Şimdi Ara

Xbox 360 Oyunkolu PC'de Nasıl Çalıştırabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternetten araştırdığım kadarıyla uyumluluğu yok heralde bunun için ne yapmalıyım normalde Logitech F710 almayı düşünüyordum ama sanırım xbox kablosuz oyun kolu bu konuda daha iyi sanırım almışken iyisini alayım dedim bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Madame Bovary -- 14 Şubat 2017; 14:56:58 >

• Özel birşey yapmana gerek yok direk çalışıyor zaten ek programa ihtiyaç duymuyor.Bu arada xbox one kolu almanı tavsiye ederim xbox 360 ın zamanı geçti ikinci el 80-100 tl arası bulabilirsin forumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: mykerem

Özel birşey yapmana gerek yok direk çalışıyor zaten ek programa ihtiyaç duymuyor.Bu arada xbox one kolu almanı tavsiye ederim xbox 360 ın zamanı geçti ikinci el 80-100 tl arası bulabilirsin forumda

Hocam bildiğim kadarıyla 360ın kolu kendi cihazına direk bağlanmıyor pcye direk nasıl bağlacakki bide 2. El kol almak mantıklı olurmu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xbox360 Windows pc support versiyonları var, bundan alırsanız direk usb den tak çalıştır. Normal xbox360 controller alırsanız ekstradan pc de çalıştırmak için xbox360 controller wireless reciver ını almanız lazım !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertcanoa -- 14 Şubat 2017; 14:36:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcanoa

xbox360 Windows pc support versiyonları var, bundan alırsanız direk usb den tak çalıştır. Normal xbox360 controller alırsanız ekstradan pc de çalıştırmak için xbox360 controller wireless reciver ını almanız lazım !

Hocam ben kablosuz olanına bakıyorum ama wifi alıcı olanlar pek piyasada yok internettede sahtemi yoksa orjinal 360 kolumu güvenemiyorum sahtesini aldıktan sonra bir anlamı yok

• Bende almayı düşünüyorum. F710dan önceki rumblepad 2 gamepad vardı enişteme verdim F710 alacaktım ama xbox gamepad in pc de çalıştığı aklıma gelince biraz araştırdım.

Kablolu olanlar direk olarak tak çalıştır şeklinde çalışıyorlar.

Kablosuz olanlarında normal telefon data kablosu ile takıp direk çalıştıranları okudum bir kaç kişi de. Onun dışında çalıştırmak için receiver almak gerekiyormuş xbox 360 gamepadi için..

Xbox One gamepad yorumlarına hiç denk gelmedim. Bir arkadaş kablosuz olanını almış bluetooth ile bağlamak için bluetooth dongle almış v2.0 olduğu için desteklememiş v4.0 bluetooth dongle alıp deneyince yazarım yazmış ama cevap atmamış bir daha..

En kısa süre içinde ben de Xbox 360 kablosuz gamepad + şarj kiti ve receiver almak istiyorum ama baya bi tuzlu oluyor. Ne yapacağımı bilemedim bende F710 da takoz gibi geliyor bana kararsız kaldım..
  • Bir an mesajı benmi yazdım diye düşündüm

aynı durumdayım kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonsuz_askim06

Bende almayı düşünüyorum. F710dan önceki rumblepad 2 gamepad vardı enişteme verdim F710 alacaktım ama xbox gamepad in pc de çalıştığı aklıma gelince biraz araştırdım.

Kablolu olanlar direk olarak tak çalıştır şeklinde çalışıyorlar.

Kablosuz olanlarında normal telefon data kablosu ile takıp direk çalıştıranları okudum bir kaç kişi de. Onun dışında çalıştırmak için receiver almak gerekiyormuş xbox 360 gamepadi için..

Xbox One gamepad yorumlarına hiç denk gelmedim. Bir arkadaş kablosuz olanını almış bluetooth ile bağlamak için bluetooth dongle almış v2.0 olduğu için desteklememiş v4.0 bluetooth dongle alıp deneyince yazarım yazmış ama cevap atmamış bir daha..

En kısa süre içinde ben de Xbox 360 kablosuz gamepad + şarj kiti ve receiver almak istiyorum ama baya bi tuzlu oluyor. Ne yapacağımı bilemedim bende F710 da takoz gibi geliyor bana kararsız kaldım..

10 tane logitech gamepad - 2 tane dualshock3 - 2 tane Xbox 360 controller - 1 tane dualshock 4 kırdım attım ! kırarken de hiç acımadım en son kırdığım dualshock 4 de üzüldüm çünki yaklaşık 3 aydır gamepadsizim fifa oynayamıyorum şimdiki hedefim razerin Xbox one kontrolcüsü veya Microsoft un elite Xbox one kontrolcüsü bu sefer alırsam kırmam demiyorum dualshock4 ü kesinlikle kırmam diyodum hatta hep bi lan kırıcam diye diye son anda tutuyordum hayırlısı !

• Mertcanoa kullanıcısına yanıt
    Kanka bi video felan çeksene kırarken

• Bende aynı arayış içerisindeyim.xbox 360 kablosuz bozuldu xbox one kablosuz arıyorum hatta xbox one s beyaz olanı almak istiyorum bluetooth ile pc de çalıştırılıyor fakat bluetooth aparatı vermiyor ayriyetten alınıyor tabi o da tuzlu oluyor.Sıkıntı çıkmasın diyerek de kendi aparatını alıcam.Bir de garanti için teknosa dan almak istiyordum 260tl ydi ama 300tl oldu.amazondan alıcam artık fakat dediğim gibi buletooth aparatı pahalı.aparat ve kontrolcü birlikte satılıyor fakat eski model olan siyah xbox one wireless kontrolcüsünü veriyor.ben yeni s modeli beyaz olanı istiyordum bluetooth bağlantı için.Ama aparatı yanında verdiklerine göre sanırım uyumlu.

Benim konu linki de burada,bahsettiğim ürünlein linkleri mevcut.
    https://forum.donanimhaber.com/pc-bilgisayar-icin-xboxone-s-kablosuz-kontrolcusu-nasil-kullanirim-kullananlar-yardim--124390163#124390163

Hocam hala almadıysan kontrolcü bunlara bakabilirsin belki alır bana da ön ayak olursun.

• Ben 360 kolu aldım alıcısınıda ayrı aldım genel olarak memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertcanoa

xbox360 Windows pc support versiyonları var, bundan alırsanız direk usb den tak çalıştır. Normal xbox360 controller alırsanız ekstradan pc de çalıştırmak için xbox360 controller wireless reciver ını almanız lazım !

Xbox 360 Pc kolu arıyorum Formula 1 için ama orjinal olmayan sahte ürünler piyasada cirit atıyor. Nereyi tavsiye edersiniz?

Bir de, Windows 7 Sp1 makinada Usb'den direkt gördüğü söyleniyor. O halde Microsoft sitesindeki yazılım/driver paketi ilave ne özellikler getiriyor?

https://www.microsoft.com/accessories/en-gb/d/xbox-360-controller-for-windows

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    zaten receiver i veya kablolu ise usb den takınca pc internete bağlıysa otamatik Windows güncellemesinden driver ını yüklüyor ! driver ilgili opsiyon seçenek vs gibi bişey yok !
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.