezil bir topluluk mevcut. Bunlar kendilerine oyuncuyum demesin! 3 milyon puanın olsa ne yazar berbat bir oyun kütüphanen olduktan sonra…

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tr de ach kasan var mi yav xbox ta.

• volcy123 kullanıcısına yanıt
    Öyle demeyin, bende PS de var. Oyunlarım hep platinli :) Kupa/başarım kasmak eğlenceli bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leon FR kullanıcısına yanıt
    Hocam zamaninda bende kastim platin ps de, bazi eski arkadaslar bilir beni de xbox ta ach kasana hic denk gelmedim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.