Şimdi Ara

XBOX 360 Slim 4GB'ye disk eklenebiliyor mu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Teşekkürler

• Disk den kastın hdd ıse evet 250 gb yukseltebılırsın...
  • youtube'e giremediğimden bakamıyorum
    yurt dışından slim 4gb alacağım normalde fiyatı gümrük limitinden ucuza geliyor üstüne bir de slim için olan 250 gb disk almayı planlıyorum.
    Bu kombinasyon işler mi?
    teşekkürler
  • Yanlızca limite bakma, görevli kutunun boyutuna bakıp açarak kontrol bile edebilir. Tamamen adamın keyfine kalmış.
  • kontrol etmesinde bir sakınca yok ki
    alım meblağım limitlerin çok altında faturası var dekontum var paypal ödemem var.
    Eğer kafasına göre gümrük isterse de % 20 ödesem bile baya ucuza geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kataliz -- 6 Ekim 2010; 13:38:17 >
  • Dostum youtube'da bi eleman eski xbox HDD kurusunu açıyordu ve içinden HDD'nin kendisini çıkartıyordu.Ardından xbox'ın yanındaki kapağı açıp HDD yerine takıyordu ve donanım olarak xbox'ı açıp baktığında gözüküyordu HDD.

Ama bu konuda bir kaç sorun var aletin banlanması gibi

Bende de 4gb'lik slim var ve ne kadar yapmak istesemde bu olayı yapamıyorum çünkü işin ucunda daha BAN var mı yok mu kimse kesin olarak bilmiyor.

Ama yakın bir zamanda microsoft'un kendi 250GB HDD'si çıkacak usb bağlantılı.Ben onu bekliyorum
  • yurt dışında 250 GB diskler standart zaten satılıyor kaldıki benim yaptığım araştırmalarda henüz ban'lenen biri olmamış :)
    cevap için teşekkürler
  • 100 usd nin üzerinde kontrole giriyor diye biliyorum ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: kataliz

yurt dışında 250 GB diskler standart zaten satılıyor kaldıki benim yaptığım araştırmalarda henüz ban'lenen biri olmamış :)
    cevap için teşekkürler

Evet satışa çıkmış olabilir ben ilk tanıtımını görmüştüm major nelson'ın yaptığı daha sonra bağlantım koptu açıkçası

Hiç kimsenin daha banlanmadığı daha sonra banalanmiycağı anlamına gelmez
  • kargo hariç 150 euro
    150 euro1--1500 euro arası kargo hariç meblağa %20 vergi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.