Şimdi Ara

Xbox 360'mi iPod Touch 4g'mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
2.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar az once 2.nesil iPod Touch'imi sattim. Satma amacim Xbox 360 almakti fakat aklima bir soru takildi. Eger iTouch 4g alirsam onuda TV'ye baglar Xbox gibi oynarim ayni zamanda disarida da kullanabilirim. Fakat Xbox 360 alirsam yapabilecegim sey sadece TV'ye baglayip oynamak olacak. Ustelik biri TV seyrederken oynayamamda. Hem Xbox'ta oynadigim oyunlari bilgisayarda da oynayabilirim. Bana iTouch almak daha mantikli geldi, sizin fikirleriniz ne?

• I POD İLE XBOX U AYNI KEFEYE KOYDUĞUN İÇİN SENİ KINIYORUM
  • Imzandaki sisteme sahipsen gercekten her ikisine de ihtiyacin yok..
  • elma-armut
  • quote:

Orijinalden alıntı: RayLeigh~`

Imzandaki sisteme sahipsen gercekten her ikisine de ihtiyacin yok..

Katılıyorum.
    ve ayrıca öbür arkadaşın yorumuna bittim
    "elma-armut" gerçekten çok açıklayıcı olmuş
    Elmadan kastın I pod mu acaba

• quote:

Eger iTouch 4g alirsam onuda TV'ye baglar Xbox gibi oynarim

burdan sonrasını okumadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jAccuse -- 10 Ekim 2011; 14:30:03 >
  • @RayLeigh~` evet imzamdaki sistem var fakat insan bilgisayar oyunlarindan bikiyor baska seylere sariyor.
    @biohard35 espiriyi anlamadim
  • ne alakası var simdi ipodla xboxun ayrıca xboxu pc monitorune baglayıpta oynayabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxxo -- 9 Ekim 2011; 18:06:11 >
  • alakasi olmayabilir hangisini alsam daha iyi diye sordum. sordugum soruya cevabiniz yoksa sirf mesajim bulunsun diye mesaj atmayin lutfen.
  • okudugun seyı anlamadın herhalde tvye baglayamam dedın bende pcye baglayabılıcegını soyledım
  • Mantığa gel konulara bak sonra da çıldırma.
  • İpod da gears of war oyna sonra gel o imzandakileri bana şeyap...... şeyap işte.... ver
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomAmor

İpod da gears of war oyna sonra gel o imzandakileri bana şeyap...... şeyap işte.... ver

ayneN
    Bence ordaki ıpod dada oyun oynarım xbox dada ibaresini hemen kaldır ordan derim sana yoksa daha çok eleştirilirsin.Çünkü birisi oyun konsolu diğeri Medya Oynatıcı(Diyelim).Birinde 3d grafiklerle gerçek oyunlar oynarsın,diğeri ile anca hani o internette bulunan bugun benim bile c# la yaptığım flas kalitesine yakın oyunları oynarsın.

BU YÜZDEN BENCE KONU KİLİT BAŞLIK SAÇMA OLMUŞ...
    BU KARŞILAŞTIRMA ŞUNUN GİBİ OLMUŞ"Bisikletmi alsam ferrarimi" gibi.
  • hocam ipod'da 3D oyunlar var benim bildigim. neyse adam akilli cevap veren 1-2 insan cikti sordugum soruya cevap verilmeyecekse konu kilitlenebilir.
  • iphone al
  • quote:

Orijinalden alıntı: oxxo

okudugun seyı anlamadın herhalde tvye baglayamam dedın bende pcye baglayabılıcegını soyledım

ben nerede tvye baglayamam dedim pardonda???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowCompany

arkadaslar az once 2.nesil iPod Touch'imi sattim. Satma amacim Xbox 360 almakti fakat aklima bir soru takildi. Eger iTouch 4g alirsam onuda TV'ye baglar Xbox gibi oynarim ayni zamanda disarida da kullanabilirim. Fakat Xbox 360 alirsam yapabilecegim sey sadece TV'ye baglayip oynamak olacak. Ustelik biri TV seyrederken oynayamamda. Hem Xbox'ta oynadigim oyunlari bilgisayarda da oynayabilirim. Bana iTouch almak daha mantikli geldi, sizin fikirleriniz ne?

ipod touch fiyat ne kadar hocam bende xbox ı satmayı dusunuyorum oyun oynamayı bırakmayı planlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: oxxo

ne alakası var simdi ipodla xboxun ayrıca xboxu pc monitorune baglayıpta oynayabilirsin

neyin kafasın yaşıyon pampa
  • olurmuya öyle ipodun oyunları xboxtan daha güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sodalayn

quote:

Orijinalden alıntı: ShadowCompany

arkadaslar az once 2.nesil iPod Touch'imi sattim. Satma amacim Xbox 360 almakti fakat aklima bir soru takildi. Eger iTouch 4g alirsam onuda TV'ye baglar Xbox gibi oynarim ayni zamanda disarida da kullanabilirim. Fakat Xbox 360 alirsam yapabilecegim sey sadece TV'ye baglayip oynamak olacak. Ustelik biri TV seyrederken oynayamamda. Hem Xbox'ta oynadigim oyunlari bilgisayarda da oynayabilirim. Bana iTouch almak daha mantikli geldi, sizin fikirleriniz ne?

ipod touch fiyat ne kadar hocam bende xbox ı satmayı dusunuyorum oyun oynamayı bırakmayı planlıyorum

dostum 4.nesiller yanlis hatirlamiyorsam 450-500 civari. digerleri 150-250 arasi degisiyor.

quote:

Orijinalden alıntı: fetok12

olurmuya öyle ipodun oyunları xboxtan daha güzel

daha once xbox'ta oyun oynamadigim icin katiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZaXesoX -- 9 Ekim 2011; 20:01:01 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.