Şimdi Ara

Xbox 360 Live 'dan Ban yenirse ne olur?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende FW li Xbox 360 Elit var. Eğer Live a girerken Orjinal hdd yi komple söküp usb den harddisk bağlasam öyle Live 'dan girsem ban yedikten sonra herhangi bir sorun çıkarmı? Duyduğuma göre bandan sonra o hdd kullanılmıyormuş. Bu şekilde çözülebilir mi? bu şekilde kendi orji harddiskimide korumuş olurum.

• hdd banı çözülüyor dert değil
  • O eskidendi artık hddyi banlamıyolarki çözsünler geçdi o iş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selfroot -- 10 Eylül 2010; 20:24:14 >
  • desenize biz eskide kaldık. Ya ben pek online oynamayı seven bir insan değilim o yüzden fwli aldım fakat Left 4 dead 2 online oynamak çok zevkli PC den biliyorum. Fakat ban da yememek istiyorum yani peki ban yersem nası çözeriz?
  • ban yersen fw siz xbox alırsın başka çözümü yok
  • bir kere ban yersen o makina bir daha Live'a giremez
  • soruya gel
  • O zaman ben bir soru sorayim
    xbox360 arcade sahibiyim falcon boardlı(2.el).Makineyi daha kurmadım 60 gb orj xbox360 hdd aldım.Sorum şu makine banlı olduğu için hdd e oyun yükleme durumum nedir?Yani makine banlı olduğu için otomatik olarak hdd de banlanır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABUX -- 11 Eylül 2010; 0:08:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkexplore

desenize biz eskide kaldık. Ya ben pek online oynamayı seven bir insan değilim o yüzden fwli aldım fakat Left 4 dead 2 online oynamak çok zevkli PC den biliyorum. Fakat ban da yememek istiyorum yani peki ban yersem nası çözeriz?

Hem pastam bitmesin,hem karnım doysun:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.