Şimdi Ara

Xbox 360 ses sorunu :(

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben 1 ay önce Full hd Phılıps Led tv aldım buyrun özellikleri.Aldığım tv de iki tane kırmızı giriş yok ben hd av kablosu kullanıyorum.Mavi,yeşil ve kırmızı girişleri takıyorum.Geriye kırmızı,sarı ve beyaz girişler kalıyo geriye.Tv 'de geriye sarı ve mavi kablo kalıyor kafayı yemek üzereyim ses çıkmıyor...Görüntü mükemmel bu arada.

• Kutunun içinden çıkan Composite kabloyu kullanıyorsun sanırım.TV'nin arkasındaki girişler Component'dir,Composite değil.

Component cable bir tarafı HDMI(konsol) diğer tarafıda 6 uçludur(TV'nin arka paneli) Geriye yapacak 2 şey kalıyor,boş slotun varsa ya 2 tarafı HDMI kablo alacaksın(aşağı yukarı 5TL) yada dediğim gibi Component kablo alacaksın,oda 10-15TL piyasada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shazam! -- 15 Temmuz 2012; 13:56:56 >
  • HDMI kablosu kullan,hem daha iyi görüntü elde edersin hemde ses sorunu çözülür diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GLItCahX

HDMI kablosu kullan,hem daha iyi görüntü elde edersin hemde ses sorunu çözülür diye düşünüyorum.

En mantıklısı bu. Direk tvden ses alınacaksa Hdmi dışında bir bağlantı kurmak gereksiz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.