Şimdi Ara

Xbox 360 ve 2 adet Kol 400 lira 500gb harddiskli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
4.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba resimdeki üründür ben hiç kullanmadım o nedenle hakkında detyalı bilgim yok kardeşim kullanıyordu.

2 adet kol ile birlikte ve 500gb harddisk var içinde ayrıca birkaç tanede oyun.

Fiyat 400 lira.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gronyar -- 2 Mayıs 2017; 20:56:17 >

• Ürün çalışıyor mu?
  • Çalışıyor tabiki hatta kardeşim bir ara harddisk bağlamış o şekilde oyun oynuyordu.
  • fiyatta güncelleme yaptınız sanırım. İyi satışlar.
  • Evet bilgi aldım ürünle ilgili ve bu fiyatın normal olduğunu söylediler. O nedenle güncelledim fiyatı.
  • Harddisk ve jtag yok sanirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet harddisk yok ama jtag nedir var mıdır yokmudur bilmiyorum.
  • cihaz kırılmış mı öğrenebilirseniz ciddi düşünebilirim, çünkü sadece online oynayacağım ban vs riskine giremem
  • sadece joystick in birini ihtiyacı olan bir arkadaşım için alıp hediye etmek istiyorum iki çocuğu var kavga ediyorlar joystick alması gerekiyor ben alıp hediye edeceğim.
    mümkün mü ?
  • Ürün 2008.çıkışlı opus yada falcon bu fiyata çok zor slim bile daha ucuz

• 400 500 tl kırık slım ler var bu ciazin taş catlasin etcehi 2 kol var diye 250 tl oda jasper bordsa ama falcom gibi duruyor falcomsa maddi bir değeri yok sadece kollar para eder

• Çöp hocam bu yaaa 400 nedir..
  • Arkadaşın cihazdan bile tam haberi yok. Kolları ayrıca satarsınız bilgi verin hocam. Cihaz para yapmaz pek

• Arkadaşlar çöp ya da bu fiyat ne diyeceğimize bilgi verelim arkadaş bilmiyor olabilir. Ederinde satsın. Alan da satan da memnun olsun. İyi satışlar

• Hdd olmasaydı alırdım , kontrolcüler de deforme olmuş satarsan alıyım, zaten hdd ve kontroldüler dışında makineye fazla para veren olmaz bu boardlar pek sağlıklı çalışmıyor çünkü

• evet fat kasa xbox 360 larda 2009 üretim öncesi malesef sorunlu canlı bomba sorunsuz jesper bordlar slım ve e silim lere eşdeğer oluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.