Şimdi Ara

XBOX 360 RGH-JTAG iXTREME LT 3.0+PLUS SLIM&PHAT MODELS FIRMWARE TEKNİK DESTEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    DESTEK

XBOX 360 SLIM TÜM MODELLERE 0225 0401DVD ROM 2.0 iXTREME LT PLUS+FIRMWARE 30TL

XBOX 360 JTAG SLIM&PHAT MODELS MODELLER İÇİN BAŞLAMIŞTIR120 TL

iXTREME LT PLUS 2.0+ FIRMWARE PHAT MODELS30TL

XBOX 360 DVD ROM DEGİŞİMİ 70TL

X BOX 360 PSP NİNTENDO Wİİ PLAYSTATİON 3 PLAYSTATİON 2 HER TURLU TEKNIK DESTEK UYGUN FİYAT ISINDE TECRUBELI EGITIMINI ALMIS TEKNIK DESTEK EKİBİMİZ MEVCUTTUR.

BAŞÇAVUŞ SOK EMİNTAŞ İŞHANI KAT:1 NO:311 KADIKÖY İSTANBUL
    İLETİŞİM:0216-347-94-94
    0532-263-97-62

bilkonsol@hotmail.com http://www.bilkons.com/
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X KoNSoLPoWeRed ByBİLKONS -- 9 Haziran 2012; 10:29:50 >

• pm attım
  • HDD Ban çözümü için mükemmel fiyat bravo.
  • Kesinlikle... Bazı yerler 2 katını talep ediyordu doğru hatırlıyorsam,
    tebrikler.
  • HİZMETTE SINIR VE SİNİR YOKTUR ilgi vede alakanızdan dolayı teşekür ederim
  • Arkadaşlar merhaba birşey diyecem yakup abi özellikle sana soruyorum ben senden gears of war 2 aldım ya bi arkadaş var diyorki çok oynarsan 3k verme olasılığı var diyor görsel efekt bakımından en iyi oyunmuymuş neymiş . :S LÜTFEN CEVAPP
  • Ps3 Downgrade yapıyomusunuz benim çıkış versi 3.66 ama 4.00 oldu uptadelerle olurmu dongrade yapamısınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.